Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: a co bez tý vesty? že by si ji nebral vůbec...A kravatu třeba nějakou bílo - bordó, aby tam prostě byla ta bílá, aby ladil s tebou, víš? a aby se to prosvětlito a nebylo to tak tmavý...
Odpovědět
Lenya: teda uklizeno tam máš, to u nás snad nikdy nevydrží..........hned mi to malá polije pitím a skoromanža ani nemluvím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: servis je krásnej a perfektně ladí s kuchyní!! :-) 8-) A asi máme stejnou troubu :-N koukaly jste na ty podprsenky? Ať to můžu smáznout... ssimmikk: dobrou :-) taky za chvilku půjdu.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Děkuju, jsem ráda, že se líbí. Stál 3 tisíce. Pak jsem zjistila na netu, že kdybych si objednala jednotlivé talíře zvlášť, vyšlo by to levněji, ale co už.... Zase jsme to dostali krásně zabalené v dřevěné truhle, určitě ji využiju na nějaký blbůstky...
Odpovědět
Lutsousek to je o pěknej kus menší teda, to bych nikdy neřekla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak to je fakt menší než látková, je to rozdíl. Nejvíc se mi ale líbí, jak na ně čučí ten váš pes :-D
Odpovědět
lenya79 : Bez vesty nechce jít, protože jak sundá po obřadu sako, tak v tý vestě se cítí pořád víc společensky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: to je asi proto, že přítel není dneska celej den doma :-) , jinak taky dělá bordel ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tak ať nesundavá sako :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ona je hned začala žrát :-D tak jsem ji spacifikovala, ať se jenom čučí... Ale rozdíl to je právě mega, jenže zabalený v krabičce člověk pozná prd. Když navíc ani neví, jak to má vypadat v reálu. Obrázek kozatý ženský se žlábkem nic neřekne..aspoň mně teda. To první nasazení byl porod :-D
Odpovědět
lenya79 : Máme to v srpnu a to by se uvařil :-D
Odpovědět
Hvězdička: mám stejnej názor jako Lenya a to už ale dávno víš :-p Lutsousek: a co vzít svojí podprdu a v obchodě to trochu obměřit, to ti taky nedovolí? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lutsousek: třeba chtěla taky žlábek :-) ach jooo, to je teda situace s tou podprdou ]-( Asi si vezmu do obchodu nějakou svoji a tu tam vytáhnu a budu to poměřovat :-) hvezdicka: tak to se uvaří i ve vestě :-)
Odpovědět
lutsousek : A to ta gelovka jako se přicucne a drží jen tak???
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: nás napadlo to stejný :-D :-D :-D
Odpovědět
Lenya: :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no já si ji na svatbu pořizovat nebudu. Tahle mi stačí :-D Půjdu na ostro. Nahoře teda... lenya: no, to bude nejlepší řešení. Ty baby by ti měly i poradit..v Intimisi určo. Nic, jdu do hajan :-) Tak dobrou noc!!
Odpovědět
holky holky, mel jste nekdo kralika? potrebuji pomoc :-( :-( :-(
Odpovědět
lenya79 : Dala jsem do albička foto svatebního obleku s bílou košilí a krémovou kravatou, tak mrkněte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jo, měla jsem 2 zakrslý králíky. Proč???
Odpovědět
tak já holky už pádím, ráno si bohužel přispat nemůžu, tak musím jít nebo mě ta naše pijavice ráno umorduje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: mne tam moc fakt nesedi ta vesticka, ona je moc vysoka a tim padem z te kosile a kravaty nejde moc videt a cely oblek pusobi moc tmave... Tak at si vezme na obrad sako bez vesticky a potom si sako sunda a vezme si zase jen vesticku :-) Jina varianta me fakt uz nenapada.... Kazdopadne myslim, ze s tou bilou kosili to bude daleko lepcejsi ;-)
Odpovědět
Lenya: moje slova, už jsem to hvězdičce říkala ;-)
Odpovědět
lenya79 : Jo nějak to promyslíme, ale děkuju za typ :-) Mě v tý vestě zase příjde takový elegantnější :-) Zajdeme do Prostějova a necháme si poradit, tak snad mi něco poradí :-)
Odpovědět
No, tak já jdu taky spát...včera jsem tu čuměla do půl 1, takže jdu dneska dřív, tak dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no když mrkneš ke mně, tak můj má taky oblečenou vestičku, ale není až tak moc nahoru ke krku... V OP prodávaj starý báby, na to bych se moc nespolíhala .... My tam kupovali tu kravatu s kapesníčkem a poradenství veškerý žádný....a to jsme byli ve více prodejnách, ne v jedný.... Hele a ten kapesníček bys mu tam vrazit nemohla? To by taky zasvětlilo...
Odpovědět
lenya: moje krakicice ma najendou strasne natekle ceciky, jsou ji dva roky, nikdy to nemela, a trochu to ma okolo nich hole :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě spát nejdu... čekám na přítele, jel na závody a zůstal i na galavečer, že jim chyběl rozhodčí ]-( takže bůhví, kdy dojede... ]-( Ještě ,že ráno vstávat nemusíme, jedem až na 12tou do Kounic domlouvat tu hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já měla kluka i holku... Hele a neceka nahodou mlady? :-) Jinak me nic nenapada... nebo nejaka ta "falesna brezost" :-D Nedela si hnizdo?
Odpovědět
lenys: tehotna neni stopro :-( falesky nevim nikdsy je nemela, pry tomuze bt zanet, ma to kolem nich i hole a e to natekle ja svina zde dne na den :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?