Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
suki: nikolka uz ma satky?
Odpovědět
mitote ještě ne,ale jakmile budu 100% rozhodnutá, tak jí nějaký vyberu :-)
Odpovědět
suki: a ty uz jsi teda rozhodla? odkud jsou teda ty dvojky?
Odpovědět
Damborská...a jsou to favoritky, užjsem to smazala,aby to někdo neviděl :-)
Odpovědět
suki: jo u damborske to bylo prima :-) no ja uz mam saticky u rodicu doma :-) ab yje nevysmejdi zenich doma :-)
Odpovědět
a jaký???
Odpovědět
suki: no svatebni :-D
Odpovědět
NE tomu nevěřím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ty co máš v albu?Sluší ti :-)
Odpovědět
suki: no ano :-) mam nove foto ze vcerejska ale jeste neni v albu :-) a podrz se, staly me vc bolerka 6400,- na prodej :-) i s upravama :-D
Odpovědět
Holky mám jeden dotaz mimo svatbu, ale potřebovala bych poradit nějaký balzám na vlasy :-) Mám je v poslední době pěkně hnusný, suchý a bez lesku. Doposud jsem používala Elseve, teď jsem si koupila Glisskur, ale taky nic moc :-( Nemáte něco vyzkoušenýho a ověřenýho :-) Díky za rady ;-)
Odpovědět
hvezdicka: Gliss kur :-) ja ho pouzivam nekolik let, ma dost na vyber...on s evysledek bohuzel neprojevi hned al eaz ta k za dva tri mesice :-( a chce to komplexni kuru, sampon, balzam na oplachovani, pak balzam na konecky a jeste bezoplachovy balzam...e toho dost ale vyasledke je videt casem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdi -- já používala dřív šampon elseve ale tak paní, jak jsem u ní byla na vyšetření s vlasama mi ho zakázala, teď mám šampon od biodermy z lékárny a balzám na vlasy, od gluss fur ,který se neoplachuje a je fajn http://www.drogerie-matous.cz/p3679-g...
Odpovědět
romca: jo ten mam taky jen oranzovy na konecky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jako vy si tady vypisujete, jak nějáký spisovatelky a já to netíhám dočítat :-| Já zítra dorazím asi kolem páté nebo po páté, nevím přesně :-N Angebot: u nás celá rodina ty řezy zbožňuje, dnes jsem je udělala s jahodama a je tam jen půl plechu a to si jde teď skoromanža nabalit do práce, tak to nezbyde nic :-D jj, bere si velkou dózu, tak to je jasný :-D :-D :-D Už se na vás moc těším :-) odpočnu si od malé, to potřebuju, jak sůl...........jinak dnes bylo pečení s malou fakt náročný, prvně si rozdělám šlehačku, že jí ušlehám, ona mi jí vypije, Ok nachystala jsem si další, upeču korpus a nechám ho na lince a ona mi ho rozďobě a jí, ok, upekla jsem druhej, pak mi vysypala kypřící prášek do dózy s moukou a ještě to tam zamíchala..........mám já to jednoduchý??? :-N No nemááááám :-N Ale já už vše beru s rezervou, protože ona mi třeba i umytý nádobí naskládá zpátky do dřezu a začne ho umývat, když obaluje řízky, tak uklízím celou kuchyň, když jsme přesazovaly kvítka, tak byla celá chodba od hlíny, ale ona je spokojená a já mám aspoň klid, stejně by to dělala i kdybych jí odháněla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ja jsem dneska byla 12 hod. v praci, pali me oci jak cert ]-( tak dneska tady s vama uz moc nepobudu... Vlasy mam ted taky hnusny, v patek jdu ke kadernikovi, uz se tesim :-) . Musime se pomalu uz domluvit na zkousce...
Odpovědět
no ja u kadernice dlouho nebyla, ma po operaci ruku a udelaji ji to spatne a vubec s ni nehybe :-| tak jsem ted jak ET =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: muj kadernik byl 3 tydny v Recku, takze taky uz jsem taky mela problem vylezt mezi lidi.... Nakonec jsme s angebot zjistili, ze mame stejneho kadernika, ona k nemu jde ve ctvrtek a ja v patek :-D
Odpovědět
lenya: no ta ma je uz dva mesice mimo :-( a jeste dlouho bude :-( takze mam odrostly vlasy a roztrpeny az je to fuj a hnus :-x
Odpovědět
romca13 : Romi a proč Ti zakázala Elseve? Já, když jdu od kadeřnice, tak mi ty vlasy září a jsou krásně hebký, ale jen co je umyju, tak je to všechno pryč...se ji musím příště zeptat, co mi na ně dává :-)
Odpovědět
hvezdicka: jo to ja taky od zari jdu jako sexbomba a po prvni umyti uz zas vidim v zrcadle mastnou slipku :-D
Odpovědět
mitote : By se mi ta kadeřnice hodila doma :-)
Odpovědět
Nemáte někdo typ na levné svůdné prádelko?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - nevím, prostě mi ho zakázala a to já ho měla jako nejoblíbenější šampon,,,, ale oni taky používají různý lesky, vosky, a když ty vlasy pěkně vyfokají, tak se krásně lesknou,,,,
Odpovědět
romca13 : Romi já ho taky právě používám pořád a už dlouho :-) Tak mě to právě překvapilo :-o
Odpovědět
hvezdicka: jo ale na kazde myti vlasu domu :-D hej, holky, prijali me na psychoterapeuticky vycvik, jooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
jdu chrnět,,, tak dobrou a zítra naviděnou
Odpovědět
romca13 : Dobrou noc a hezké sny....zítra mi drž palce na to cukroví a snad večer poreferuju :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ssimmikk : Co s tím??? :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?