Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: jj jsou..ale ještě právě něco jiného bílého to oživí :-)
Odpovědět
nikaa666 : Jo tak to by mi určo poradila Lucka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- mě se moc nelíbí ten kontrast bílé a červené,, ta dvojka je taková jemnější
Odpovědět
romca13 : Uvidím no..zatím tyhle se mi líbi nejvíc, tak ještě můžu narazit na jiné :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak to jo, já myslela, že je chceš úplně stejný :-D Ale stejně, ta dvojka je asi k tobě fakt nejlepší.
Odpovědět
hvezdi: Tak mně se nejvíc líbí 3, ale možná je to tím že je nejlíp vyfocená. Ale nevím přijde mi taková pěkná, živá...prostě moc pěkná... ;-) Kytku jsem hodně řešila, ale když jsem se koukala na fotky slavných u Luc v albu, uvědomila jsem si, že na kytičce zase tak nezáleží.. Koukala jsem na všechno ostatní ale kytka mě zas tak nezajímala a hlavně nikdy z nich tam moc pěknou kytku nemá, takže.. Ať vyberu cokoli, svaět se nezboří... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romi: vidis...a mě se zas ten kontrast libi :-D Ale stejně bych si asi pro hvezdicku představovala jinou kyti :-) pořád mi to přijde velký ty převyslí
Odpovědět
Profilova fotka
právě ta 2 mi nepřijde tak velká,, kdyby se dolů svěsili třeba jen 2 kaly, tak by to bylo fajn,,,,,
Odpovědět
nikaa666 : No skoromanžel chce kulatou :-) Leni jak se jmenuje ta hospoda, kam se zítra jde?? Nemůžu to najít je to asi už daleko dopředu :-)
Odpovědět
nika: A copak to nafocení výrobního procesu vývazků? ;-) dočkám se?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: max pub :-) nzodiova: přijdeě zítra? uděláme názornou ukázku ;-)
Odpovědět
hvezdicka: ma...az dopiplu ten zivotopis - uz se blizim ke konci, tak poslu do IP
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.beremese.cz/album/view.php... Skoromanžel by chtěl tuto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: nooo, ta je krásná!!! a drobná, něžná, k tobě! :-)
Odpovědět
hvezdi: ALe ta taky není špatná, ale asi jsi nechtěla tak jednoduchou že? nika: No právě je to složitější, jestli můžu přijet se dozvím až zítra ráno podle organizace divadla..ale moc bych ráda... Mám si vzít nářadíčko? :-D
Odpovědět
Holky jedeme pro zrcadlovku, tak páčko a budu tu večer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nzodiova: jasně, nářadíčko ssebou;-) bylo by fajn kdybys za nama mohla:-)
Odpovědět
ha, hotovo, ted jen precist, opravit hrubky a preklepy a poslat...a jsem grogy :-)
Odpovědět
mitote: máš asi velice obsáhlý život, že ti to dalo tak zabrat:D
Odpovědět
ahoj holky, tak jak jste na tom s přípravami? Já byla dnes na šatech a myslím, že si nevyberu :-D :-p
Odpovědět
holky je to mimo mísu, ale mám dilema. chci si koupit kosmetiku (odličovač, krám atd.) ale chci něco lepšího než to z drogérky, ale pořád se nemůžu rozhodnout pro značku. Poradíte mi? Máte s nějakou dobré zkušenosti? Uvažuju o Biodermě, La Roche Posay a Avene ty jsou z lékárny, anebo potom Madaga and Forlife od mé bývalé kosmetičky-je to česká kosmetika. Chci mít do svatby krásnou pleť tak jsem se rozhodla zainvestovat... :-) ale aby to mělo nějakej efekt :)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: jsem mrkla do alba a líbí se mi na tobě ty šaty č.2. Moc ti sluší :-) nzodiova: tak já používám La Roche a Eucerin a nemůžu si to vynachválit! Ještě je super Bourjois a Lancome. Třeba Vichy je úplně na prd. :-|
Odpovědět
lutsousek: Jo? A máš to teda nakombinovaný jo? Nemáš všechno od jedné značky... Já jsem se celej život odličovala mlíčkem, tonikem a pak krém. Ale uvažuju že si koupím nějakej mycí gel, právě Avene má nějaký jemný pro citlivou a smíšenou pleť..
Odpovědět
suki: Jo ty druhý jsou krásný a moc ti sluší... Nebyla jsi náhodou v salonu Damborská? Taky mi tam paní myslím zkoušela ty samé :)
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: jj, kombinuju :)) no já totiž musím používat ty věci z lékárny. Mám moře alergií a po většině kosmetiky z drogerky se olezu. :-| Ten Aven neznám, ale věřím, že bude dobrý! Já mám na odlíčení ten La roche- Rosaliac. Je to proti červenání pleti, zklidňuje ji. Je to mycí gel a může se a nemusí oplachovat. :) Máš pak ksichtík jak mimino :)))) no a krém mám teď eucerin a super. Mám pleť hozně suchou a po tom krému je vláčná a přitom nemastí.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: pošli mi prosím odkaz na ty svatební knihy, děkují
Odpovědět
lutsousek: Děkuji za tip. Tak já utíkám do lékárny, nechám si poradit. SNad mi nedoporučí to "nejlepší" tudíž nejdražší :D
Odpovědět
nzodiova: ten muj kamos vizazista by ti poradil co a za kolik :-) ja si u nej byla vcera koupit pudr na svatbu, a i na ted, stoji normalne 1500 ale dal mi ho za 800 :-) suki: procpak? kdes vsude byla? mas fotecky v satickach? co mala? ta uz ma saticky?
Odpovědět
Suki: jednoznacnne 2 :-) kdes je zkousela?
Odpovědět
nzodiova: je to 14ti strankovy zivotopis, musim tam vse (vsak vys) rozebrat do detailu 8-( :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?