Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauuuu Maarti :):) no uvidíme :) tak jak dopadl Lukáš??? sebral baťůžek????
Odpovědět
holky to s tim batuzkem me pobavilo :-) jen doufam ze to nebylo prilis vazny nebo nejaky hadky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - neee .... neboj,,,, Marťa ví, jak to myslím
Odpovědět
Profilova fotka
napisu do cervna...
Odpovědět
romca: jj :-) me to jen prislo vtipny veta: tak si sbal batuzek a bez abys tam do nedele dosel :-) :-) :-) a hlavne predstava s batuzkem na zadech jak tapka nekdo :-)
Odpovědět
romca13 : Tak teď vůbec nevím o co jde :-D
Odpovědět
holky resili v cervnbu ze martincin pritel chtel jit na koncert :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no to je na dlouho :) neřeš to :):)ú jééé, já se na vás tak těším,,,,,,,
Odpovědět
mitote : Pěšky a s batůžkem jo??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: ju, ale z Belgie do Cech, kdyz mu zrusili let :-D
Odpovědět
maartinka1 : Páni, tak to tady do tý vaší svatby snad bude :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tak nam tu po baraku chodi policie a shani nejakeho chlapa na fotce a nejakou babu co tu ma bydlet :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote- a co měli udělat?? nějaký vrah???? =-) =-)
Odpovědět
romca: nevim oni na me zvonii at jim prijdu otevrit, mame tady zamcene dvere, tak se ptali jeslti ji neznam nejakou radku valkovou tak jsem rikala ze ne ze tu bydlim kratce a pak me ukazovlai nejakeho chlapa s bradkou jestli jsem ho nevidela chodit po baraku :-( tak se mnou vyjeli do patra a ted obchazi vsechny byty =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to se mi u nás stalo už dvakrát...u nás hledali syna mojí sousedky. Je fakt, že celá ta rodina je pěkně divná :-| Ale je to sranda, když na tebe vybafnou, že jsou od policie a ještě ti ukazujou fotku, že? :-D Mně tím úplně rozhodili.
Odpovědět
lutsousek : Ještě, že bydlíme v RD :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no to jo :-D :-D :-D :-D ale zase přijdeš o to vzrůšo! :-D :-D :-D Jsem ze sebe nedokázala vypravit souvislou větu :-D Poprvý přijeli normální policajti a podruhý rovnou zásahovka... těch jsem se i bála. =-)
Odpovědět
lutsousek : No já tu mám vzrůša až, až...např. když Ti tchán sežere cukroví... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: z toho si nic nedělej, mně zase doma všechno sladký sežere F. :-D :-D :-D Ještě, že zrovna sladký mě moc nebere...horší je, když mi sežere i jogurty nebo sýry, o kterých říká, že jsou hnusný. :-D
Odpovědět
lutsousek : Tak to máš dobrý :-) Chtěla jsem dělat Tiramisu, ale nemám rum :-( Chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: rum?? tam se dává amareto...
Odpovědět
lutsousek : Mám recept, kde je kafe a rum ;-) To asi nebude to pravý tiramisu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak to jo ;-) Já dělám tiramisu každou chvíli, F. se ho může užrat... :-| Děsně mě u toho vadí ta hromada nádobí...
Odpovědět
lutsousek : Já taky tiramisu miluju, ale podle těch pravých surovin to neumím a příjde mi to hrozně drahý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak postup je asi stejnej, ale ta cena je fakt jinde :-| ... ale rozdíl v chuti tam je.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se tu nějak zakecala v práci a uplně jsem ztratila nit :-( hvezdi: já taky dělám tiramisu s rumem :-) je to jednodušší, a většinou je po ruce :-)
Odpovědět
lutsousek : Uvidím jak dopadne to nepravé tiramisu :-D nikaa666 : No a zrovna po ruce není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, já ten klasický rum nemám ráda, ani mi nevoní :-| U nás nikdy po ruce ani nebyl... btw, to amareto stojí stejný peníze a voní po mandlích ;-)
Odpovědět
lutsousek : Tak to tvoje amoreto neznám :-(
Odpovědět
lutsousek: to je nic, jeste kdyz jsem tu byvala sama tak v noci se na me dobyvala nejak ababa, snazila se mi vykopnout a vypacit dvere a rvala z eme zabije :-D no nastesti tu byla policie coby dup...ale byla jsem posrana az za usima
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?