Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: dej ty skleničky do alba, se chci pokochat!!! :)
Odpovědět
Holky, tak ty botičky co jsem si koupila za zoubky budu prodávat..měla jsem je jednou a zjistila jsem, že mi nesedí..Nemáte některá zájem?? ;-)
Odpovědět
ahoj holky, rekne te mi nko ve zkratce dnesek :-) ja jsem grogy, byla jsem na praxi v Klokanku a je mi z toho dost smutno, byl ajsem u tri holcicek a miminka...krana sladka holcicka 8 mesicu...pry kdyz ji prinesla socialka tak byla od matky tak domlacena ze byla cela modra a spala jeste mesic s rucickama pred oblicejem aby se branila...malem jsem se rozbrecela kdyz me to rikali :-( a pak tam dnes privezly sestidenni miminko ze ho nikdo nechce...CHAPETE to nekdo? je to hrozny :-( ja bych si ta miminka hned vzala omu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, radunka.a.danik..andílci jsou podle mě pořád úžasní, nesmí přes práh kvůli skoromanžovi...a nevěděla sem, že jsi vymyslela andělíčky ty..máš na ně patent?:o) To je zrovna věc, která je v každém obchodě s drobnostmi..
Odpovědět
Efendy.a hlavně že jsi po mě zjišťovala kde jsem je pořídila, když je tedy mají v každém obchodě.....
Odpovědět
radunka: ja nechapu proc se tak rozcilujes kvuli blbym andelickum? tak je pres mesicem mela rada a ted uz nema...kazdemu se meni vkus, chut, nalada,potreby... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radunka.a.danik...jj, zjišťovala, ptž je sice mají v každém obchodě, ale ne tak hezké jako máš ty...tak proč sis je dávala do alba, když nechceš, aby je někdo jiný měl? To docela nechápu..já tu chodím na inspiraci jako asi většina, tak když chci mít něco jako jediná, tak to sem nedám a navíc tě nikdo nenutil mě psát, kde si je pořídila...ale neboj, andílci přes přítele neprojdou
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..to neřeš..andlílci se mi pořád líbi, jen si to špatně přečetla..když to někomu stojí za to, aby to tu řešil, tak ať to řeší..
Odpovědět
efendy: ja si myslm ze je to kazdyho vec navic je pic..... to vubec resit :-N
Odpovědět
Ahoj holky :-) lenienka: já si taky vezmu tu šprndu, budeš jí brát z toho aukra? :-N Jinak holky fotky dodám, ale kdy to raději neslibuju :-N Hvězdi: jaký botky, ty černý??? Vždyť jsi je nosila jednu dobu furt, tak co tak najednou? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..jj, taky si myslím :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, jestli se můžu zeptat, co si vezmeš za velikost? Jako já to podle těch obrázků prostě nenaměřila ,tak nevím asi B.
Odpovědět
Článek se načítá
Já nevím,a le asi C, ještě kouknu, ale Lutsousek mi radila F :-D
Odpovědět
hej hej hej jakou podprsenku? proim odkaz a info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, dneska tady bylo mrtvo... co se děje? :-)
Odpovědět
ssimmikk: Měla jsem je jen jednou nebo dvakrát...bolí mě z nich nohy :-(Ale tak třeba si zvyknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, s tou podprsenkou fakt opatrně, ať nedopadnete jak já... radši o číslo větší než menší. Simčo, to F byla sranda :-D :-D (ale máš prsa, tak větší)
Odpovědět
Hvězdi: nejsi zvyklá na podpatky a to je ono :-D Lutsousek: já to jako srandu beru, ale F fakt nedělají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simmikk: Myslím že F ani nemaj, :-D mitote: Tys taky objednávala prstýnky od Rýdla na veletrhu, že. Taky ti mají dojít zítra? Já doufám, že už dorazí, nemůžu se dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Luci a ty máš B? No já nevím co bych do Céčka dala, to pak bude takový rozjetý ne?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a...nám už taky došly prstýnky od Rýdla a musím říct, že velká spokojenost:o))
Odpovědět
peta: no maji dojit zitra ale pani rikala ze posle sms jak je poslew a jak ji jeste neposlala :-( a jaka je porad rec o podprsence?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: to jsem ráda, že to bereš :-D No, oni jsou max. D, ne? Nebo jak kterej výrobce... vy berete tu celosilikonovou?
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: Jo? Teda to ti závidím, v dobrým samo, taky už bych se chtěla kochat. A normálně si je vyzvedneš na poště?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: no já mám doma B a je malá...
Odpovědět
ssimmikk : No musím si zvykat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Třeba napíše zítra ráno :-D Taková ta silikonová.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. ..jj, dojdou na dobírku..sem toho svýho škádlila, že ho začnu nosit hned, že je trapný čekat až do svatby a docela na to skočil, ale nedovolil :-)
Odpovědět
reknete mi nekdo o cem je rec :-(
Odpovědět
Lutsousek: ano o celosilikon.ta je špatná? :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?