Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: no supeeeer :-) ja tam budu do 21 určo :-) těším se :-)
Odpovědět
lenya79 : Supeééééééér už se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jedny rifle už měsíc....no tak to já si naposled kupovala před rokem :-D a v těch chodím pořád....teda soráč...ještě mám dvoje, který mám už roky 2 :-) a ty furt střídám:-) Bohužel při svatbě a ještě při opravě domečku, je tohle až na posledním místě :-)
Odpovědět
nikaa: to bylo mysleno jako ze je nestridam s jinyma... :-) ze chodim porad v jednech a zadnych jinych...asi pul roku jsem totiz mela jen jedny :-D :-D :-D ale kdyz uz si mam neco koupit, tak to trva mesic i dva nez neoc najdu :-) jinak ty co mam na sobe mam dva roky :-) a pak mam uz jen jedny od jeziska ;-)
Odpovědět
mitote a nikaa666: Nezlob te se, ale řešíte krávoviny. Ve svetě lidi umírají na hlad a vůbec neřeší, jestli maj jedny nebo desatery rifle :-( Jo a ještě k tomu to není vůbec téma ke svatbě. Ať si každý koupí na to co má. Leni chápu Tě..domeček sežere všechny prašule..taky nás čeká nástavba a už se toho děsím :-( Gabčo nechtěla bys mi tu tvoji mamku půjčit na nějakž den? :-D :-D
Odpovědět
hvezdicka: ja vim, mas pravdu :-( popravde ja kdyz jdu kolem bezdomovce tak bych ho hned vzdycky vzala, oblikla a nakrmila :-N a citim se i dos tblbe kdyz jim nedam prachy kdyz zebraj nebo taky :-( :-( :-( jinak mamku ti klidn epujcim...neboj...ony se t yprachy vyvazuji na jine negativni strane...takze ktery den ze ji chces? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Nikaa: Ona hrozně ráda pomáhá, takže jí nechci odhánět, i když někdy už mi to leze na nervy a vyženu jí :-N Ale jo, včera sjem se u toho nasmála, je vidět, že jí to chutná, aspoň, no ;-) Jinak s těma hadrama jsme na tom stejně :-N Lenya: budeme tam, neboj ;-) Mitote: můžu se zeptat jaký soc.dávky jako student pobíráš? Pokud vím, tak dokud člověk studuje nemá nárok na sociálku, ale je povinnost rodičů dítě živit, pokud není schopno se o sebe postarat........vím to, protože jsem se snažila jako studující si taky vyřídit nějáký životní minimum nebo něco, ale tohle ti řeknou všude a vzhledem k tomu, že jsem byla jako Nikka, neříkala jsem si o prachy a i když mi naši něco přispívaly-na knížky do školy a potřeby ohledně školy, tak jinak nee, tak sjem musela makat, vzhledem k tomu, že jsme to finančně neutahly, tak jsem školu ukončila a šla makat :-| Mitote: to co tu píšeš je samo sebou v rozporu..........ale je to tvoje věc, pokud tvoje mamka prachy má, tak proč by nedala, ale rozmysly si co píšeš, když enmám na jídlo, nejdu si asi kupovat hadry ;-)
Odpovědět
ssimmikk: ony jsou nejake soc davky na dite, dokud studujes, nevim co ale muzu se ti mamy zeptat ale je to uplne smesna castka...a navic ma mama na me odpocet z dani asi 800, mesicne...jako nevim jeslti j to primo soc davka, je to nejak yprispevek na dite nepracujici nebo co.... a jinak to ze nebylo na jidlo a to kdy jsem si neco koupila bylo od sebe min mesic ;-) zrovna tento tyden na jidlo je :-)
Odpovědět
Hvězdi: nebuď skeptická, kdby se na vše člověk díval takhle, tak by si nikdy nic nekoupil a ani snad nejedl, aby na tom náhodou nebyl líp než druzí, jako to co píšeš je fakt, ale takhle tím zavrhovat téma o kterým se holky baví je teda blbý :-|
Odpovědět
ssimmikk: Tak to se omlouvám, jestli jsem napsala něco špatně, ale jen mi to v dané diskuzi příjde jako blbina :-D
Odpovědět
tak jako v tomhle ma treba hvezdicka pravdu ale vetsinu casu clovek resi hovadiny nad kterymi nepremylsi a nevzpomene si na to ze obrovska cast sveta je na tom milionkrat hur a nestezuje si :-| a mylsim ze bylo akorat na case nas umlcet :-D
Odpovědět
Mitote: ano pobíráš přídavek na dítě, v té době to bylo 500kč, což je opravdu směšný na vyžití, teď je to něco víc, protože mám na Mišku 500kč, ale nechápu, jak můžeš mít přídavky, když tvoje máti určitě nemá podprůměrný příjem, ale to už je jedno, jen jsem se na to chtěla zeptat, protože já tenkrátn nic nedostala :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Takový řeči nemám rád, ano jsou na tom hůř, ale jako proč to řešíš, kdžy jim stejně asi tímto nepomůžeš, že?!
Odpovědět
ssimmikk : Já si to taky byla vyřizovat a když zjistili všechny příjmy v domácnosti, tak mi řekli, že ať mě ten můj a jeho rodina živí, tak jsem si musela vyřídit ČID :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: ja pobirala příspěvky na dítě, nějaká pětistovka to byla,ale pak nám to vzali,že měli naši vysoké přijmy. Socka nic nedá...
Odpovědět
jj, je to jak říkáš, pokud tě neživí rodiče, tak přítel, protože žijete spolu a jedno kolik si vydělá ]-(
Odpovědět
Holky, tak já končím. Pojedeme na to cukroví. Odpoledne se budu moc těšit, tak se mějte krásně :-)
Odpovědět
Nikaa: ano, je to přesně jak říkáš :-|
Odpovědět
Tak já holky končím, jdeme do obchodu, v poledne se tu ukážu a těším se na večer :-)
Odpovědět
no ja uz nevim jak to je...vis co ona ma mama jiny cisty prjem a jiny hruby ;-) nebudu to rozvadet... jo a co to je to CID?
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: odličovadlo od biodermy mám taky doma a dlouho jsem s ničím nebyla taaak moc spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no pěkně jste se tu zase rozjely :-D tak já dneska určitě dorazím, počítám něco před 5. A Simčo, nůžky beru. Vemu i oznamko... :) No a k tomu tématu- já loni měla tolik práce, že jsem denní nezvládala, takže jsem to hodila dálkově a přišla krize a firmy přestaly vrážet prachy do promotion :-D No, ale stejně se práce vždycky najde...a to dělám státnice, bakalářku a svatbu. Neříkám, že mi naši fin.nepomůžou, ale... máme úvěr na byt, splácíme auto, platíme inkaso, jídlo, psa... F.má vysoký náklady v práci a priorita číslo jedna je u nás mít na jídlo a bydlení. A platíme to z F.peněz a co vydělám já, jde do jídla a bydlení. Kdy jsem si naposled něco koupila na sebe si už ani nepamatuju.... a rifle mám troje- těm nejstarším bude 5let ;-) Ale na druhou stranu si kupuju docela kvalitní oblečení, takže i po těch 5ti letech vypadají krásně. mitote: jsem si do tebe musela trochu rýpnout, protože ty vždycky, když se do tebe někdo naveze, tak začneš do detailů rozepisovat, jak na tom jste atd a o pár dní později napíšeš v klidu něco úplně jinýho- a tvoje reakce teď je opět, žes do detailu rozepsala svoji živ.situaci. :-D Já nevím, buď si nech pro sebe, jak dobře na tom jste a nepiš sem, že nemáte na jídlo kvůli svatbě. Nebo řekni na rovinu, mamka mi udělala radost a koupila mi bundu.. hvězdička: Já s tebou souhlasím, je to hrozný, ale člověk si to nemůže tak brát... to bych nemohla jít ani koupit jídlo, že někde v Africe nemají děti co jíst... Ale zase si občas koupím NP nebo dám někomu peníze a na vánoce kupujeme dětem do dětských domovů dárky- jak je vždycky ten strom vánoční od rádia :-)
Odpovědět
lutsousek: uz jsem psala ze je to chyba ze jsem nenapsala ze mi bundu koupila mama no...nevedela jsem ze sehned chytnete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: se chytneme všeho zajímavýho :-D :-D :-D ale to není jen o bundě... to víš. Btw nám ikarkulka promazala diskuzi o Fontáně... se ani nedivím. Ale zase jsi byla hlavní aktér ty :-D
Odpovědět
lutsousek: co tam promazala? ty lampiony nebo co? tak ja nevim ja tam napisu ze v diskusi o lampionech pisou ze se nesmi ze to pisou i na lampionu o tom letisti a vy me sjedete ze jsem vam ti zkomplikovala svatbu jako...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ne ty lampiony, to tvoje Nekonečno.... že to do diskuze o hotelu Fontána nepatří a pak to všechno okolo, co se kvůli tomu spustilo. Já tě nesjela kvůli lampionům, to až Vendula se ozvala. Sjely jsme tě kvůli tvé propagandě Nekonečna :-D
Odpovědět
lutsousek: to beru ale treba ty lampiony se me dotkly ze jsem ji tim zkazila svatbu...ze sirim poplasnou zpravu...ale vis co to bychom i tdy v brne a okoli mohli dikutovat jen o tom jak brno a okoli vypada a kde v brne a okoli udelat svatbu ale nic jineho...stejne tak v zari ychom mohli jen resit ze zari ma 30 dnu a jake bude pocasi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty už si to zase překrucuješ... do brna a okolí chodí holky, co jsou odsud. Do září, co mají svatbu v září. A o čem se baví je na nich, víceméně. No a do Fontány by měly přispívat, co tam mají svatbu. Ale i hovory mezi mnou a Vendy jsou promazaný, jelikož se netýkaly přímo Fontány. To je jedno, Gábi, neřeš to...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: radši už tam nepřispívej, pokud to nebude k tématu, nebo nám to uzamčou. A to bych nechtěla...jelikož je fajn, když si můžeme navzájem pomoct v přípravách.
Odpovědět
lutsousek: ale vis co je skoro nemozny v kazde diskusi zdrzet jen jedno tema...nesrovnat to s nicim, neporovnat, nerici svuj nazor...to jsem se nedivala ze je mate promazany...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?