Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
jeste jsem nasla jinde dvoje ale moc se mi nelibi :-( http://www.moda-style.cz/moda-style/e... http://www.moda-style.cz/moda-style/e...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: zas tak moc si nefandi... sorry, ale nečekej, že ti ušijí prakticky jiný šaty. Barva je jedna věc... tu nabízí k výběru, ale změnu střihu nee... a drobné úpravy do 24hod je max. zabrání a zkrácení.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: vždyť to jsou ty, co jsem ti včera posala na aukru za 200Kč. =-) Aby ses zeptala těch prodejců...
Odpovědět
mitote: Normálně u nádraží v podchodě :-) Zelený jsem tam neviděla, ale měli krásný černý a růžový...koukali jsme na ně s Peťou a byli fakt moc hezký. Měli kolem prsou stuhu. Mě se líbily :-)
Odpovědět
lutsousek: ktery jsi poslala? ale neodpovedely jeste
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no oboje... dívala jsi se vůbec na to? =-)
Odpovědět
divaqla ale prave uz jsou na aukru vsechny prodany :-( hele myslite ze kdybych je koupila ty prvni nebo druhy ze by se daly upravit na deti? ze by byly jako dlouhe na zem a jen by se zuzili a zabraly raminka? co myslit? s tim ze by to udelala krejcova
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: však počkej, to jsou šaty, který se tam pořád opakují, tzn. že ti je dovezou... Ale to přešití si teda představit nedokážu :-D
Odpovědět
lutsousek: tak aj yslim ze sikovna krejcova by to zmakla zuzit :-D mama taky rika ze jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak když to říká i tvá máma ;-) (já nevím, jak moc malé ty malé družičky jsou... ale dělat s dospělé velikosti dětskou...)
Odpovědět
holky,už mi přišel prstýnek snubní...je krásnej x-) x-) x-) ještě k tomu vyberem pro miláčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: tak ten tvůj prstýnek je krásnej! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
děkuju, ve skutečnosti snad vypadá ještě líp x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
suki : Jsi neobjednávala pár??? :-o
Odpovědět
:-D :-D ne, to je co? :-D Protože, můj miláček má trošku specifickej vkus :-D , takže on si vybere něco,co bude nosit ....takže asi moc spolu ladit nebudou,uvidíme,co si vybere :-D Pokusím ho přesvědčit, ať aspoň trošku vypadá jako snubní :-D Jinak přidala jsem foto prstýnku:-) Ale neumím moc fotit, tak to tak vypadá...
Odpovědět
suki : My máme prstýnyka stejný :-) Jen já tam mám kamínek...to teda ani nebude vypadat, že jste manžele, co? :-D
Odpovědět
no jo:-D ale vemem ho sebou a uvidíme,co k němu vyberem :-D ale teda je fakt nádhernej,nemůžu se vynadívat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: u nás už to málem dopadlo stejně, že já bych měla jinej než ženich :-D :-D ale nakonec objevil takovej, kterej se mu líbil a měli k němu i pro mě :-D Ale já tohle chápu!
Odpovědět
suki: Máte zajimavou metodu pro vybíraní prstýnků :-D To jsem ještě neslyšela :-D
Odpovědět
:-D :-D holky, tomáte těžký,když chcete,aby ten prstýnek nosil,tak holt oželíte i to,že nebudou pár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: assante je ještě mimo rozkvětu na Pekařské a na Milady Horákové :-) suki: prstýnek krásný :-) mitote: přešít jde téměř cokoliv, taky záleží, kolik času to zabere. Představa zúžení a zkrácení šatů je sice pěkná, ale čaty by se musely více méně celé rozpárat a u těch tvých vybraných nic moc. Ono je něco jiného, když zmenšuješ rovné šaty a šaty s různými záhyby a řasením.
Odpovědět
Profilova fotka
suki: to u nás taky hrozilo, že bude prstýnek každý jiný. Já si měla vybrat zlatý a on by si pak nechal udělat obdobný z oceli.. Ale nakonec přistoupil na stejný :-) Jen jsem zvědavá na to, jak moc ho bude nosit ;-) Bude muset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: krásnej :-) my jsme nakonec našli pár, který se líbil oběma...ze začátku jsme se také nějak nemohli sejít :-d
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo, dneska jsme chtěli jít konečně objednat prstýnky. Rosťa volal zlatníkovi a ten se mu omluvil, jestli bysme nemohli přijít až koncem příštího týdne :-| Ale měl by je mít hotové za 14 dní, takže na svatbu snad budou hotové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: no mohl by to stihnout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jsem vám neříkala... byli jsme předat oznamko tchánovcům :-) Tchyně se mi vysmála, jak jsem mohla vymyslet ten citát na oznamko- tak jsem jí řekla, že je to Shakespear a že je to pod tím i napsaný :-D Tak sklapla a začala hned- proč to máte tak, proč to není takhle :-D A reakce na tu básničku o penězích byla- tak já vám u nás v Autonově zařídím půjčení auta na týden a můžete jet do Chorvatska, nechcete nikam letět, že ne? (loni jsme to půjčení platili, 1500Kč/týden) :-D A pak mi řekla, že to bude super překvápko, až se na hostinu sjedou všichni jejich příbuzní, který neznám...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: to jo, spíš mám obavy, aby nám příští týden neřekl, že máme přijít o týden později :-/ Ale má k odložení důvod, takže by to mělo být příští týden ok. =-) to bude super překvápko a půjčení auta - no comment :-D jj, reakce na oznamko bývají různé, ale s tím citátem opravdu zaperlila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ...mě se teda ty první 2 šaty z Evity líbí hodně..sou krásný..hlavně ty, co jsou na fotce v červené..ty si snad za ty prašule objendám na léto
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak velké krabičky jste objednávali na výslužky? Já sem objednala většinu 18 x 10 x 10 cm a furt přemýšlím, jestli nebudou moc malé.
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: neboj, příští týden už vám to nezruší! A dva týdny doba dodání je super! :-) No, tchýni mám výbornou :-D No ona se podívala na obálku a začala se smát: Co to je? To bude asi oznámení, že? a pak četla citát a z ničeho nic další výtlem- ..až na vlasy vám padne sníh- Ježíš, cos to vymyslela? Tos to nemohla napsat jinak? :-D Jsem zvědavá na reakce ostatních členů F. rodiny... ale budou velmi podobné. :-N 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?