Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: musíte pak písnout, jaký byly dortíky...ale určo budou chutnat výborně...taky je tam objednám...je to přesně to co jsem si představovala...a ta cena super :-) rozhodně si myslím, že byste to měli lepší, než ještě jeden klasa dort, když si nebude dát říct :-) hvezdi: to víš...on si zase baby omrkne rád :-D :-d
Odpovědět
nikaa666 : To je z tý adresy co jsi mi posílala za tu super cenu ??? :-) Tak to ten můj taky, ale nikdo ho u toho nesmí vidět :-D :-D :-D
Odpovědět
Tím nechci říct, že je šmírák :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: máš pravdu ;-) Ty budeš objednávat dva? nebo jen jeden děkovný?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: dva...za dceru a za syna :-) hvezdicka: :-D :-D to je adresa, kde budou dělat nám ten dort...mslím, že cena je normální :-) dvoupatrovej 30ti porcovej tam vyjde na 1500,- samo podle toho co tam vše budeš chtít mít ;-)
Odpovědět
Holky, tak jsem stáhla si do PC fotečky ze srazu a nemají chybu :-D :-D :-D Jak je zmenším, tak je sem hodím, ale teď musím valit s babičkou na nákup :-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni a ty za dceru a za syna budeš brát kde?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těšíme! Dobře nakupte ;-)
Odpovědět
lenieka : Jo to se neboj..ona si koupí čokoládu, sušenky a něco pro kočku a můžeme jet dom :-) :-) :-) A to má cukrovku :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: na české v té cukrárně jak prodávaj zmrzlinu a gofry....Romča s Lenčou tam včera byly vybírat dortíky a moc se mi zalíbili....je to přesně to, co si představuju...ovocný lehoučký za přijatelnou cenu ;-)
Odpovědět
nikaa:myslis na care? jo holky ja jsem polamana, totalne :-D navic kralikovi nekdy o pulnoci zase zacala krvacet noha tak jsme tu kolem nej behaly :-| ale jinak uz mame domlvuene casy na obed i raut, ale nevim co s lidmi mezi tim...? ve 13h obed, pocitam tak do tri...pak se s lukym pujdu fotit ale raut je az v 18h ...tak co? Jiak my dorty za vychovu budeme davat...prijde mi to hezky :-) a tatinkum dame asi zatku na vino nebo neco podobneho :-) takze ve finale budou 4 dorty :-D ale ty pro maminky se jist nebudou, takze bude jeden tripatrovy na hostinu a druhy tripatrovy na raut a co se nesni, tak se pribali do vysluzek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj :))) dřív jsem se k počítači nedostala... teda, včera to bylo úplně skvělý!! Díky Vám za super večer :))) Akorát jsem se doma ještě trochu chytla s F., že jsem přišla tak pozdě :-D On fakt není vůbec zvyklej, že někam chodím, tak jsem mu řekla, že je super, že s váma můžu kecat o svatbě, když on nechává všechny starosti na mě a dneska je jak mílius, už dvakrát volal z práce a prohlížel si tu knihu hostů. Takže jste mi ještě pomohly nastartovat chlapa do příprav :-D Díky! nikaa, hvězdička, lenieka: na té české mají krutý dorty! Jsem tam brala jednou na narozky a super. Mňamka. My teda budeme mít jen ten hlavní, svatební... ale tchýně chce dorty tři. Se zbláznila, nevím, kdo by to tam jedl. :-/ Nechce ty děkovný, ale normální další dva dorty... prej jeden dostaneme určitě od F.babičky jako svat.dar. Asi tu klasik podkovu, tak ji dám bokem na ten stůl a rozkrájím jí do výslužek- jim. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: jj na čáře :-D Hele...mě fakt přijdou trochu ujetý dva dorty :-D a ještě když už víš, že se to nesní ;-) Jinak co z hostama? no musíš jim zařídit nějakou zábavu....právě proto, ale i kvůli 13ce :-) máme obřad až ve 13:00 aby se ty prodlevy zkrátili...no a hlavně se budem fotit tak nějak průběžně, abychom nenechali hosty čekat :-) Takže po obědě proběhne rozkrajování dortu, čtení přání a takový ty blbinky..
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já bych ten raut posunula už na 17hod. Aby ty prodlevy nebyly tak velký... a když se budete fotit, tak by svědkové měli vést zábavu.... nebo aspoň u nás se o to postarají. :)
Odpovědět
nikaa: ja nevim jak se sni nesni...jeden ma 60 porci, jeden bude na hostinu 35 lidi a jeden na vecer a to je 100 lidi takze by ty zbytky nemey byt tak strasny...a to do poctu n epocitam deti ;-) no my se budemf otit po obradu se vsemi hosty, mame obrad v 11h, a pak po obede my dva...jako premyslela jsem ze jim udelame nejakou hru, ze treba ve svatebnich novinach bude nejaka prochazka po stredu brno po nejakych zajmavych mistech a ze treba bude u kazdeho nejaky ukol (nemyslim takovy ty priblbly na tabore) :-D a nebo ze na kazdem miste neco najdou :-D nekde propisku, nekde blok, nekde cokoladu :-D
Odpovědět
lutsousek no ja to vcera s nekonecme resila po mejlua oni zase tvrdili ze v 17 je raut moc brzo po obede :-( tak ja nevim :-( jinak my mame ctyri lidi na obstaravan zabavy :-D plus nejake napady ma i tchyne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak když víš, že ti zábavu udělají, tak to neřeš.... my máme oběd ve 3 a raut jsem chtěla v 7 a všichni mi řekli, že je to moc pozdě...že ho mám přesunout na 6. Aby tam nebyla ta velká časová prodleva...
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes jdu objednávat ještě jeden ten dortík,,, jsem se shodli, že jeden je málo, tak jdu na čárů ještě jedne přiobjednat :) už se na ně těším
Odpovědět
lutsousek: ja prave nevim mam strach aby se hosti nenudily aby to pak nezkazilo celou svatbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jsem ráda, že v dortovém šílenství starších generací nejsem sama :-D Tchýni jsem dort rázně zatrhla, tak ji snad na poslední chvíli nechytne amok :-D My budeme dávat výslužky před svatbou, tak dorty by tam pak zbyly :-/ Nebo jedině to pak dát svatebčanům, až by odcházeli?! Vy budete dávat výslužky až po svatbě?
Odpovědět
my asi budem pri odchazeni davat vysluzku :-) mozna budou nekde vyrovnane se jmeny a kazd ysi vezme, jeste nevmim....ale kazdopadny kdyz se bude odchazet a bude tam zbyle jidlo jakekoliv tak se bude balit hostum domu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: no my je budeme dávat při odchodu ze svatby...ale budu je mít předem připravený v krabičkách. Jsem to tchýni říkala, ale stejně trvá na svém...tak ten dort, co od jeho babičky dostaneme vlastnoručně rozkrájím a dám jim ho do těch výslužek ještě na svatbě 8-) Navíc to bude taková ta klasická podkova nebo kniha, jakou pečou ty babky na vesnici...nic pěknýho na pohled. A oni milují ořechový dorty, na který mám alergii...tak si to pěkně spapají sami. Jenže ho chcou mít vystavený u hlavního, že.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak ten raut prostě posuň. Co je lepší zábava, než pohled na plný stoly ;-) Vy máte ten raut jen jeden? V kolik ti přijde ten zbytek lidí? My máme ten raut totiž rozdělený na dvě části- první v 6 pro lidi z hostiny a druhý v 8, když přijdou ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: my budem výslužky rozvážet předem....a to se ulevilo teda i panu provoznímu. Protože je vždy prý problém se skladováním těch výslužek...to vedro jim nesvědčí, potom musíš mít někoho kdo to bude hlídat aby někdo neutekl bez výslužky...a to prej bývaj většinou maminky a jsou z toho nervozni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já bych to taky posunula...my to máme stejně jako Lustousek...oběd v 15 a v 17 už přijde hudba...s tím že večerní raut se posune tak nějak na 6-7 hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: chápu, chtějí se s dortem pochubit ;-) Ono je kolikrát celkem problém starší generaci přesvědčit o tom, že dnes jsou některé věci jinak :-) výslužky budete mít někde v ledničce? Jak píše Léňa, bude vedro, aby to vydrželo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak mě doma výslužky předem neprošly... že u nás je zvyk až na svatbě. Naštěstí mají v hotelu velký lednice a nemají s tím problém... prej to i sami budou hlídat, jak se někdo začne balit. Ale nebudeme je mít na jméno svatebčana- to už by asi nezvládli :))))
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak to máte dobře zařízené..že se vám o to budou starat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: jj. No když jim to udělá radost... ;-) Ty lednice naštěstí mají na to... a u vás ne?
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no naštěstí je slečna provozní akční :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?