Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenieka : Leni, tak si ho strč do kabelky už radši hned teď nebo jak příjdeš domů, pokud jsi v práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi...tak snad taky nezapomenu :-D kdyztak bych si sedla vedle ke stolu no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jsem v práci. Na oznámení se dělají finální úpravy a odpoledne by mělo jít do tisku... Snad večer nezapomenu ;-)
Odpovědět
nikaa666 a lenieka : Prosím vás..to mě zas nemůžeš brát vážně :-D :-D :-D Ráda vás uvidím i bez oznamek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HVEZDI...MUSÍME SI RÝPNOUT NE :-d
Odpovědět
Profilova fotka
já mám tokovej hlad...vůbec nevim, co si dneska pujdu koupit na obídek :-(
Odpovědět
nikaa666 : Já vařím čínu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,,, tak jse právě dorazila do práce,,, oznamko vezmu, těším se na vás, jen musím zjistit kde ta hospoda je :)
Odpovědět
toz holky my oznamko budem mit nejdriv za mesic :-( a ja jsem totalne v haji s nervama :-( za pul hodky volam na veterinu na vysledky :-( majoranka porad hodne polehava, misty mam strach ze umira protoze nikdy tak dlouho a v takove poloze nespala :-( :-( :-(
Odpovědět
tak snad ti nechcípne
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: mňam :-) by bodla....zítra pujdu na obédek na pizzu...ale dneska to si vidím, na rohlíček a nějakej salátek :-( nějak se mi nechce nikam do hospy :-( mitote: no uvidíš...to bude v poho ;-)
Odpovědět
a co to je číča nebo morče nebo co?
Odpovědět
Článek se načítá
leniikk: no docela drsny slovo :-N nikaa: snad jo...ze ja si porad porizuju ta zvirata, stoji mi to za to? :-N
Odpovědět
leniikk: kralik, v tydnu nas ceka operace
Odpovědět
mitote: přijde mi to trápení zvířat, operace, ale je to každého věc. Lepší koupit nového. Králíky mám jinak ráda :-)
Odpovědět
leniikk: Koupit nového...to říkáš, jak kdyby to byla věc...já mít nějaký zvíře, tak ho taky radši nechám léčit než si koupit jiného, ale to je zas můj názor...přeci k tomu danému zvířeti už máš nějaký vztah, ne???
Odpovědět
leniikk: no nechat ji v bolestech umrit a nebo ji nechat operovat a aby tu zila vesele dalsich X let je pro me rozdil :-)
Odpovědět
presne tak...proste kralik a pes jsou nase decka, patri sem domu :-) jsou to clenove rodiny...jen myslenka nechat utratit Majoranku a koupit jineho kralika my prijde nechutna ;-)
Odpovědět
Operace je pro zvíře velký zásah, nese to hůře než člověk, ale jak jsem psala, každého věc. Jdu se věnovat svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
teeda, jste se v noci pěkně rozjely holky :-D Tak viděla jsem šaty i oblek za 1500, ale taky tak vypadali... Kde je MaxPub vím, takže po zkoušce dorazím tam. Ale vidím to tak v 5 nejdřív. :-S A oznamko se pokusím vzít, doufám, že na něj v těch nervech nezapomenu! Jinak dneska mám babinec u nás doma, abych předala holkám oznamka, tak musím nakoupit nějaký mňamky a uklidit... vysávám každý den a stejně jsou všude psí chlupy, jak teď na jaře pes líná. 8-( To je jak boj s větrnými mlýny. mitote: to chce klid, bude určitě zase dobrá. ;-) Já si pamatuju, jak jsme s mamkou léčili džungaráka a andulku s nádorem... jednou jsem celou noc hlídala i rybičku v akvárku, když se nečekaně nafoukla :-D :-D :-D
Odpovědět
operace je zatez pro kazdeho ale taky bych cloveka nenechala umrit jen pro to ze je to zatez kdyz tu muzezit dalsi roky...je to uplne to stejne :-D :-D :-D aspon pro me teda ;-)
Odpovědět
v bolestech ne-utratit. V tomhle případě mají zvířata nad lidmi výhodu. Já mám králíky jinak ráda,fakt, jak by řekla má kolegyŇKA-HLAVNĚ NA SMETANĚ :-)
Odpovědět
lutsousek: jsem stejna, cely deny sedim u klece - mam maju vedle pohoívky a cucim na ni....
Odpovědět
Profilova fotka
leniikk - hele já teda zvířata moc nemusím,,, ale tvoje názory mi přijdou nechutný,,,!!!! raději už mlč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
leniikk: no ja bych ji nechala utratit jen v pripade ze by ji nebylo pomoci..coz jednou osmakovi bylo tak jsme k tomu pristoupili...ale taky jsme to obreceli...pokud tu maja muze zit dalsich pet deset let tak ji nenecham utracet... a kralika na smetane....no to nerikej pred nikym kdo ma kralika jako mazlicka :-D :-D :-D
Odpovědět
romca13 : Souhlasím s Tebou....Člena rodiny chceš sežrat :-/ Fuj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leniikk: teda, ty tvoje názory mě docela udivují......... nevím, ale kdyby tyhle názory řekl chlap, tak si řeknu, že je hovado, ale u ženský...???!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko -- nejsi opět mezi námi?????????
Odpovědět
no asi tak, i kamosi co mivaji vtipy ze z by z majoranky byly dobry palcaky jsou ted na mekko a pisou jak drzi palce aby byla brzo zdrava a vse dobre dopadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
romca: ahoj holky jjjjjj, ze by to byl tygr??? Nebo Helenka???? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?