Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hele tak to fakt nevím, králíky jsem sice měla, ale veterinu jsem nestudovala :-)....tak zavolej na veterinu, oni ti poradí. Já tam volala, když mi králík vybufetil z koše konvalinky, jsou jedovatý . Musela jsem ho ládovat černým uhlím, no to byl masakr :-)
Odpovědět
no uz volame na pohotovost veteriny
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, jak se máte?? ,jsem dočetla těch vašich šílených 10 stránek o kozách :):):) jsem odcházela v 18.30z dpomu a netušila jsem, že budu muset půl hodiny dočíta,,, jak se máte všechny?? něco nov=ho????
Odpovědět
Profilova fotka
tak drzim palce!!!! snad to nebude nic vaznyho
Odpovědět
Profilova fotka
romca: vsichni sli uz chrnet, jsem tu jen ja a mitote, ktera resi pro zmenu kozy svyho kralika :-D
Odpovědět
Lenya: :-D Já se tu stále nějak dnes sekám, to bude ráno vstávání :-(
Odpovědět
Romčo: hihihi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: počkej až ti malá ráno v 7 hupsne do postele :-D
Odpovědět
v sedm by to bylo možná příjemnější než v 6hod., nemyslíš? :-N :-D Ona mi sem nehupsne, ona dojde, přilehne si, dá si moji ruku kolem sebe, to leží tak minutu, vstane a začne: maminko, vstávej, slyšíš? Maminko, poď, stávej! Pak mi začne trhat vlasy po jednom a skákat po mě a pustí televizu na plný kule, tak mě to donutí vstat nebo jde umývat nádobí a to hned vylítnu, aby nevytoipla ty pod náma :-S
Odpovědět
A ten můj si bud eléčit kocovinu, tak bude bude mít veselo :-D né, že bych byla škodolibá, ale má umět chlastat :-D
Odpovědět
Prej, jsem tady a není tu nikdo ]-(
Odpovědět
No nic no, tak si pokecám a půjdu spát :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak v 6 je to kruťárna!!! Musíš ji dávat pozdějc spát ať ráno neotravuje :-D Doufám, že moje dítě jednou bude spací po mně nebo nevim nevim...Jak se nevyspim, tak jsem protivná jak čert
Odpovědět
Tak už si vykládám :-D dobrý noooo, super pokec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tady furt
Odpovědět
Profilova fotka
uý jsem tu,, jsem se byla jen převléct
Odpovědět
Profilova fotka
tvůj byl někde pařit, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
taky koukám na ty hvězdičky a Lenyy fotky,,, no nevím s tou červenou košilí,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
červená košila je myslím na prd, když holka nemá nic červenýho na šatech....
Odpovědět
Lenya: hm, tak ono tě zaučí hned zkraju, když budeš muset vstat a prvně pokud budeš, jak á nebudeš ani spát, aby se náhodou neudusilo nebo se miminku něco nestalo, skoromanža mi pak jel koupit monitor dechu, abych spala a místo toho jsem sledovala, jak tam blyká to světýlko a běda, jak se trochu zpozdilo, njn, jsem magor máma :-| Ona čím později jde spát, tak tím dřív mi vstane, je zvyklá jít tak mezi 19.30-20hod., ale to si tam třeba ještě hodinu čte v postely nebo si tam do deseti hraje v kuchyňce, ale to je mi jedno, hlavně když nevyleze nevymýšlí, že chce čůrat, napít a dostala hlad a chce žvýkačku, převlíct pyžamo............. :-D Většinou mám budíček, tak v sedm, no, někdy se ale zadaří ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taka ještě zhodnotím fotky Lenyy-- no ta bižu není ani jedno můj vkus,,,, prstýnky jsou úžasné,drotík vypadá skvěle a servis nádherný,,, kdyby na něm byly zelené ty čáry, tak by se mi moc líbil do kuchyně :)
Odpovědět
Lenya: on ještě ani nedošel, šéf nebo-li majitel firmy má narozeniny, tak to vidím, že dojde nad ránem a malá ho pěkně zbudí a jemu bude špatně, no doufám, že nebude zase blít, to bych se s ním teda rozvedla, dřív než si ho vezmu :-D :-D :-D ]-(
Odpovědět
hn tak rano na osmou jedme na veterinu, chjo :-(
Odpovědět
Romčo: kamoška má podobný zelený ten servis a to je krása ;-) ale na to aby mi to chlap nebo malá rozbily, tak na to je to drahý, teda aspoň pro mě :-N nebo bych si ti při nejlepším rozbila já ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
simčo - tak víš, jak to dnes nakonec dopadlo??? Luke přišel něco po čtvrté, že teda půjde na chvíli na tu jejich akci ,ale že tam nebude dlouho,, no ale to já už byla domluvená s kamoškou, že večer někam vyrazíme,, takže nakonec on byl doma dřív než já :)
Odpovědět
Profilova fotka
simčo - a odkud to má to zelené???
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - a to se jí udělalo jen tak z ničeho nic??
Odpovědět
Romčo: zeptám se jí, to nevím, ale myslím, že mi to už říkala, někde tady v Brně to kupovala :-D tak už víš kde, to jsem ti pomohla, že :-D nee, já se jí zeptám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: u nás bude vstávat manžel, to už máme předem domluvený :-) on totiž vstává brzo a nedělá mu to problém. Já spím jak dřevo a nic mě v noci nevzbudí... takže se bojím, že pokud nebude mimi řvát jak tur, tak mě ani nevzbudí :-D Ještě, že můj chlap nepije - vůbec. Takže jsem jeho ranních kocovin ušetřena :-)
Odpovědět
romca: jo vcera nic nemela a dnes ma pod kazdym cecikem jakoby tvrdou tresni a jeste ma kolem nich slezly chlupy :-( :-( :-( tak to jsm emin o tacewk zase chudsi jen za vysetreni :-( v posledni dobe se vazne dari :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?