Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
suki: kazdopadne oboje jsou krasne ale ty se srdickovym vystrihem mozna lepsi ;-) jo holky tak ja napsala na firmu co me posilala stuhy na oznameni tak pry prepravce ztratil na me cislo a ani se nenamahal te firme zavolat aby si o nej rekl znovu...tak snad dnes dorazi... a prstynky...no napsala jsem ze mely byt vcera a ze nedosla ani sms o tom ze jsou odeslany nebo ze maji mitzpozdeni...tak jsem zvedava...a docela zklamana
Odpovědět
jo vlastně, vždyť jsi dávala fotku :-) jedničky jsou krásný, ale teda fakt veliký :-N a je to dost těžkýtakhle hodnotit,mně čímdáltím víc připadne,že ty fotky hrozně zkreslují :-x
Odpovědět
suki: ty moje na foto taky nic mco ale v realu... x-)
Odpovědět
ahoj mitote myslíš trojky?
Odpovědět
suki: S těma fotkama máš pravdu :-)
Odpovědět
suki: jojo trojky ;-) jo a to bolerko co se ti libi prodavaji v olympii ve VOK Design :-)
Odpovědět
prima,ty semi totiž moc líbí :-) fakt a myslíš, že by se hodilo k těm šatům??Bílým?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: hezkýý, to je pokrok ;-) snad se bude kravata líbit i ve skutečnosti :-) suki: mně se líbí 1, ale jak píšeš, jsou veliký a nepohodlné a ty 3 ti taky seknou. Fotka venku je úžasná 8-) 2 jsem si zkoušela taky :-D
Odpovědět
suki: no nejlepsi by to bylo vyzkouset ale proc ne? :-) k jakym by se pak hodilo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: fotky zkreslujou hodně...já si zkoušela šatky, které se mi v reálu nelíbyli a na fotkách vypadaly moc dobře...tak se na tu fotku raděj nekoukám, protože vím, že v reálu to nebylo nic moc :-D Jde o to, jak se v kterých cítíš :-) Jako ty jedničky se mi líbí moc, víc než 3 :-) ale vím, že v tý pujčovně jsou šíleně těžký šaty...ale tím neříkám, že 3ky jsou špatný :-) taky vypadají dobře
Odpovědět
Profilova fotka
jo a přidávám se k leniece...2ky jsem taky měla na sobě :-D
Odpovědět
nikaa666 : Já si tam v tom Kriss zkoušela dvoje a teda oboje na mě byly hrozně těžký :-( Jsem jak tyčka, takže to bude asi tím :-D suki: Mě se teda taky líbí víc 1, ale pokud se citíš v 3, tak není co řešit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nikaa: já to mám zase u svých vybraných šatů naopak :-) když je mám na sobě, tak super, ale když vidím fotky, tak pochybuju, jestli jsem zvolila dobře. A jak píšeš, některé fotky jsem hned zamítla, ale když jsem viděla fotky, nebyly zase tak pšatné :-D Hlavně aby fotografové šaty nafotili tak, aby vypadaly dobře všechny ;-)
Odpovědět
Holky stálo se vám, že chcete nějakou věc, že se vám o ni i zdá? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: no někdy se mi to stává :-D Leni, myslím, že fotograf profík nafotí krásně každé :-)
Odpovědět
holky,je to těžký,každýmu se líbí něco jinýho.... :-p :-p
Odpovědět
Holky tuhle kravatu si skoromanžel vyhlídl. Co na ni říkáte??? :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
suki: Tak hlavně, aby se líbily Tobě a skoromanželovi ne? ;-)
Odpovědět
hvězdi jasný :-D
Odpovědět
ta kravata je zajímavá, taková neobvyklá...
Odpovědět
suki : No tuhle chce skoromanžel, takže se tam dneska půjdeme podívat a uvidíme jaká bude v reálu :-)
Odpovědět
jasný, však co oni si taky můžou na tu svatbu vybrat, že jo...když ne kravatu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
suki: To by ses divila do čeho všeho mi ten můj kecá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: nesháněli jste vínovou kravatu? Mně se kravaty s vystouplým vzorem líbí, i když na mě moc vzorovaná. Jsem zvědavá, jak se vám bude líbit v reálu :-)
Odpovědět
hvezdi: ale neni vinova :-(
Odpovědět
tak pry snubaky budou do konce tydne odeslany, no to jsem teda zvedava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: zajímavá...uvidíš v reálu jaká bude
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne... ssimmikk: to oznamko je super i ta básnička, koukám, že ste nakonec dali úplně stejnou jak my :-) A já ty pozvánky teda dávám na hostinu... i na večer. hvězdička: ta kravata je pěkná, taková neobvyklá, zajímavá. A předpokládám, že ji budou mít ve vínové, ne? suki: ty 3 jsou úžasný!!! Moc ti sluší a na té fotce venku je vidět, že se v nich i tak cítíš... :-)
Odpovědět
lutsousek: kdyz mi nekdo na Aukru odpovi kde vidim o nej zpravu ze mam novou?
Odpovědět
lenieka : Sháněli jsme vínovou, ale vzdala jsem to, protože jsem žádnou hezkou neviděla a ten můj chce prostě světlou, takže jsme udělali kompromis, že bude světlá, ale bílá a ne krémova jak chtěl :-) Uvidíme jaká bude v reálu a třeba objevíme ještě nějakou jinou. Dneska budeme dělat hon na kravatu, takže si dneska už musí prostě vybrat. Se s tím už nebudu zlobit :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?