Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki ..ty 3 ti moc sluší...ty 1 byly dlouho taky moje favoritky, ale je pravda, že jsou hodně těžké a mě neslušeli, tak moc jako tobě ;-) Taky mě trochu odradila ta obsluha v salonu Sedm
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: jaj, tak to nevím...ale asi stejně veliký. No, nám to krabičkují přímo v cukrárně s výslužkama a dala nám vybrat buď velkou nebo malou výslužku. My bereme malou, kde jsou koláčky a minižákusky. Celkem je tam cca 35kousků. Ale my máme výslužky jen speciálně na žádost tchýně. Od nás z rodiny je nikdo nechtěl..takže jsme brali ty malý krabičky 8-)
Odpovědět
efendy....děkuju x-) a jaký šatičky budeš mít??
Odpovědět
Profilova fotka
suki ..já budu mít nakonec Pronovias Deusto..nechci je dávat do alba, kdyby náhodou ženich špicloval :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: s tchýní jsi mě opravdu pobavila :-D :-D I když jsi se v té situaci určitě necítila nejlíp.. My zatím moc oznamek nerozdali, ale reakce rodiny - většinou se na oznamka chvíli dívají a pak řeknou, že to je neobvyklé. Nj, jsou zvyklí na holubičky apod :-D efendy: s krabičkama taky moc neporadím. Cukroví bude dělat mamka, takže to má v režii :-) Předpokládám, že bude kupovat malé a velké krabičky, jak píše lutsousek. Rozměry netuším, takové ty klasické...
Odpovědět
znám...tyjsou nádherný...zkoušwla jsem,alena mě bylymoc velký...nemohla jsem v nich chodit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka ..a jaké máte oznámení? To je děs, vy už rozdáváte a my na něm ještě ani nezačali pracovat..o víkendu se do toho budeme muset opřít.
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: jo, mohla bych už i sepsat knihu jejích výroků ohledně svatby :-D Já se tomu vždycky dokážu zasmát až tak den dva po. Mezitím pěním, ale nemůžu nic říct, že jo. :-) Leni a měla jsi svoje oznamko na srazu? Si ho vůbec nevybavuju...
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: dám ho do galerky, ale dneska ne, za chvíli budu končit a smolím tu něco jiného :-) Budete si taky dělat oznamko sami?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka ..jj budeme..chtěli by jsme s fotkou na lavičce a aby tam byl i náš pesan..no jenže mě focení nebaví, tkaž vydržím tak 3 fotky a pak začnu dělat xichtíky, takže ta fotka bude asi fatk zajímavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí chápu, v dané situaci to člověk vnímá jinak. Taky by mě to namíchlo. Vůbec se ti nedivím :-) Oznamko jsem s sebou neměla. Měli jsme ho mít vytisknuté v pondělí před srazem, ale nakonec bylo až ve středu a to se mi pro něj nechtělo letět :-) Příště přinesu :-) Zrovna se snažím naformulovat mailík s pozvánkou pro kamarády. Nejraději bych jim dala jen papírovou pozvánku, ale kdoví, kdy se se všemi uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: hlavně se tam netvař, že si ho bereš z donucení :-D Fotit vás bude někdo známý?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já má tchýni v pohodě...ale stejně reakce na oznamko bylo z komentářem :-D " není to moc tmavý?" no takže taky žádé....jéééé, to je krásný :-D :-D No co už...já bohužel na ty klasiky nejsem
Odpovědět
já taky nebudu mít klasiku, hlavně ten text :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki ..jj, jsou taky takové docela těžké, ale budu je mít měsíc před svatbou doma, tak se v nich budu učit pohybovat:o) Co budete mít za text? lenieka ..fotit nás bude brácha..normál digitálem, tak snad to bude ok..budete mít hodně kamarádů na svatbě? Já přemýšlím, že když nám odřekne někdo z rodiny, tak bych je nahradila kamarády, aspoň by byla větši sranda:o)
Odpovědět
budeme mít oznamko s malou a text:

Život přeci není nic jiného, než řetěz hloupých nápadů. A jak je někdy krásné je uskutečnit ... B. Hrabal

A k tomu text: Oznamuji všem, že tatínek s maminkou dostali konečně rozum anebo o něj definitivně přišli.


Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to je přesný důkaz zvyků starších generací, protože vaše oznamko je fakt super! My máme bílé z růžovým motivem a taťka mi na to řekl: ta růžová je taková zvláštní barva :-D suki: jsem zvědavá, co tam budete mít napsané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki ..tak to je dost dobré..aspon neco vtipného a jiné než ty ohrané citáty..tak uvidíte, co vám na to řekne starší generace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: no a babičce se zase hrozně líbí :-D :-D Jsem zvědavá na to vaše ;-) suki: jéé to o tom rozumu tam má i Simča...to se mi zrovna líbí ;-)
Odpovědět
jo :-D, mně se to taky líbí :-D Sranda musí být :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: to je pěknéé :-) Hlavně to motto! efendy: moc ne. Cca 15. Budete zvát celé příbuzenstvo?
Odpovědět
díkholky,musím říct, že jsem dostala rady tady na beremese.Mrkněte na téma...Texty na oznámení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes se s vámi loučím. papa
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Leni, tak já myslela, že to vaše oznamko je jasný typ na to juuuuuuuu! No, když ani vaše nezabralo, tak se nedivím, že můj citát je blbej a růžová barva zvláštní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: tam jsem taky hledala inspiraci :-) ale nakonec jsme si to udělali podle sebe... Ale ten Hrabal je super, taky se mi moc líbil. :-) A ten text, co jste vybrali a Simča je taky perfektní- kdybych už měla malý, by byl taky! :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek: ono holt je jiná doba...ale holkám se moooc líbilo :-) ono když tam nemáš " Jdi s tím, kdo Tě má rád" od Huga....tak jsi mimo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no to je fakt! Jsme měli asi udělat pár těch klasických holubicí, kočárem a citátem Huga..... Pak by byl klid :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: noo :-D duchnam Huga a basta :-)
Odpovědět
lutsousek a co máte za oznamko???
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: já už je vidím, jak nad tím sedí s těma brejlema a říkají: No, pěkné to máte. Takové dojemné. :-D :-D :-D suki: mám ho v albu, ale máme tam citát od Shakespeara a tchýně ho trochu nedala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?