Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
jinak jsem byla V belle, tam se mi nelíbilo nic :-p ,v Palomě, tam nic neměli :-S v Exclusive,tam jsou šaty krásné,ale štve mě,že si to nemůžu vyfotit :-| a ještě V Kr.Poli a tam byl zas blbej přístup prodavačky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si jdu uvařit čajík a lehnout,,,, zatím páčko
Odpovědět
no asi jsem moc náročná nebo co :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no mají prodejnu v Rozkvětu, hned v přízemí. Je tam supr paní, poradí :-) Pak další prodejna je v Kr.Poli na Palacké 38.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - tak to vím, kde to je,,, asi,,, mělo by to být kousek od toho Jadranu,, se tam můžeme jít taky podívat
Odpovědět
suki : V Oriele v Kr. Poli?? :-) Já tam šatky odtud mám a byly tam dvě paní a ta starší byla super :-)
Odpovědět
no u mě byla ta mladá atu jsem vyloženě obtěžovala :-o
Odpovědět
romca13 : Jasně prošmejdíme to :-D
Odpovědět
suki : Já tam byla poprvé sama, tak mě tam zkoušela ta starší paní a bylu super a podruhé jsem tam byla s kamarádkou a to tam byli obě a ta mladá mi je nechtěla ani zkusit a hned chtěla sepisovat smlouvu, tak ji ta starší řekla, že mi je má ještě vyzkoušet, když jsem si přivedla porotu :-D
Odpovědět
no tak vidíš :-| a jaký sis vybrala :-) ?
Odpovědět
Tak ten můj mi tu zrcadlovku nepůjčí :-( Prý nemám brašnu :-(
Odpovědět
suki : Krásný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky, Simi díky za recept..vypadá to moc dobře:o) suki ..mě se taky líbí nejvíc ty dvojky, i když ty první šaty ti taky sluší.
Odpovědět
No to je jasný, že krásný :-D
Odpovědět
suki : Nemám je v albíčku, ale můžu je tam na chvilku dát, jestli chceš ;-)
Odpovědět
holky, vubec vás nestíhám, jen hlásím, že zítra to nestihnu, ale příště dojdu a vezmu ukázat oznámko, už máme doma :-)
Odpovědět
angebot : A proč nepříjdeš??? To je škoda :-(
Odpovědět
lutsousek: financuji me rodice, teda krom jidlo, to si financuji sama a zbytek vzhledem k tomu ze sjem student tak rodice, ale treba to Chanel mi donesl jezisek, Esthee Lauder jsem vyhrala atd :-)
Odpovědět
jinak jsme prijeli od skorotchyne, vyfasovala jsem krabicky na vysluzky a pry i objednala vysluzky :-) o starost min :-D
Odpovědět
mitote : Taky bych to chtěla mít tahle zařízené...když jsem byla student, tak mě živil skoromanžel a jeho rodina :-(
Odpovědět
hvezdicka: no jidlo si platim sama a obleceni a hmotne veci mi plati ma mama :-)
Odpovědět
dávej hvězdičko jo jo
Odpovědět
mitote : Tak to máš dobrý :-) Teď jsem pročítala noviny a nějaká Lamačková v nich byla....ale už nevím který to byli...nejste příbuzný? Lída se myslím jmenovala :-)
Odpovědět
suki :Jsou tam :-)
Odpovědět
krásnééé,moc ti sluší x-) x-) x-)
Odpovědět
suki : Díky :-)
Odpovědět
suki : Tak já zase mažu ju?? ;-)
Odpovědět
hvezdicka ten tvuj sem chodi?
Odpovědět
Jasný ;-)
Odpovědět
mitote : Ne, ale když něco objevím a dám si to sem, tak mu to tady ukazuju :-) Minule jsem je tam měla a ani jsem neviděla, že jde, tak mi málem čuměl přes rameno :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?