Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: mandlový likér. Já nevím, k čemu to přirovnat...asi k baileys.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to bych zbláznila :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek: nez prijela policie tak jsem myslela ze je to ma smrt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty máš teda zážitky
Odpovědět
Ahoj holky, nepište tolik, nestíhám dočítat :-D Lenienka: a můžeš mi na tu prdu poslat odkaz, za kilo bych to riskla ;-) Nikaa: tak u nás je to stejně, ten můj nemá o Brně páru :-D Leniikk: nic proti, ale tvoje názory na zvířata jsou krutý ]-( jako králíka teda nemám, ale je to živej tvor a na život má snad nárok, nepořizuju si zvíře, abych ho utratila, když mu není nejlíp.............takže když si někdo koupí třeba psa za 15tis.nebo koně za 200tis., tak ho má utratit, když má jít na operaci, to je nějáký řešení??? ]-( Holky: v tiramisu je káva, chjo, nedá se to něčím nahradit? Ale to už nebude ono, že?! :-( Amareto neznám, ty bych měla zkusit............ :-D Je to jako baileys? Hm, tak to bych si ho měla jít koupit, mají ho všude nebo je to jako s vanilkovým extraktem? :-N
Odpovědět
nikaa: jak rika ma maminka, jsem urazove dite :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, tak je to v pr...na ten sraz asi ve středu nepříjdu, jelikož jsem teď volala na cukroví a máme se přjiet ve středu podívat a domluvit :-( Jedině, že bych dorazila později, ale nevím kdy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to se nedivím, bych umřela strachy :-o ssimmikk: :-D :-D ne, jako ten extrakt to není... ale v Globusu ho měli, ne? Já psala, že ho brala tam..ale je divný, že třeba v tescu nebyl. :-S Já co neseženu v kauflandu, tak tesco to má. To amareto jsem brala v tescu. Stojí to obyč asi 120Kč. A je to jako to baileys, k ničemu jinýmu bych to nepřirovnala... mandlový likér, krásně voní a chutná :-N A patří správě do toho tiramisu, no.
Odpovědět
lutsousek: jojo pak jsem volala lukymu - to jsme se sotva znali aby prijel a prespal tu...no pry si chlapec od toho sliboval sex a ja ho odlifrovala do vedlejsiho pokoje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ale to kafe asi neošulíš..můžeš ho zkusit nahradit nějakým bez kofeinu nebo 3v1 :-D ale silný černý kafe je nejlepší.
Odpovědět
Lutsousek: dřív jsme kafe pila, ale jen chvílu, teď ho nemusím vůbec ani cítit :-N Tak já si udělám svoje tiramisu s kakaem :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: joo, boříš všechny zavedené invence :-D :-D :-D Nebo se vykašli na kafe i kakao a ty piškoty pořádně vymáchej v tom amaretu :-D :-D ale Mišce bych to radši nedávala. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Prooooč? Ona má alkohol ráda :-D Né, neboj, jí bych to nedala, ale tak jako je nebudu namáčet a bude :-D Njn, tak změna někdy neuškodí ;-) Tak já kouknu po receptíku na netu a uvidím......... ;-) nebo máš odkaz, kde je?
Odpovědět
holky sakra, nedelejte mi chute a nebo mi to tiramisu rovnou doneste :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: tak musíte brzo abys nás stihla...:-) kam jedete na cukroví?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak to pak jo... v tom případě jí dej velkou porci před spaním :-D Ale když je nenamočíš, tak nezměknou a nebude to ono. Co to 3v1? To je jak kakao... No já ho dělám podle itala z primi, má ho fakt dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no už jsem na něj dostala chuť i já :-D pokud seženu mascarpone u nas v Lidlu, tak ho asi F. udělám. :-) ale do středu určo nevydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já má asi tak 10receptů na Tiramisu...nejvíc mi chutná z Lučiny :-) a dost už o jídle :-D si budu muset pro něco jít asi :-D
Odpovědět
nikaa666 : Překecala jsem kvůli vám skoromanžela, aby si vzal půl dne volno, takže to vypadá, pokud mu ho dají, že bysme jeli už dopoledne :-) Jedeme do Křížanovic...bydlí tam nějaká starší paní co to peče doma. Mám kontakt od kamarádky :-)
Odpovědět
nikaa666 : Z Lučiny...poslala bys mi ho?? Já ho mám receptík, kde příjde pomazánkový máslo, tak jsem zvědavá, ale musím si koupit rum :-D Jo holky, když nemám instatní kafe, tak můžu použít normální a překapat ho??
Odpovědět
jo to ja zas miluju tiramisu z pomazankoveho masla :-)
Odpovědět
mitote : Už jsi ho zkoušela a jaký je??
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: jen co ho doma vyhrabu....pošlu nebo přinesu na srázek...ale to mi budeš muset připomenout až budu u pC doma :-) jsem hlava děravá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
z pomazánkovýho taky někdy děláme :-) ale není to uplně ono
Odpovědět
nikaa666 : Jasně...no a jak je to s tím kafem?? Poradíš mi??
Odpovědět
Profilova fotka
já udělám silné rozpustné kafčo a jak vychladne, tak v tom namáčím piškotky :-)..naskládám do formy a pokapu rumem....:-)
Odpovědět
hvezdicka: no ja ho miluju, nasla jsem na to www.recepty.cz a jmenuje se to Tiramisu po cesku a me chutna nejvic
Odpovědět
nikaa666 : No a když rozpustné nemám může být i to normální?? :-)
Odpovědět
hvezdicka: ja si myslim ze muze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi...jasne...je to jedno jaké :-) i normální
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?