Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty :-) Skoromanža taky nebude nosit prstýnek do práce, tak jsme se domluvily, za prvé to není pro něj bezpečný a navíc aby ho nestratil :-| a lepší vzít si ho jen svátečně než být bez něj úplně :-) Srazík už jsem oznámila skoromanžovi, tak s tím počítá :-) on jde tuto sobotu a tu další na oslavu, tak budu sama doma i celé soboty :-( chjo
Odpovědět
No já to skoromanžovi ještě neoznámila, ale myslím, že v tom nebude problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lustousek: mi připomínají moji svědkyni....od začátku ví, že vše bude tyrkys-hnědá a zeptá se mě, jestli by nevadilo, kdyby měla pink šaty :-D :-D já myslela, že mě vomejou..
Odpovědět
Jj, holky, tak to nezávidím, já neřeším co si kdo obleče, samozřejmě, že je pěkný když se družičky sladí, ale jinak je to fuk, ať si každej vezme co chce, neřeším to :-D Skoromanžova svědkyně si chce vzít červený šaty, ale brácha jí nechce přistoupit na červenou kravatu, tak to ještě bude mezi nima veselý :-D ale já se jen směju :-D
Odpovědět
Já chci sladit ženicha a sebe a dává mi to zabrat natože ještě ladit ostatní, tak to by mě trefil šlak :-D Ať si jde kdo chce v čem chce, hlavně, že to bude slušný oblečení a nedojde třeba v monterkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: jj, ale ony se předem zeptají, jakou barvu mají vybrat, aby nebyly jak pěst na oko a pak stejně každá navrhne něco jinýho :-D Teda ale svědkyně asi zlobí taky nejvíc. Jsem jim řekla, že kdo nemá šaty, nepapá :-) Teď jsem jim na FB vytvořila skupinu a která fotka bude mít nejvíc "líbí se mi", vyhraje. Nevím, co bych mohla udělat víc, aby se už domluvily :-D ssimmikk: njn, u ostatních mi je taky putna, co si kdo veme na sebe. Ale holky se přihlásily samy, že chcou být družičky a mít ty stejný šaty. Tak jsem z toho pro ně udělala podmínku. My totiž na hostinu zveme čistě jen rodinu a svědky. A tím, že chcou být holky družičky, je musím pozvat samozřejmě taky, takže ty šaty je taková propustka. Jinak by mě tchýně už fakt sežrala... F bude mít kamarády až večer, jen já mám holky celej den... tchýně mě zabila pohledem, když jsem jí řekla, že tam mám družičky, ty stejný šaty ji trochu uklidnily. :-D A aspoň to bude vypadat pěkně. Hledáme nějaký echt levný, co vynosí i pak- na plesy, promoce atd.
Odpovědět
Lutsousek: pošly odkaz na šaty, taky chci dát líbí se mi :-D jasný, družičkou jsou pěkný, když jsou sladěný, to chápu, naštěstí mám za družičku jen Mišku, tak to řešit nemusím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: Jasně, ještě se přidáte odsud s hlasováním a to už fakt nevyberou :-D :-D :-D Hodím ty fotky tady do alba, tak hlasuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já naštěstí mám taky jen jednu malou družičku, to se teprv chystáme na šatky :-) Jenže ta moje svědkyně, má vždycky takový modely, že by jeden padl...a ta barva, kdyby byla normál růžová...ale taková ta hooooodně růžová na dvoumetrové holce by nybylo to nej...obzvlášť když bude mít svědek tyrkys kravatu a tak
Odpovědět
Lutsousek: kde jste koupily vestu s regatou? Je to pěkný :-) A ty šaty budou mít takový barvy jaký tam máš, ju? A jako máte barvu svatby? To jsem asi nějak minula :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jj, takový, jaký jsou na obrázku- to jsou nevážnější adepti holek :-) Jinak barva svatby se uzpůsobí holkám, proto to v albu nemám. Základ je šampaň a k tomu to barevně doladím dle holek. Takže asi něco fialkovýho na ty stoly. Mně se moc nelíbí totiž, když je všechno v jedné barvě. A ta vesta s regatou je z veletrhu pro svat.salony, co byl v Avanti- za 690Kč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: mě se teda nejvíc líbí ty 3. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nikaa: ty jsou krásný. Mně se ale vcelku líbí všechny, jenže co holka, to názor, tak doufám, že se na některých většinově shodnou. Já jim ještě nadhodím vaše hlasování, třeba jim to pomůže :-)
Odpovědět
Jé, tak to asi nikde nic za takový prachy a tak pěkný neseženu, že? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no to asi ne :-( nás tam poslala přítelkyně bud.švagra, protože v tom hotelu dělala. Nebylo to pro veřejnost, takže jsme se tam vetřeli :-D A ty ceny byly směšný vůči tomu, za kolik to pak v těch salonech nabízí. Akorát se málo co dalo koupit na kusy, většina byla po balících. Ta vesta stála 590, stovku nás pak stálo zůžení vlastně. A který ty šaty se ti líbí?
Odpovědět
Tak asi taky číslo tři! Já nevím, ale asi bych volila něco úplně jinýho, ale ty trojky jsou fakt nejhezčí, ty čtyřky taky jdou, ale mají divnou barvu a nevím jestli nejsou až moc jednoduchý :-N
Odpovědět
lutsousek : Ahoj Luci, tak mě se líbí šatky č. 5...ten střih a ta barva...nejsem moc na ty křiklavý barvy, ale toto je můj názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za názory :-) ty 5 jsou vyloženě na družičky mi přijde... a na fotkách by to bylo krásný :-) Jinak tohle jsou všechno šaty za 300-500Kč. Ty jiný, co asi myslíš, Simi, jsou cenově úúúúplně jinde :-| A já nechci holky zruinovat.
Odpovědět
Jj, je to těžký a navíc na živo to vypadá taky jinak-ty šaty, takže chce to hlavně vidět naživo a který nejvíc chtějí holky? Jj, ty pětky jsou takový družičkový......... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jé mohla bys mi prosím poslat recept na ten tvůj chees? Myslím, že si ho tady někomu už dávala....já mám tenhle typ dortíků ráda...tak bych to zkusila...jak tak koukám do toho tvého albíčka, uplně mám na něj chuť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holkám se taky nejvíc zatím líbí ty 3 a 5. Ale naživo se právě vidět nedají :-| To jsou ceny na ebay.. u nás na aukru se prodávají za daleko vyšší ceny. A na ofiko stránkách ty 3 stojí 1000 a ty 5 1100 Kč. Což se taky ještě dá. Co se holkám líbily šaty v Brně v obchodech, tak ceny byly 2-3,5 tisíce. A sehnat stejný šaty, 5ks a každý v jiný velikosti je až nadlidský výkon :-D hlavně i vysoký jsou každá jinak, a ta nejvyšší (183cm) má všechny mini a nejmenší (158cm) zase pod kolena... :-N No, bude to sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: máš ho v ip :-) A je výbornej, dala bych si hned. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek: dík moc ;-)
Odpovědět
Holky už mě to počasí se..e, protože člověk nemůže ani ven...a doma nuda jak prase :-( Začínám mít z toho počasí depresi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak a už se mi sbíhaj sliny pěkně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vůbec na vás dnes nemám čas :) lutsousek,, jen jsem mrkla na ty družičkovský šatky,,, ty 5 jsou úúúúžasnýýýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no mě to povídej... jako aspoň mě to neláká trajdat po městě a můžu psát bc, ale venčení je porod...celá zmoknu, protože s deštníkem to jde blbě a pes je špinavej jak prase. nikaa: nechceš donést do Pegasu ochutnávku? :-) Fakt bych si dala..u nás se sežral během 15minut.
Odpovědět
jj, asi dnes pojedu s Miškou do shopping parku do balónků, ať se trochu vyblbne něbo mě už trefí šlak :-S Jéééé, tak já vyhlašuju srazík na dnešek do balónků :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no jako ochutnávku beru :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: supeeer :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?