Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lutsousek : Jo jasný...no já přemýšlím o nějakém výzdobě do vlasů ve vínové, ale to bych už nemohla asi mít tu štrasovou čelenku, co??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no nevím, to by se muselo zkusit...taky jakou výzdobu do vlasů? Kytku? Záleží, jaký chceš účes, jestli závoj atd. Určo se to ale dá zkombinovat, toho bych se nebála, jde jen o ten nápad. :-)
Odpovědět
lutsousek : Proberu to s kadeřnicí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no jasně, ta má zkušenosti a určo to vymyslí přesně dle tvých představ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: a co něco takovýho? http://www.google.cz/imgres?imgurl=ht...
Odpovědět
lutsousek : To swe mi nehodí k šatům :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: hmm, to je fakt...
Odpovědět
hej tak super, z toho stuhy.cz my poslou vsechny vzorky zelene k vybrani :-)
Odpovědět
nikaa: napis na ty stuhy.cz oni ti poslou vzorky vsech tyrkysovych stuj ;-) me to nabidli sami od sebe abych si vybrala :-) jinak k tomu otasu sikula, ja ho polila pred tydnem ,muj starej a nejede :-D
Odpovědět
hvezdicka: me to i na to plesatem manikovi prijde tmavy :-( a co takhle bilou kosili a vinovou vesticku s vinovou regatou? treba tohle? http://www.svatebnikosileadoplnky.cz/... a jsou z brna ta firma tak to muzete vyzkouset
Odpovědět
mitote : Díky za typ, ale on vestičku má...takže bude mít bílou košili a vínovou kravatu :-)
Odpovědět
hvezdicka: tak na tech vazankach.cz kup tu satu za 600 nebo kolik vinovou kravatu a kapesnicek vinovej ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
teda com :-D
Odpovědět
mitote : On má falešnou kapsu na saku, takže kapesníček by nám byl naprd. No na tu kravatu se ještě nepodíval, ale uvidíme...chce si to prý koupit v obchodě, aby viděl jak to bude vypadat na život :-)
Odpovědět
mitote : Jsem chtěla napsat naživo : :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
hvezicka: aby pak neslo o zivot :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote : To mě už jde, protože to psychicky asi neunesu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to mi povidej, ja uz obcas rikam ze se vdavat nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote : Tak ty to máš v poho...máš ještě hafec času :-D :-D :-D :-D Kdybych se nedej bože rozvedla, tak už se vdávat nebudu ani náhodou...stojí to peněz a těch nervů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem byla v tom vichrovi se mrknout na ty košíčky a maj tam PRD :-(
Odpovědět
nikaa666 : Koupím asi normálně v papirnictví krabičky a nebudu se s tím nějak zlobit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: nj jesi neseženu nějaké košíčky, tak taky budou asi krabičky :-(
Odpovědět
nikaa666 : Já košíčky nechci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: to si šťastná něvěsta 8-) mě se právě líbí ty košíčky...a s mašličkama....hmmmm...mohly by bejt i s nádechem do tyrkysova...ale to už je sci-fi:-D
Odpovědět
nikaa: a co u vagnera? tam jich maji hromadu :-) jo j auz se taky vdavat nikdy nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak tam neměli ani jeden košíček...tam jsme taky byli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, nám vypnuli elektriku v celým baráku :-/ Já teda košíčky taky nechci. A pořád tajně doufám, že mi v cukrárně ty výslužky i rovnou nakrabičkují, takže je nebudu muset ani shánět sama... Jo a včera jsem na netu našla nějakou svatební knihu hostů, normálně u Barviče na objednání- 179Kč. Jsou v ní i malby slavných malířů :-) Tak jsem neodolala..... akorát ten můj o ton neví, jelikož mi zatrhnul jak tu knihu, tak bublifuky. Ale za ty prachy- nekup to! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a nebydlíš v Kr. Poli? na Šumavské taky nejel :-D
Odpovědět
tak to me krabice na vysluzky sehnala tchyne, pry jich ma 50 :-D :-D :-D dne sje dostnau....ale rikala jsme z emi jich staci 10 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: kousek od ní... teda, co v tom eonu zase dělají :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?