Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ale jóó, byl na tom dobře, dokud jsem nezačala větrat :-D toi se mu udělalo zle, tak si šel dát sprchua ta ho dorazila a skončíl na WC, ale jinak v pohodě :-D A malá mě nechala dnes spát ;-) došla už teda v 7hod., ale přitulila se a ležela ještě hoďku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jak se daří? My se před chvilkou vrátili ze psí školičky, kde jsme měli první hodinu a bylo to supeeer. Konečně se čoklíci po zimě vyběhali. ssimmikk ..a sehnala si nakonec někde ten vanilkovej extrakt? Ja sem minule do toho cheesecaku dala místo extraktu trochu vnailkovýho cukru a myslím, žeto nebyl tak velkej rozdíl.
Odpovědět
Efendy: sehnala v Globusu, tam měli vše a i chuťově moc dobrý a levný jahody ;-) Nevím, ale asi v tom rozdíl bude, protože jak to teď peču, tak ta vanilka, tak krásně voní, mňam :-) mělo to krásně vanil.chuť, kdžy jsme to umýchalaa Miška mi to baštila :-) Můžu se zeptat na kolik jsi to pekla a jak dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám blbou troubu, která moc nepeče...Pekla sem to tak na 150° a trvalo to snad skoro 2 hoďky....sem si furt nebyla jistá, jestli to je nebo ne, ptž to na povrchu vypadalo pořád takový měkký...
Odpovědět
Profilova fotka
simi, můžeš mi ten recept písnout do IP,,,
Odpovědět
Romi: máš to v IP :-) Jj, peču to tak tak, mám to tam skoro hoďku, ale je to furt řidký, tak uvidím, doufám, že poznám až to bude :-N ale tam je napsaný, že so to má chvět při poklepání :-D no doufám, že to nevysuším ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že bys to tam musela nechat fakt dlouho, aby se to vysušilo..to zmákneš a malé to bude určo moc chutnat! Už se těším, až bud mít děcka, kterým budu moct péct..Hodně mě to baví, ale pak to nikdo nejí..včetně mě.Pro dva lidi je toho fakt hodně.
Odpovědět
Efendy: to znám, ale dřív skoromanža měl hrozně rád buchty, tak mu nedělalo problém sníst celej pekáč, ale teď už nee, nesníme to kolikrát ani mi tři, ale nad něčím se jen zapráší, třeba když jsem dělala kiwi řezy, tak jsem měla dva kousky a už nic nebylo, Miška moc buchty nemusí, ale tu zbaštila jako nic, stejně tak i s manžem :-D a dost potěší, když se to hned sní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ..a neposlala bys mi recept na ty řezy do IP? Já sem sice na kiwi alergická, ale to jde určo něčím nahradit...věřím, že po tom cheesu se taky jen zapráší ;-)
Odpovědět
Pošlu, ale musím to přepsat, mám to ve svým receptníčku, nevadí, když to bude večer nebo až zíta? Klidně to můžeš udělat s jahodama, to je taky dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec neva, stejně to budu dělat nejřív za pár dní...tak díky a pak pisni, jak si uspěla s cheesem
Odpovědět
Tak fajn, jak budu mít chvílu, tan nad to sednu a přepíšu to ;-) a na chees jsem zvědavá =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, dneska bylo zase krásně! Ráno jsem byla s pejskem na cvičáku a odpoledne na Kameňáku za koňama. Zkontrolovali jsme tam i fenku, kterou náš Flíček kryl a už je pěkně kulaťoučká :-) Jinak čtu, že tady máme každá druhá psa, to bysme si mohly dát někdy sraz na vychajdu, ne? Máme myslím všechny malá plemena, by si třeba spolu hráli... simik, efendy: V Anglii jsem poprvé jedla cheesecake a mooooc velká dobrota, nevím ale, proč se tomu říká cheesecake, sýra se tomu teda chuťově nepodobá ;-) peta: Tak ořechy ti ve středu dovezu za 30 Kč. :-) lenya: Vem šaty, taky vyzkouším :-D lutsousek: Vem šprndu, taky vyzkouším :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) kachorka: no ono to ze sýru je, ale chuťově to nemá nic se sýrem společnýho, už ho mám hotevej a řekla bych, že je to jak tvaroh, jako dobrý to je, kdo má rád tvaroh, tak doporučuju, dobrý to je, ale nevím.............jinak malá to teda baští, že je k nezastavení ;-) skoromanža říkal, že je to dobrý, ale..... :-N sto lidí, sto chutí, nesla jsme i kus k našim na ochutávku, tak jsem zvědavá co na to řeknou ;-) Ale doporučuju všem si to upéct, stojí to za ochutnávku ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tady ;-) Byli jsme u švagra a malá je super... roste jako z vody :-) ssimmikk : Tak mi taky kousek schovej :-)
Odpovědět
Jo jinak ve středu budu na srazu ve 4 bude tam už někdo?? :-)
Odpovědět
holky má někdo prosím kontakt na tu pí Hladůvkovou z Morkůvek co peče cukroví? popř. máte některá s ní zkušenost? Díky ;-) jo a kde je sraz ve středu? nemám čas to tu číst :-(
Odpovědět
angebot: V Pegasovi ve 4. Někdo dojde později :-)
Odpovědět
Luci a ten pegas to je kde prosim tě?
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: Ahojky, jo já vím, taky mi už psala. Děkuju My máme taky čoklíka, ale myslím, že z nějaké dlouhé tůry by nebyl nadšenej :-N simmik: No já ho teda taky budu muset zkusit když o něm všichni básníte. Když já ale tak nerada pěču :-S
Odpovědět
angebot : U české :-D Najdi si na webu pivnice Pegas a to ti vyhodí jejich web s mapou :-) Je to na ul. Jakubská ;-)
Odpovědět
p.e.t.a.: V kolik ty dorazíš ve středu?? :-)
Odpovědět
Holky, už se na středu těším :-)
Odpovědět
Holky kdo zamlouval toho Pegasa???
Odpovědět
angebot : Našla jsi to?? Příjdeš??? :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : jj, už vím, kde to je.. Zkusím dojít, uvidím jak se mi bude chtít z práce :-D Ale asi jo, ať se něco dozvím ;-)
Odpovědět
angebot : Donesu oznamko a prstýnky, tak dojdi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) teď jsem se vrátlia od našich a z nákupu...chlapa mám na fotbale, tak můžu relaxovat :) ssimmikk: takže cheese chutnal?? A k tomu pečení, já mám teda horkovzdušnou, tak jsem pekla na 120. 130 zezačátku. Ale ono by se to tam právě nemělo nechávat dlouho v té troubě. Aby byl ten cheese pěkně jemnej a ne vysušenej jak tvaroh. :-| Jak se ty okraje pěkně zbarví do zlata a trochu se odchlípnou od formy, tak vyndat. Ještě třeba nechat v troubě chvilku a šup do lednice, tak právě krásně ztuhne a je, jak má být. :-) kachorka: no nevím, jak by se ta naša psice tvářila na procházku, ono to plemeno moc chodící není :-D Max s ní jdeme u nás do Lužánek nebo do Tyršáku. To klíďo můžem! :-) A co máš za pejska?? Jinak, v kolik je teda v tu středu sraz? Já mám ve tři zkoušku, tak bych dorazila ze školy rovnou tam, ale nevím, kdy.. můžu přijít ve 4 ale taky až v 5.
Odpovědět
hvezdicka07 ¨: tak to se asi dojdu mrknout :-D Teď mi psal Kožíšek, že zítra vyzvedne oznámka u výrobce tak budu mít oznámka taky asi už zítra, nebo v uterý.. těším se moc ;-)
Odpovědět
Lutsousek: já nemám horkovzdušnou, pekla jsem na 140C, zbarvil se mi po hoďce, jak je tam psáno u receptu a i se třepak jemně, tak jsem ho vytáhla ;-) jako je dobrej, ale já takovýdle dortíky moc nemusím, ale chuťově dobrý, byla jsem překvapená co vznikne ze sýra :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?