Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: No jak bude mít skoromanžel chvilku, tak ho tam dotáhnu ať si vybere :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Ta bílá se mi nakonec líbí víc než ta vínová :-) A do bordó bude mít nakonec jen korsáž a já kytičku :-)
Odpovědět
peta: ale ty nemaj zelene :-( ja chci zelene druzicky :-)
Odpovědět
Mitote: říkala jsi, že jsi družičkách nechala šít v saloně odkud máš šaty? :-o
Odpovědět
jeste nenechala, mam od tama kalkulaci ae jeste se nesijou...porad si tim nejsem jista tak nevim :-( asi bude nej je usit ale zaroven bych chtela co nejlevnejsi pac jedna velka druzicka protestuje proti satum za 1500,- :-(
Odpovědět
Tak jako družička bych taky nedala za šaty 1500kč, mně jsi říkala jinou cenu a že je tam nechává šít, tak jsem myslela, že už to máš vyřešený ;-)
Odpovědět
ssimmikk: za dospele saty, vis co nikdo jiny nema problem a ona jedina ktera si nekoupi tricko pod dva tacy ma problem ]-( na dospele druzicky je cena 1500,- a na male je 600,- -800,- neni no porad otalim :-( porad premyslim co a jak
Odpovědět
Mitote: právě takový šetří :-D tak buď ať ustoupí nebo má smůlu, no :-N
Odpovědět
ssimmikk: on svedkyne ktera zrovna nema prachy vubec nema s temi za 1500,- problem protoze jsou tak aby je vynosili i v lete a podle vsech i pekny...tak ta mi rika porad at se na ni vys... jako ja jit za druzicku a vedet to pul roku predem i driv jako ony tak taky dam 1500,- :-(
Odpovědět
a kdyz jsem se ji zeptala jake saty by brala tak mi poslala fotku satu ktere koncili snad driv nez koncil zadek a navic mely cela zada hola tkaze i nad tim zadkem zacinaly |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, řeším dilema, jestli mám pořídit nějaký dárečky pro svatebčany..jak jste na tom Vy,budete něco mít?
Odpovědět
efendy: ja dam jen klasicke mandliky, kazdemu pet do pekneho organzoveho pytliku a zavazu s cedulkou co kazda ta mandle znamena a proc se dava a jaky je toho vyznam a tradice :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mitote: a proč se dávají mandle? Efendy, mám možnost mít za 30kč minivína, tak nad tím přemyšlím, jinak každej bude mít u ubrousku na stole malý srdíčko z belgické čokolády :-)
Odpovědět
ssimmikk: je to nejaka tradice kazda neco znamena co ma konkretnimu cloveku prinest, kdyz vydrzis tak ti to najdu :-) ale budu to davat jen na hostine, sto lidem na rautu bych se nedoplatila :-D hej ale to vinko je kruty, jak js k tomu prisla?
Odpovědět
jeste k tem druzickam, jako ostatni jako bizuterii, celenky atd...jim zajistuji a platim ja nebo i kosicky a ty jsou nechutne drahy 8-( a svedkyni teda jsem zaridila i kadernici
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nad mandličkama taky přemýšlím...ani nevím, že to má nějaký hlubší význam..A ty minivina a cokoladky taky nejsou spatny napad. Puvodne sem si rikala, ze bych koupila nejakej andelicky,kam bych napsala nase inicialy a datum svatby, ale uz vidim, ze by nad tim pulka hostu (hlavne ta muzska cast) ohrnovala nos ]-(
Odpovědět
efendy: andelicky ne :-) i kdyz ted jsou v bazaru za pekne ceny... me osobne my mama vynesla v zubech s andelickama :-D
Odpovědět
Holky to je sranda, mně tak všechno už sere, až mi to přijde vtipný, je to možný?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: Já budu dělat čokoládky, ty mandličky mi přijdou dost drahý. Simi a odkud máš to víno, nechtěla bys mi vzít taky pár láhví ;-) ?
Odpovědět
ssimmikk: me misty taky ;-) uz i jen pomysleny na druzicky a saty a jsem nasrana :-) taktez to plati pri myslence na kapelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ..je to možný..tohle občas zažívám v práci..je to asi nějakej obranej reflex tesne pred zblaznenim ;-) mitote ..ten muj taky nesnasi andelicky..sem mela takovy andelsky obdobi,ze ted uz zadnej andelicek nesmi pres nas prah :-.
Odpovědět
peta: ja nasla mandlicky 1ks/1,50,- tak pro tricet hostu to vychazi pekne jo ssimmiku, ja chci taky par flasek :-D
Odpovědět
efendy: ja osobne andelicky dost nerada :-N a kdyby me j enekdo dal na svatbe asi bych si taky pomyslela ze to je dobrej vtip :-D
Odpovědět
Holky, co máte proti andílkům, vždyť já mám na fotce Mišku jako andílka :-D mělo by to být na oznámku ;-)
Odpovědět
tady jsou ty mandlicky http://www.svatebniinfo.cz/svatebni-h...
Odpovědět
ssimmikk: andilek dite je roztomile, rec je o sadrovych andilcich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..a kde si sehnala tak levny ty mandlicky?
Odpovědět
efendy: v eshopu wewewe nejkrasnejsi-svatba cezet :-)
Odpovědět
Hm, tak tjn, tak sádráky moc nemusím, jako andílci mi nevadí, ale musí se mi líbit, ale sádráky moc nee ;-)
Odpovědět
ja teda nesnasim veskere sadrove trpasliky, andilky, mimozemstany a ja nevim co jeste :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?