Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Chci, ale nemůžu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takto jsem byla domluvená s Romčou. Nevěděla jsem, jestli nedojde ke změně, když možná nepůjde. Takže to stále platí. Ok, budu tam :-)
Odpovědět
Suki: oboje jsou krásný :-) který jsi si vybrala nebo ke kterým se nakláníš víc? :-N
Odpovědět
ssimik všem se líbí č :-) . 2
Odpovědět
Profilova fotka
suki: oboje jsou pěkné a sluší ti. Každé trochu jiný styl. Mně se taky víc líbí 2 :-)
Odpovědět
Tak mně se taky trochu víc líbí č.2, ale krásný jsou oboje :-)
Odpovědět
děkuju,zatím vedou,ale ještě se rozhlídnu :-)
Odpovědět
Holky, já končím a večer papapa :-)
Odpovědět
papa :-)
Odpovědět
Mitote: jenom pro pořádek nenapsala jsem nic ohledně zkažení svatby.Jenom jsem vypíchla jednu situaci, kdy používáš neověřené informace a své doměnky a ostatním to trošku komplikuješ. Stějně tak jak pořád dokola, že jste si nesedly ve Fontáně ze Štormovou. Opravdu to někoho může od konání svatby v této restauraci odradit a myslím si že je to škoda protože mi s Lutsouskem nemáme jediný problém.
Odpovědět
Profilova fotka
suki: já to zas prošvihlááááááááááááááá:-(
Odpovědět
Ahojky, tak jsme se vrátili z toho cukroví a jsem nadšená :-) Už ho mám i zamluvené, večer poreferuju, protože to stihnu krásně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdicka: takto gratulaceee...to je paráda...zase další věc z krku že;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: super zprávy :-) Ty dorazíš v kolik? :-) Já akorát přijdu bez oznamka, dneska teprve tisklo a sama ho uvidím až večer :-| Takže doufám, že i tak mě vezmete ke stolu ;-) :-D
Odpovědět
lenieka a nika : Jo jsem šťastná jako blecha a ta cena je prostě super :-) Dorazím tak kolem 4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika> Jedeš dneska dom??? Do 21?!?
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak to je super!!! gratulace k další obstarané věci :-) tak já pádím na zkoušku a kolem 5, počítám jsem u vás, zatím papa!
Odpovědět
Profilova fotka
suki: taky se mi líbily dvojky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvilku jedu do Vaňkovky, kdyžtak za 5 minut 4 na čáře! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kači...jsem domluvená s taťkem na devátou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, hodně štěstí u zk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: OkOb
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Nevím, jestli nepojedu dřív...
Odpovědět
Tak v kolik mám dorazit?? Můj se mě ptá na kdy tam mám být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: na čáru nebo do té hospy? Jakže se to jmenuje? max pub?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: jestli přijedeš až tam tak ve čtyři a jestli na českou tak před čtvrtou :-)
Odpovědět
nikaa666 : Já dojedu tam ve 4 :-) Se těším jak babka na důchod :-)
Odpovědět
Holky jdu chvilku ven na slunko, tak za chvilu se budu na vás moc těšit :-) Pá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: Max Pub...je nad vchodem taková zelená markýza...a jde se dolu po schodech...:-D
Odpovědět
nikka jsi tu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?