Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenya79 : Tak kde jsem byla potom já??? Jsem to nějak všechno prospala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: tak to já jsem se asi někde zapomněla úplně při tom rozdávání :-D :-D :-D nemám ani prsa, ani výšku a o nohách nemluvím radši vůbec. :-D Btw, kde jsi objevila ty nákrčníčky?? Já teda mám, ale možná bych šla do něčeho výraznějšího, ten můj není na fotkách skoro vidět. :-|
Odpovědět
Lenya: nevím, ale holej krk u těch šatů mi moc nejde dohromady, ale to musíš vědět ty, každej má jiný představy ;-)
Odpovědět
lenya79 : Není ta modelka těch tvých šatů Verešová??? Jinak jak říka Simča...je škoda mít holý krk :-D
Odpovědět
Holky s radostí vám toho trochu dám, aby jste byly obdařený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka + lutsousek: vy jste spolu zrovna někde kafraly na nějakým chatu, já aspoň stihla ty prsa :-) lutsousek: nákrčníky tak různě, zadala jsem si vyhledávat náhrdelníky a pak jsem sjížděla obrázky... ssimmikk + hvezdicka: normálně na krku taky nic nenosím, nepotrpím si na to, mám radši výraznější věci na rukách....a co jsem koukala na stránky značky těch mejch šatů, tak tam taky žádná modelka na krku nic nemá a to u všech typů šatů.... Právě chci i přesně takovej účes jako tam mají ty modelýny, tak si myslím, že by to nemuselo být úplně blbý.... mrkněte na wéwéwé. whiteone.es .... mají v uších jen taky jemný "ťupky".... hvezdicka: Verešová to nevím... jsou to španělský šaty, ale možný to je...
Odpovědět
Profilova fotka
jo hele, když už jsme rozjely téma prsa, nemáte někdo zkušenost s tou silikonovou nalepovací podprsenkou? Já bych ji pod ty šaty asi chtěla, jestli ji tam teda nacpu, jenže nevím, jestli to nekouže dolů.... Dneska jsem byla v Intimissimi a zkoušela ji, jenže mají jen 2 velikosti a samozřejmě mi to bylo malý ]-( ... jinde jsem ale viděla i větší, jenže se bojím, aby mi to drželo....Když jsem to zkoušela do šatů bez podprdy, nebylo to ono a když jsem tam dala normální hladkou bez ramínek, tak jsem ty šaty zase sotva dopla....
Odpovědět
lenya79 : Tvoje starosti bych chtěla mít :-D
Odpovědět
Lenya: taky jsme na tu silik.podprdu koukala, ale mám strach, aby držela a kor na těch mých věšákách :-D
Odpovědět
Holky budete teda chtít něco z toho studio Květuše?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: ajooo, na netu. Já myslela, že přímo někde v Brně v shopech...tak to já půjdu na průzkumy :))) Jinak já tu podprdu doma mám, ale koupila jsem si blbeček o číslo menší. :-/ Což je na prd. Sice drží, ale bokem mi to něco málo vypadává :-D :-D :-D A nedělá ten "žlábek" jak reklamovali na obale.. Ale to bude tou blbou velikostí. Objednávala jsem to přes net... za 200 na aukru.
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no právě mi to přišlo, že to asi moc nedrží... :-| I když všichni říkají, že jo a že když stáhneš šaty, že to nemá kam sjet ... šněrovací šaty asi jo, ale já je mám na zip....Myslím, že je tady na to téma i nějaká diskuze, budu muset kouknout.... hvezdicka: njn... taky bych to radši vůbec neřešila ]-( ... bohužel musím
Odpovědět
Článek se načítá
Lutsousek a jinak je ta podprdá dobrá a drží? Asi nevíš, když je ti malá, co?! Bych si jí od tebe vzala, ale to bych si to mohla dát, tak na čelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Luci a co si tam bereš? Já tam hlavně nikde nevidím ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jj, na netu, v obchodech jsem nic neviděla... No já taky nevím moc tu velikost, zvlášť, když to člověk nemůže zkusit. V tom intimmisimi právě měli jeden zkušební pár (mimochodem dost olezlej, ale co bych neudělal pro svůj dekolt, že? :-) ). No a jiná paní na veletrhu mi zase říkala, že když to nesedí, že si to mám ostříhat nůžkama a upravit, což mi teda přišlo dost divný, když jsem si představila, že mám na prsách nalepený nějaký ostříhaný placky prapodivnýho tvaru :-S ... Ten žlábek ale chci!!!!
Odpovědět
lenya79 : Tak já zase řeším jak z toho mála udělat víc :-) Jinak mě překvapilo, že mi ty moje šatky nějaký prsa udělají :-D
Odpovědět
p.e.t.a. : Budu tam objednávat plyšáčky na autíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: haha, vážně vtipný 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: neee, zasmála jsem se dost :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jakej žlábek? teď nevím o čem je řeč? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lusousek: hele, teď koukám na tvý šaty a vypadá to, že prsa máš :-) ... a ty pod ně nemůžeš dát normální podprdu? Bych řekla, že by ani nebyla vidět, ne? Když máš zakrytý ramena a rukávky.... Já s tím odhaleným dekoltem do toho nic jinýho dát nemůžu anebo jít naostro....
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, ona drží, ale tím, že ji nemám až do stran, jak kostice, tak nedřží tak, aby vytvořila ten žlábek... ale bez toho zkoušení se to prostě nedá. Já si kupuju podprdu 75B, ale mám mít 70C, což se blbě shání..no a tu gelovku jsem vzala automaticky B. A měla jsem vzít C. Jenže, kdo se v tom má kruci vyznat... každý prádlo sedí jinak, natož vybrat tohle, když to člověk nikdy neměl na sobě. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: žlábek mezi kozama :-D
Odpovědět
ssimmikk : Žlábek bude asi takový to z prsou ne?? Takový ten svůdný dekolt, tak rádi čumí chlapi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: no na té fotce to tak vypadá :-D Mám v nich zrovna dobrou podrpdu, tu leileve, co si hodně holky kupují jako svatební. Ale já si na svatbu podprsenku brát nebudu vůbec... oni totiž ty ramínka čučí ven. I přes ty ramínka a hlavně na zádech a když je odepnu, tak cítím, že mi klouzá dolů... když ty šaty nejsou šněrovací, tak se to drží blbě.
Odpovědět
Hvězdička: dobrej popis :-D Jééé, ja si taky kupuju B, tak to si mám objednat B nebo C??? :-N
Odpovědět
A nebudu se v tom potit?
Odpovědět
ssimmikk : Děkuju ;-) lutsousek : Já si brát podprdu asi taky nebudu, pač ty šaty jsou šněrovací a stáhnou mě tak, že ty prsa se nemůžou kam hnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ty aspoň F :-D :-D :-D jako když bych já potřebovala C, tak nevím nevím. Potit se v tom nebudeš, já to právě nosila v létě do triček a super. Akorát ten první pocit je fakt divnej- prostě si na kozy nalepíte gumu a ještě je do toho vmáčknout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no máš právdu, že na zádech ti ty ramínka z podprdy lezou, to jsem si předtím nevšimla... V Belle, odkud mám šaty, mi říkali, že ty podprdy gelový ještě dostanou, tak to asi zkusím tam rovnou i s šatama, když mi to dají vyzkoušet.... Pokud ne, tak nevím...Pochybuju totiž, že se to bude v nějakým obchodě dát vyzkoušet ta velikost... Většinou to mají zabalený v krabičkách... A všude právě jiný číslování, kdo se v tom má vyznat? ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?