Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenya: ja na zahradce byla jednou tak moc nevim :-) vevnitr jsou krasna ta kamna co tam maj ale jinak ty zelene ubrusy jsou hruza a jak je tma zahuleno taky...green je vic pro rodiny, na vyradeni, na klidek :-) chodila jsem tam na menicka :-D
Odpovědět
lenya: me ty ceny prisly stejne...kamoska si tam vzdy (U Kosa) dala vala jen maso v ramci setriciho programu :-D
Odpovědět
Tak dobrá inspirace na úterní oběd, to mám chlapa doma ;-) a kor, když je tam dětský hřiště :-) Tak a teď už opravdu končím, dobrou noc a já jdu :-)
Odpovědět
ssimmikk: doufam ze se vam tam bude libit, uplne jsem se nazhavila, asi tam pojedem zavzpominat na ma studentka leta na gymplu x-) a vezmem to pres Nejkrasnejsi svatbu...to je kousicek :-)
Odpovědět
jj, taky potřebuju do nejkrásnější svatby, tak to vezememe jedním vrzem, jinak ta restaurace Green vypadá na netu mooooc pěkně ;-) ale tu U Kosa jsem nenašla, ta nemá webovky? :-|
Odpovědět
ssimmikk: nevim to jiste ale myslim si ze nema :-( vsak tam mrknete poceste, je to skoro naprosti nejkrasnejsi svatby, jen o kousinek vys
Odpovědět
Ahojky nevěstinky, tak kdepak dneska jste všechny? Občas sem za dopoledne nahlídnu, ale tady mrtvo :-o To musel být náročný víkend, že tu žádná nejste :-D
Odpovědět
Ahoj holky, no já se dnes nestačím divit, že nikde nikdo, co se děje, to ještě střízlivíte? :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen vás jdu pozdravit. Dnes mám v práci celkem rušno, ale později snad stihnu nakouknout :-)
Odpovědět
AHoj děvčata:) já jsem se ještě ani nevyjádřila ke srazu, takže vám chci říct že jsem vás moc ráda poznala a doufám že budu mopct příště zůstat dýl ;) už se plánuje další srazík? Jinak rezignuju na dočítání diskuze zatímco jsem tady nebyla, je toho šíleně moc :D tak mi snad nic důležitého neuteklo...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, snad můžu mezi vás a určitě poradíte, kde si v Brně necháváte dělat kytku, příp. jestli někde dělají kytku podle šatů? Už to máme jaksi za chviličku a já pořád váhám?:)
Odpovědět
Ahoj Papuellko, jistě že můžeš, každej je tu vítanej :-) Kytku si nechávám dělat v květinářství, kde nám zatím dělali vše a moc pěkně, pak tady na beremku dělá Lucka a jinak mám kamošku na mendláku v květínářství ;-) ty to máš už za měsíc, jak koukám, já ode dneška za dva metry a taky furt váhám a přemýšlím nad kytkou :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenieka:Ahoj Leni, jak budeš objednávat vezmeš mi prosím taky jednu gelovku :-) ? Ještě ti dopíšu velikost ju. nzodiova: ahojky, já ti pak zapoměla úplně odpovědet, ale jinak jsem v ten pátek taky celkem nestíhala takže mi to vyhovovalo ;-)
Odpovědět
Teda holky, dnes to šidíte :-| tak já jdu, půjdu s Miškou ven :-)
Odpovědět
Jóóóóóóó a dnes mi došly ty svatební skleničky a jsou pěkný, je to zajímavý mít to napsaný na skleničce, už jsme přemýšlela kam je po svatbě uložím, aby byly na očích, teda pokud mě ten můj dřív nenaštve a nehodím je po něm :-D :-D :-D ale raději budu házet váleček na těsto, skleniček je škoda :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi tak hoď fotku.My máme taky se jmény, je to fajn mít vlastní skleničky :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak já skleničky nemám no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojk holky :) papu - a jaké sis nakonec vybrala ty šatky??? já si nechávám vázat kytku od Luc
Odpovědět
romca13 : No kdepak jsi celý den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - ahojky,,, no do práce jsem přišla až na 12 a zaučuju novou holčinu, tak tu moc být nemůžu, víš??
Odpovědět
Peťo dám sem foto, jak se k tomu dostanu ;-) ale je to fajn, no, fakt se mi líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romčo, já ještě nevím, ale asi jsem rozhodnutá pro ty hned první.:) A můžeš mi dát kontakt na Lucku nebo má nějaké stránky? Kytku už jsem měla taky vymyšlenou, ještě vybírám barvu. Musí barva kytky ladit i s očníma stínama?
Odpovědět
Profilova fotka
papu - máš to v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Petí, objednám - zatím se mi ozvala jen nikaa, tak vyčkávám, jestli se ještě někdo nepřidá :-) Až budeš vědět velikost, písni mi to do IP...
Odpovědět
lenieka: Holky a jak to drží? V životě jsem to ani neviděla a nic? A dá se to nosit i jen tak jako pod trička??Nevím, ale jak si spodní prádlo nevyzkouším :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: já to neměla, ale slyšela jsem na to celkem pozitivní ohlasy. Ano, dá se to nosit i pod tričko, aby nebyla vidět ramínka nebo zezadu zapínání apod... Nevýhodou je omezená trvanlivost, tím, že se to nalepuje, je to max. na 5 použití... Přemýšlím o těch lampionech, v pátek jsme ho viděli a nadchl mě :-)
Odpovědět
lenieka : Tak to nechci. Bych měla strach, že mi to spadne a tak...když nechci, aby byli vidět ramínka, tak si vezmu gelový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte někdo o opravně obuvi v centru města(potřebuju podrazit podpadky)? Kromě tesca, tam to je prý drahé...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Jen 5krát? To teda nic moc. No, mě bude stačit když vydrží jednou na svatbě :-D Dtejně se podívám i po normální bez ramínek. Ty podpadky neví, mám dojem, že je to všude dost drahý :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobré odpoledne :) Já teď konečně dorazila z úspěšného zápočtu o těch chipsech :-D Bakalářku jsem taky dopsala, teď je kladný posudek od vedoucího a hurá :)))) lenieka: já chodím do galerie na Orlí...je to po těch schodech dolů, je to tam dobrý. jinak moje družičky opět našly jiný šaty, takže vše odznova a ten zkušební cheese byl prý výborný, ale při pokusu o umístění na stojan to nevydržel :-| Takže musím vymyslet nějaký řešení........ach jo. Já se na něj tak těšila!!! I v tom Intru měl prý ohlas. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?