Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Hvězdi: takže nic ti do oka nepadlo, škoda, no :-| jak tam půjdu tak se kouknu, třeba něco dostanou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Ne Luci, to je v poho, já jsem na to celkem zvyklá, pokud se nefotím za denního světla tak jsem jak angorák. Simmikk: Tak mě by také spíš vyhovoval víkend :-) Lenieka: Leni, pošleš mi prosím odkaz na tu gelovou šprndu.Děkuji
Odpovědět
Už mě tak kravata štve :-( Jeden den znásilním toho mýho a objedeme celý brno a jestli neseženeme bordó, tak na to kašlu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Leni a kolik stojí tak ten dort na české?
Odpovědět
hvezdicka: spravne, takhle se musi na chlapy :-) ja jsem toho sveho taky v patek znasilnila a jel povinne resit oznameni a kosili a vesticku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - ty dorky stojí různé.. my jsme objednávali za 300,- je to obdelník zhruba 30x12 cm
Odpovědět
mitote : A jak jste pořídili ?? ;-)
Odpovědět
hvezdicka: no objednali jsme oznameni ale jeste budem delat upravy ted nam poslala navrh tisku :-) jinak kosili jsme koupili a vesticku koupime po netu pac vyjde o 1200,- levneji nez v obchode :-) takze znasilneni s epovedlo na 100% :-D
Odpovědět
mitote : Tak to závidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - neboj, taky sezeneš,, při nejhorším můžeš koupit tu jak se nám dnes líbila,,, ta byla moc pěkná,,, v tom posledním obchodě,,, já bych ji brala hned
Odpovědět
romca13 : Mě se líbila ta s těma proužkama, ale kdyby tam nebyly i ty hnědé proužky :-( Kdyby tam nebyly tak ji vezmu hned :-)
Odpovědět
hvezdicka: znasilni a ams to ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mitote : No nějaký den si prostě bude muset udělat čas :-) Na cukroví semnou taky jel :-)
Odpovědět
hvezdicka: spravne, sikovna holka :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Romca: A tam necháváte dělat jen dorty pro maminky jo? Svatební by asi už byl dost drahý, že?
Odpovědět
Holky nebudete mít někdo na půjčení chomout a kouli pro ženicha??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Tak já tě našla ;-)
Odpovědět
ja chci taky chomout a kouli :-D
Odpovědět
"Něco starého, něco nového, něco půjčeného, něco modrého a stříbrňák ve střevíčku". Rčení přinášející štěstí pochází původně z viktoriánské Anglie. Něco starého symbolizuje pouto k rodině nevěsty a minulosti. Nevěsty často nosí starý rodinný šperk. Něco nového znamená štěstí a úspěch v novém životě nevěsty. Něco půjčeného představuje lásku a podporu rodiny a přátel v případě potřeby. Něčím půjčeným může být i drobný suvenýr od šťastně vdané přítelkyně jako například krajkovaný kapesníček. Něco modrého by měl být předmět, který symbolizuje věrnost a loajálnost. Nevěsty si často vybírají modrý podvazek nebo stuhu. Stříbrná mince ve střevíčku je požehnáním hojnosti.
Odpovědět
p.e.t.a.: Tak takovou jsem Tě nikde neviděla :-(
Odpovědět
tak ja to cetla zas jinak ze ma byt stare, nove, modre a pujcene :-( ale taky jsem, cetla neco zdedeneho misto stareho...tak ja fak tnevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vás konečně dočetla... hvězdička: tak to je škoda, žes nevybrala :-/ ale jak půjde ženich s tebou, tak už určo vyberete!!! :)) Jinak kouli ani chomout nemám... ale třeba to kamarádi pro vás seženou jako překvápko! :-) No, já jsem po dnešku hotová, jdu si lehnout, tak dobrou holky! :)
Odpovědět
mitote : No a co tam mám já??? :-D :-D :-D
Odpovědět
hvezdicka: ehm ted nechapu :-D pockej poposednu :-D
Odpovědět
mitote : Doufám, že sis už poposedla :-D Jinak holky už si jdu lehnout, tak dobrou noc :-)
Odpovědět
hvezdicka: jo ale jeste mi na dratu asi sedi pes :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu na moment, taky už končím, teď jsem řešila oznámko a už mě nic nebaví, jako pěkný, ale ještě budpu dost velký změny :-N a jako přijde mi divný říkat někomu, kdo to pro mě dělá jen tak, tak nee, tak joo, nevím, jsem mu říkala, že se na to vyprdneme a udělám obyčejný oznámka a bude klid, že nee, že v pohodě, tak uvidím, jak to dopadne, už nemám na nic sílu ]-( ale je jako šikovnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny ;-) tak už jsem vás taky dočetla a nějak mě to unavilo, že asi půjdu spát |-| Včerejší srazík byl fakt super a i fotečky se povedly, paráda ;-) už se těším na další!
Odpovědět
tak sjem se zdžela s řešením oznámka, ale už jdu do hajan, jsem teda pěkně vyfluslá :-| Dobrou noc nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno peti - my od tama s Leniekou brali jen dorty na tento víkend, svatební dorty od tama mít nebudeme,,, nebo teda ještě nevím,, začín´ám uvažovat o nich pro ty maminky,, původně jsem měla naplánovaného něco jiného,,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?