Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
letsousek, vždyť to je krásný :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: no nám to taky přijde krásný a nemá to každej... ale tchýně asi holt chtěla toho Huga :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak u přítelovi rodiny se naše oznamko moc líbilo, jen tchyně byla malinko zaražená, něco jako tak a teď je to černé na bilým :-D A u naší rodiny teprv uvidím. lutsousek: teda Luci, to kdyby mi řekla tchyně tak jí asi začnu do kafe sypat arzenik. ]-( Anebo sobě :-D :-D Simi moc pěkné, já si ani nevšimla, že už ho máš v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Leni, mám doma lampiony! Teda, ale řeknu ti, jeden bych určitě zkusila před tím. Nebo je aspoň porovnej s těma co už máš doma. Vyzvedávala jsem to v nějakým baráku, něměl ani číslo popisné, natož označení nějaké firmy, tak jsem z toho trochu nesvá.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: noooo :-) tak to by bylo ideal zkusit na čarodky někde ;-) Ale já myslím, že tu někdo psal, že je od tama měl ne? Už si to moc nepamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
peta: No asi si ho za chvíli pořídím :-D :-D :-D (ale pro ni) Nic holky, jdu dneska poprvý cvičit na power plate, tak jsem zvědavá, jaký to bude :-D Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Jé Luci, to je fajn, to bych bývala šla s tebou :-)
Odpovědět
ahojky, tak jsem zpět z města...byla to akce na 20minut, protože ten můj si vybral hned v tý hedvě :-) Mají tam kravat a kravat, takže doporučuji navštívit určo si vyberete :-) Novou kravatu dám do albíčka :-) Jinak tchýně měla kecy, když jsme ji řekli, že se bereme, ale oznamko se jí líbilo :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Ženichova kravata, co na ni říkáte???
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Jako ty bydlíš s tchýní a ona se dozvěděla, že chystáte svatbu až teď, když dostala oznámení???
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Ale ta kravata je stříbrná, že? Vínová nakonec nebude?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdicka: Luci tak ta je moc krásná!!Moc se mi líbí. Kolik stála? A mají tam i regaty a vestičky?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Ano, je moc pěkná!
Odpovědět
Profilova fotka
Už máme doma pstýnky! Jsem si ho po cestě párkrát zkusila :-D a nejvíc se mi na nich líbí, že máme uvnitř tu čočku, to zakulacení, jak to krásně sklouzne po prstě...
Odpovědět
kachorka : Nee řekli jsme ji to už dávno, ale to měla prupovídky a oznamko dostala až, když bylo hotové :-) Ta kravata je bílá :-) Vínová nebude...skoromanžel si vínovou nevybral a tak ho nutit nebudu :-) Bude mít vínovou korsáž a já kytičku :-) p.e.t.a. - Děkuju Peti :-) Stála 400Kč a mají toho tam spoustu i regaty,ale tu ten můj nechtěl, že prý to vypadá jak bryndák :-) No a na vestičky jsem se nedívala :-( Pošlu Ti web do IP, chceš?
Odpovědět
ahoj holky, tak my jsme dnes nakoupili košili, manžetový knoflíčky a nááádhernou regatu ;-) všechno v galerii Orlí nahoře v tom obchodě s oblekama.. A je to překrásný, manžovi to moc sluší, tak mám radost :-D Byli jsme koukat na prstýnky a za můj mi paní řekla 11,5 tis. a náš známý nám udělá oba dva i s rytinou za 12 tis. a už tak mi to přijde teda dost.. no mazec :-)) Luci, kravata je nádherná!!! A máte i pěknej notebook :-D
Odpovědět
angebot : Jéééééé díky Deni, no chtěla jsem to vyfotit na něčem černým, aby to bylo vidět ;-)
Odpovědět
hvezdicka07 : já mám taky HP :-D A jakou bude mít manža košili? Já jsem z našeho nákupu nadšená, sice to stálo dost peněz ale stojí to za to ;-)
Odpovědět
angebot : Tak nafoť, ať můžeme závidět :-) Jinak můj skoromanžel bude mít bílou kravatu a bílou košili :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : a nezanikne to v sobě? košile je čistě bílá bez vzorku? jinak kravata je fakt moc pěkná, nafotím někdy až bude chvíle čas, teď už valím do sprchy a věnovat se manželovi :-D :-D a co nějaký srázek? Zašla bych ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: jasně Luci pošli, půjdu se tam možná v pátek mrknout, jsi mě navnadila :-) A taky do té galerie na Orlí.
Odpovědět
tak holky dobry, dve druzicky schvalily saty a jedna maminka ditete taky :-) ted resim jen to presivani na deti ale nemelo by to byt tak hrozne :-) jinak peto dnes jsem na ne dupla mejlem a prstynky odpo odeslaly, takze do patku jsou doma taky dorazily stuhy na oznameni, je to presne ta barvicka i matros tak mam radost
Odpovědět
angebot : Neměla by, když je ta kravata vzorová. p.e.t.a.: Máš to v IP.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jo mě taky došla sms, ale teď spíš záleží na poště, aby se to někde neseklo ]-(
Odpovědět
peta: no tak cenne baliky by mely rychle frcet ne? :-) me to vetsinou dojde ze dne na den :-) ale ja uz tu zitra od 9h nebudu :-( tak stejne je uvidim az v pondeli :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak jako možný to je, že dorazí už zítra. Já právě odjíždím v neděli na dva týdny, tak proto jsem je chtěla tento týden.
Odpovědět
peta: to je jasny, ja je tak yuz vyhlizim z okna :-D
Odpovědět
AHoj holky, tak jsem byla dnes v Kr.Poli, nakoupila jsem toho hodně, ale nic na svatbu :-D Ale kravatu máme vyhlídnutou, takže ju asi koupíme a košile bude v pohodě, bílý mají všude ;-) jinak si skoromanža koupil boty, tak jsem ráda :-) pak dodám foto, dnes už nee :-) horší je to s šatkama na malou, nic pěknýho nikde nemají, už jsem přemýšlela nad tím, že koupím větší a nechám je zmenšit :-N Jsem ráda, že se vám oznámko líbí :-) tak papapa holky, zítra se tu snad objevím :-) jdu ke kadeřnici, tak jsem zvědavá =-)
Odpovědět
ssimmikk: ja hodlam nechat zmensit dospele na deti :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?