Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: to je stejně legrační...se budem vdávat ve stejný den a se skoro stejnou kytkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně, že ne na stejném místě, nebo to taky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: to už néééé :-) každá na svým 8-)
Odpovědět
luc1979 : Ahojky Luci, tak já budu potřebovat těch kytiček víc :-) Musím se ještě rozhodnout s čím ty růže :-D Šlo by uděla pro maminky nějakou větší kytičku a pak ještě kytičku nějakou menší pro babičky??? Chci dát kytičku moji máme a moji babiče, ale zase mi to příjde nefér proti přítelovým babičkám, tak nevím, zda jim taky nedat kytičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no to je sranda :-D Ještě že to máme aspoň každá jinde...kdyby sme se třeba míjely na zámečku v Líšni, tak by to bylo vtipný :)))
Odpovědět
lenya: ja mam 1 briliant a to proto ze pry je briliant odolnejsi vuci poskrabani a dele vydrzi...ale kdo vi :-) otazka je jestkli na nem vuzbec poskrabani najdes kdyz je maly...
Odpovědět
lutsousek: no me ta cena tady pripada nejak vysoka ]-( kaly ksou drahy ale tohle je moc... ja mam nacenenou svatebni kytku z Lilli do 800,- a pak pro maminky a svedkyni vsechny do 800,-, korsaz uz nevim ale snad stovka to byla...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, samo, že šlo - "okytičkuju" Ti koho budeš chtít :-D. Pokud budeš dávat jedné babičce, měla bys dát i druhé, i když se vysloví, že ji nchce. Prostě by to vypydalo divně a možná i neslušně. A babičkám rozhodně jinou - třeba i menší (může být ze stejných druhů, aůe je třeba je nějak odlišit) a maminky jsou v tento den prostě "vyšší level" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky zirkon a jak píše mitote, je drobounký a myslím, že bych na něm škrábanec objevila až po podrobnějším zkoumání - pokud vůbec ;-). zatím na něm nic nevidím. Jen tedy ta matová část už je skoro vyleštěná. Ale dělám s ním naprosto všechno.
Odpovědět
jo holky ja absolutne muezu sehnat svetle zelenou - limetkovous tuhu, satenovou, sirokou 25mm...a navic 70m :-( nmely ji v jednom obchode v brne jinak nidke ale tam nejsou schopni mi objednat vice baleni, tj kolem 70m :-( poradte kdo vite
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Luc---- tak jsem tě doma všude vychválila,,, jsem z té schůzky přišla domů úplně nadšená :)
Odpovědět
luc1979 : Luci, ale pro mě je právě ta moje babička vyšší level než moje máma :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: no jak psala Luc, půjde asi o ten pryskyřník... ale jak jsem řekla, cena je to přemrštěná. Ale cena ostatních vazeb je zase dobrá... S tou stuhou ti teda neporadím.
Odpovědět
lutsousek: tak zkus jen orientacne at ti to tady naceni luc a nebo ma kamoska - luc spoluzacky kvetinaka ti to baj voko muzu nahodit...a muzes videt jeslti ta cen aje ok nebo total mimo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít kytičky pro moje ´babičky obě,, Luke už žádnou nemá :(
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak v tomto úplně striktní pravidla nejsou, že by to tak muselo být. Všude rozhoduje individuální přístup - tak by mohly mít stejně velkou jen barevně odlišenou. Taky možnost - já vycházela z toho původního příspěvku "menší pro babičky". To doladíme, neboj ;-) Mitote - já 3 cm kupovala na Rašínové a 5 cm na České. A nezkoušela jsi nějaký ten svatební server (lenea svatební dekorace a spol? Nebo galanterie na netu - ale zase to poštovné, co? Romi, tak to mě těší ;-) - já se budu všemožně snažit, abys byla hlavně nadšená ve svatební den!!! To bude důležitější, než z nějaké předsvatební schůzky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: neboj ;-) počkám na F. jak přijde z práce a rozhodne, jestli je to ok nebo ne. Do rozpočtu se to vleze, ale mně to přijde zbytečný....
Odpovědět
luc1979 : Luci našla jsem obrázek krásné kyti..hodím do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc - já myslím že budu,,, vazby, které jsem viděla, se mi líbily,,, je vidět, že tě to baví, umíš poradit,,, to se ni líbilo ,,,i to povídání o kytičkách bylo příjemný,,,
Odpovědět
luc: no ja uz psala mejl na stuhy.cz I s tim psotovnym to pri 70m porad vychazi na pulku oproti obchodu...ale navic ji nekde nemaj, byla jsem na Care, Orli, Rasinove a Kozi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ani na tom stuhy.cz ne? No, já pak už chodím jenom do malých galanterií, kde berou to, co jim dovezou zrovna dodavatelé, takže s objednáním nic moc. Ještě je za Centrumem - nevzpomenu si na jméno ulice, prodávala se tam jadranská zmrzlina, je to jakoby za rohem pod Měnínskou ránou - jejda to je ale výloha ani okno už to není!!!
Odpovědět
luc: no maji divnou zelenou tak jsem jim napsala jak vypada ze monitory zkresluji a ze chci neco ve stylu limetkove...jestli je to nejak mozne objednat :-) no tak to nemam paru kde za meninskou branou :-( nekde jak je Rebio? nebo kde?
Odpovědět
ha tak jsem vytahla knihu v knihovne na esej a nerozumim ani tomu nazvu :-D kdo mi to prelozi? :-D Krize evropskych ved a transcendentalni fenomenologie
Odpovědět
mitote: já určitě ne :D ale zkus nějaký webový slovník cizích slov :)
Odpovědět
nzodiova: asi nekoho podplatim at to napise za me :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak...polila jsem si klávesnici.....ji tu pul hodiny suším....ale jak je vidět...jedeeeeeeeeeeeeee :-d
Odpovědět
nikaa666 : Šikula :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... hele holky teď jsem našla chlápka co má taky vínovou košili a nevypadá v tom tmavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to máš podobné jako já s tyrkysovou, není k sehnání...beru všude kde co vidím...ale stejně je to málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: dobrý :-D :-D :-D já jednou polila noťas, ale už nejel. :-| hvězdička: njn, ale on nemá tu vestičku a kravatu... a koukám, že nevěsta měla i vínovou kalu ve vlasech, takže ladili... nevím, na mě to působí fakt moc tmavě, ta vestička je taky tmavá a dost vysoká, takže košili bych nechala bílou a vínovou jen tu kravatu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?