Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitoe - podpatek asi 4 cm,,, no protože kdyby se ten tyl ohnul, tak by to bylo vidět,,, a nechci je shánět jinde,,, už jsem rozhodnutá,,, navíc mi ty moje zamluvený nechali ušít nové ,, ( ty na těch fotkách nejsou přesně ty, co budu mít) tak to nechci měnit
Odpovědět
romca13 : Tak já mám jiný názor jako Lutsosek. V těch druhých vypadáš prostě úúúúžasně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a vůbec jdu, je smazat,,, nebo nad tím budu pořád přemýšlet, navíc ty druhé byly trochu volnější v prsách,,, když se podíváte pořádně na ten vrch, tak to vypadá divně
Odpovědět
romca13 : Jo no, tak to máš pravdu...muselo by se to nějak upravit, ale jinak jsou oboje nádherný :-)
Odpovědět
lusousek: tak me pred tim vzdy fotili ty zensk yod tama a popravde sotva ten mobil udrzeli :-D no to jsem dala jen prikald ze ona se dost venuje :-) je perfekcionista :-) ja se docela tesim na jednu hezkou fotku v satech :-) romca: aha :-( a ty nove ty jsou i ty co ma ta druha nevesta? nebo ona ma ty opuvodni ktere ti nenechaliusit?
Odpovědět
Profilova fotka
romca: to se mi právě na nich zdálo divné... ten vršek. A přijde mi, že ti tím dělají i mohutnější ramena...nebo je to jen špatně vyfocený.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- no ona má na sobě ty, co já mám na těch fotkách,, ty starší,,,, oni je nechávali šít ještě jedny úplně nové,,, jsou malinko jiné,ale na prní pohled rozdíl nevidíš,,,,,ale ty j vyfocené nemám,,,, zkoušela jsem si je na rychlo bez spodnice, jen jak mi sedí v prsách a ještě mi je budou upravovat šířku,, byly trochu větší než ty první
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: však budeš mít hezký foto v šatech, až tě bude fotit na svatbě, ne? Mně to prostě přijde zbytečně přehnané... ale co. ;-)
Odpovědět
romca: tak nebude mit stejne :-) lutsousek: kdyz s eji chce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- no a tyk jsem měla pocit, že mi ty šatky dělali krátký nohy,,,,ale už to nebudu řešit, šatky už mám zamluvené a hotovo,,,,,
Odpovědět
romca: no kratky nohy...no...nevim jak ty ale ja nohy nevidim ;-) a je to asi to posledni co by me pri pohledu na tu fotku napadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-- jasně že noh nevidíš, ale jako že tu postavu mi todělá menší,, no to je už jedno,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
romce: to dělá ten střih těch šatků, na nich je hodně vidět ten prodloužený pas a pak se ti zdá, že dělají spodek těla kratší. Ale není to nijak vidět. To máš jen pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no takže přestaneme řešit moje čaty, nebo mi začne hlodat červík,,,,,, asi půjdu zalehnout,,,,
Odpovědět
romca: nedela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jj, vybrala sis krásné šaty, takže žádné chmury! :-)
Odpovědět
romca: nemusi hlodat :-) nema duvod :-) satulky jsou pekny a basta :-)
Odpovědět
romca: ale jeslti ti to pomuze, me hloda :-) najednou mi vadi ze se nejak na me krci :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - šatky máš moc hezký,, a jedlti to pomůže zase tobě,,, tak z těch co sisi zkoušela jsou jednoznačně nejhezčí,,,,,,nelíbily se mi na tobě takové ty hladné antické,,,,,
Odpovědět
Holky jdu si lehnout, jsem dneska nějak K.O, taky mě dost dorazila dneska švagrová těma jejíma kecema, takže už asi půjdu do pelechu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - kašli na švagrovou :) dobrou
Odpovědět
romca13 : No, kdyby jsi to slyšela, tak Tě to taky dorazí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak ve středu povykládáš,,, papa
Odpovědět
romca13 : Jasně :-) Dobrou noc :-)
Odpovědět
romca no u me se to meni, momentalen ty anticke nemuzu vystat :-D :-D :-D asi kazda nevesta pochybuje zda jsou saty nej co ma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě já si myslím, že spousta nevěst právě o těch svých ví, že jsou to ty pravé,,,,
Odpovědět
romca: ja si mylsim ze kazda min jednou si rekne: a sakra nejsou nekde lepsi? :-N :-D
Odpovědět
ja si teda ty prave pro sebe ani neumim predstavit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja taky pochybuju, jestli jsem si vybrala spravny saty....je to asi normalni... mam pocit, ze jsem to uspechala, zkusila jsem si predtim asi jen patery.... jinak dneska jsme byli v Kounicích ve Vinum Coeli, kde budem mit hostinu. Vzali jsme i rodice, aby videli, jak to tam vypada a dali jsme si rovnou i obidek a byli oba dva nadseni a hrozne se jim tam libilo, tak jsem byla stastna, ze jsme mistecko vybrali dobre. Doladili jsme jeste detaily ohledne organizace, tak snad vse klapne tak, jak ma... ;-)
Odpovědět
lenya: my to udelali podobne, taky jsme do nekonecna vzali rodice a byli spokojeni :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?