Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
kachorka : Tak já nakonec asi nee, protože jedeme na to cukroví a nevím jak to budeme stíhat :-( Ale na sraz snad dojdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holký,,, kde je kdo????
Odpovědět
Romi: jsem tu, ale jinak asi mrtvo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
čau Simi :)
Odpovědět
romca13 : Já jsem tu taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - něco jsem ti poslala na mail
Odpovědět
romca13 : Děkuju moc..mrknu hnedka :-)
Odpovědět
romca13 : Tak jsem mrkla :-) Hezky moc, ale uvidím jak to uděláme...chtěla jsem dneska ukázat tu moji vybranou kravatu skoromanžovi, ale ani se nechtěl podívat :-( Že si ji koupí v obchodě, tak na to kašlu a ať si vezme co chce :-(
Odpovědět
Romi: ahojík :-) Hvězdi: s chlapama je to hold těžký, ale bez nich bychom tu ani nebyly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi .. jinak koukám na ty svatební alba,,, a opravu , kdo má tmavý oblek, tak má bílou košili a kravatu barvy do jaké je laděna svatba,,,,,
Odpovědět
romca13 : Tak bude bílá košile a kravata v bordó, ale jaká to je ve hvězdách :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - tak na to prď... máte ještš hafec času a třeba se vám někde nějaká zalíbí, když půjdete spolu
Odpovědět
Článek se načítá
Romčo: kde je ta prodejna, nevíš adresu?
Odpovědět
myslim ze bila kosile a bordo kravata bude moc pekny, rozhodne hezci ;-)
Odpovědět
Taky si to myslím a to víš už dávno, divilajse se té kombinaci už než jste to koupily ;-)
Odpovědět
ssimmikk : Chybami se člověk učí...ale on ji vynosí do divadla..tam to bude O.K.,ne??
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- jasný, do divadla bude kocour :) nebo někam na ples,,,, simi - nevím adresu, je to nějaký schop ,, možná i ťamanský,ale měli tam moc hezký vzory a plno barev, za pár korun,,, je to jak je Jadran , tak nalevo od nej,,, je to možná přímo v v té budevě, jak je Jadran,,,,
Odpovědět
romca13 : Oni tam mají i šaty na ples, kostýmky a boty...vím kde to je ;-)
Odpovědět
Hvězdi: lepší do divadla než na svatbu ;-) jj, chybama se člověk učí ;-)
Odpovědět
A kde je Jadran? :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - nevím, jestli i boty,ale vím, že tam mají i plesový šaty, košila, halenky a hned za dveřma napravo mají ty kravaty,,, nebo teda měli,, já tam fakt 2 roky nebyla, ale vím, že mě tenkrát překvapilo, jaký tam měli výběr, že jsem nevěděla kterou dřív,, že se mi jich tam hrozně moc líbilo a chtěla jsem každýmu chlapovi v rodině koupit na vánoce kravatu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
romca13 : Romi mě bude stačit jedna :-D :-D Hele jak se pozná, že už se Ty čočky mají vyměnit?? Já si nezapsala, kdy mi je Kačka dávala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Teda, a kravata je krásnáá Romi a mají tam i vestičky u toho Jadranu? lenieka: Tak jak jsi pochodila u Luc? Já za ní jedu zítra :-D
Odpovědět
p.e.t.a.: Tak to pak poreferuj...jedeš s někým?? ;-) Kravata je krásná, ale skoromanžel se na ni ani nepodíval :-(
Odpovědět
Profilova fotka
peti - já netuším, myslím, že je to ťamanský,,, říkám, že jsem tam 2 roky nebyla
Odpovědět
A kde je ten Jadran teda? :-N
Odpovědět
ssimmikk : V KR.Poli :-)
Odpovědět
A kde v Kr.poli?
Odpovědět
ssimmikk : Na Palacké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: ne sama, doufám, že tam trefím Romca: nějak se to tam měnilo, jestli tam ten obchod ještě vůbec je
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?