Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jooo....vlastne..dyt ja to nestihnu upict :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak příště holky...příště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: mně se líbí 3 :-)
Odpovědět
Nikka: srazík je skoro za týden, to jich napečeš min.deset :-D :-D :-D :-D :-D taky se na něj chystám, ale ještě jsme se nedokopala vše nakoupit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lůutsousek.. já t pochopila tak, že nám doneseš ty ochutnávku na srázekl :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: já neeee, já se naopak ráda nechám pohostit :-D nikaa: zklamala jsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj holky....dneska uz neco mam, zitra je to passe....to jdu na veletrh a vecer nekam juchat, v sobotu zlata svatba, v nedeli stavba, v pondeli srazik s holkama a v utery hafec prace :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, jak by se na nás tvářili, kdybysme tam vytáhli koláč. Kdyby někde v kavárně, ale ještě k tomu v pegasu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak když bude hezky,tak ho vytáhneme na Svoboďáku na lavičce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Chodíte některá do divadla? potřebuju poradit, jestli Rovzpomínání (husa na provázku), Dokonalá svatba nebo Večer tříkálový (obé MDB). Já se v tom moc nevyznám :-( Nerada bych vybrala absolutní blbost :-D
Odpovědět
Hlavně ať už je hezky nebo mě toto počasí zabije :-(
Odpovědět
lenieka : Na večeru tříkrálovém jsme s drahoušem byli a bylo to hezký, ale ty dvě neznám :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenieka: tak ten večer tříkrálový je vážně moc pěkný. :-) Jo a nechcete někdo jít do MDB na Ptákoviny podle Aristofana??? V pondělí od 19:30. Mám na to rezervovaný 2 lístky, ale F jede služebně pryč...tak je škoda to nechat propadnout. Tak jestli nechcete s mužem za kulturou :-)
Odpovědět
lutsousek : Jáááááááááááááá bych šla :-)
Odpovědět
lutsousek : Kde jsou ty místa?? Ještě se zeptám skoromanžela, ale šla bych :-)
Odpovědět
lutsousek : Nebo můžeme jít spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak to nevím... bohužel. Dělala jsem rezervaci přes net a tam ti to místa neukáže. Ale bude vyprodáno... Je to premča :-) Tak se zeptej a uvidíš. Rezervace platí do pondělí 19hod.
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no já už jsem si místo toho domluvila babinec, abych neseděla sama doma. :-N
Odpovědět
lutsousek : aha, tak já se zeptám a uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí šaty č. 4
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: jj, ty jsou pěkně jednoduchý, nic se s nima nezkazí :-) No holky se zatím přiklání k těm č.5. tak uvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: kdybych si měla sama vybrat, asi bych měla dost problém, páč jsou všechny hezký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky, buknu tedy Večer tříkrálový :-) Jestli někdo půjdete na Ptákoviny, pak dejte vědět, jaké to bylo :-) My v pondělí nemůžeme...
Odpovědět
Profilova fotka
Když už se bavíme o divadle, nebyla jste některá na Blbci k večeři? My tam chtěli jít, ale vlezlo nám do toho něco jiného a pak jsme to prošvihli...
Odpovědět
lenieka : Já na to chtěla hrozně jít, ale nesehnala jsem lístky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Na Blbci k večeři byl můj Vašek a hrozně se mu to líbilo. Včera jsme spolu byli v Divadle Bolka Polívky na Frankie a Johny s Bárou Munzarovou a Trnavským a fakt super, kdybyste měly možnost, doporučuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: škoda, že Blbce v květnu nedávají... Snad jindy :-) Do Bolka je celkem zázrak sehnat lístky :-( Dívala jsem se na MdB a skoro vše už je zarezervované :-( Ale Večer tříkrálový byl naštěstí ještě volný, tak jsem tam zavolala a koncem května jdeme :-) Vždycky 15. jim začíná rezervace na další měsíc. Je potřeba to zarezervovat v ten den, jinak smůla. Osud, že jsem se o to začala zajímat zrovna dnes ;-) :-D Rosťa dostane v pondělí lístky k svátku, snad se mu bude výběr líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Do Bolka jsme sehnali lístky přes Vaškovu práci, pracuje na krajském úřadě tady v Brně, jinak bychom je asi nesehnali. To mi povídej, v únoru jsem stála dvě hodiny frontu, abych sehnala lístky do MdB na Cigáni jdou do nebe, ale stálo to zato. Měli jsme štěstí snad na nejlepší alternaci v čele s mým oblíbeným Martinem Havelkou :-) Nebýt plácačky se slivovicí, co jsem měla na čekání ve frontě, tak jsem snad umrzla, byl to den, kdy zrovna mrzlo až praštělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nic, noťas se neumoudřil, už na něj nemám nervy, asi ho odnesu k popelnici ]-( Pejsanek: A odkud máte košili s regatou, vše z Maximu?
Odpovědět
Peťo: noťas nevyhazuj a pokud chceš, tak ho můžu zkusit dát kamošovi třeba ze dvou složí dva ;-) Tak jsem se vrhla do nákupu všeho na ten dort chess od Lutsouska, ale sehnat vanilkový extrakt je nad lidský síly, vše mám,ale ten mi chybí, neměli ho v Olympii, v Shopping parku ani v Kauflandu, můžete mi prozradit kde ho sehnat? ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?