Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
peta: kdyz to nepojede, prijd :-) ted tu mame tak yjeden PC, odesel u nej zdroj
Odpovědět
Dobré ráno:) nika: Já bych si určitě něco objednala, ale hodily by se mi ty bublifuky v akci, myslíš, že bys objednávala dnes nebo zítra aby se to stihlo? Jinak si možná vyberu ještě něco :) Holky jaký má nick ta slčna tady na beremku, co tady skoro všem bude dělat kytičku?
Odpovědět
Ahojky holky jsem tu nová, sice se ještě vdávat nebudu :-( ale říkám si že štěstí přeje připraveným :-) přeji vám všem úžasné a vydařené svatbičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky eli, to jsem tu ještě neviděla, že se někdo nebude vdávat a chodí na svatební server :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: zítra by se to dalo objednat...ale ty bublifuky v akci už tam mají hroooozně dlouho ;-)
Odpovědět
nikaa666: no já bych se vdávala hned ale jaksi mě nikdo zatím nepožádal :-D jsem trošku blázen, ale chodí za mnou kamarádky a chtějí pomáhat se zařiováním svatby, a žádná nechce mít stejnou svatbu tak tu inspiraci někde brát musím :-D a beremko je perfektní volba.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elinka: jo ták :-) pracuješ jako poradce :-) To mě vždycky bavilo a chtěla jsem dělat v nějaký agentuře, která zařizuje tohle vše 8-)
Odpovědět
nika: jo to já taky ale nepracuju v agentuře dělám to jen tak že mě to baví zadarmo pro kamarády :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elinka: nj...u mě se žádný kamarádky nevdávaj...všichni žijou na psí knížku :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) nzodiova: Ta paní (je už vdaná) má nick luc1979 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-)
Odpovědět
nikaa: no to je teď děsně moderní a mám pocit že taky tak skončím :-| můj přítel je už rozvedený tak se do ženění moc nehrne ]-( ale co hlavě že mě má rád, já se vybiju na svatbách kamarádek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak koukám, že jste měly včera srazík :-( bohužel bych stejně nemohla, tak mě to aspoň nemusí moc mrzet. Musím se pochlubit včera jsme objednali oblek, vestičku s regatou už máme doma, takže konečně všechno rezervovaný a zařízený. Teď už zbývá jen platit a platit :-D
Odpovědět
pejsanek : ahoj, neměli jsme včera srazík, to bych Ti dala vědět...bude příští středu tj 21. 4. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to by mě zajímalo, kde jsem na to došla :-D to je fajn, že je 21. a ne 28., páč 28. budu na cestě do Rakouska na ledovec lyžovat, těším se jak malá :-)
Odpovědět
pejsanek : Takže to dojdeš?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: dojdu, budu mít čas. Jen prosím kde a v kolik. Makám do 17, takže stíhám až pak...
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: na jaký ledovec jedete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Pitztal, jezdím tam už 13 let, kdysi sem se tam učila lyžovat :-D
Odpovědět
pejsanek : No tak dorazíš po 17hod. k Pegasovi..myslím, že je to tak zatím stanoveno, ale kdyby byla změna, tak písnu :-)
Odpovědět
pejsanek : Jo taky se musím pochlubit...v pátek si jdeme pro prstýnky, tak jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobře, už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: Super, už se těším na Tvé dojmy, určitě budeš stejně nadšená jako já. Chodím se na ty naše každý den dívat do krabičky :-D už abychom je mohli oba nosit...
Odpovědět
pejsanek : No to doufám, že budu aspoň tak krásně jako ty vaše nebo ještě hezčí :-D No já ho budu nosit, ale můj skoromanžel nee...dělá blbou práci, tak by to bylo nebezpečné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pejsanek: tak tam jsme měli jet loni taky na lyžovačku, ale na poslední chvíly to padlo :-( tak jsme chtěli jet letos...a asi zase nic :-D :-D to je děsný....takže s tebou budu počítat na ten srázek ;-) hvezdicka: určo budeš nadšená z prstýnků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: My budem nosit prstýnky oba, tak se těšíme :-) nikaa666: Já jsem minulý rok nebyla, bylo mi to dost líto, páč tam jezdí pořád stejná fajn parta, tak si to letos nemůžu nechat ujít. Na srázek se moc těším.
Odpovědět
pejsanek : No ten můj by ho nemohl mít v práci a kdyby ho měl někde ztratit, tak to ať je radši v krabičce :-) Taky se na srázek těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: ten můj ho taky bude nosit jen svátečně :-)
Odpovědět
Leni: Tak to ten můj taky :-) Bude muset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré poledne :-) hvězdička: ten můj ho taky kvůli práci nosit nebude. On by teda chtěl, ale já mu to nedovolím. :-D Někde by ho právě taky mohl zničit a co pak. Takže jen když spolu někam půjdem, tak si ho nasadí. :-) Jinak mě teď zaměstnávají holky, co mi chcou jít za družičky. A svědkyně. Holky prostě chtějí být družičky, tak jsem řekla, že když si koupí stejný šaty, tak joo. Já jim koupila ty čelenky, zaplatím kytku na ruku a půjdou na hostinu. Kdyby nedružičkovaly, šly by na obřad a večer na raut... jenže jich je včetně svědkyně 5 a nemůžou se dokopat vybrat jedny šaty a jít je koupit/objednat. 8-( Já jim ještě nechala volnou ruku, ať vyberou dle sebe (jen jsem řekla, že buď fialový nebo zelený a ne mini), no a samozřejmě jsou navrhovaný mini, růžový, hnědý, modrý atd. Se z nich zcvoknu. Tak jsem jim včera dala na výběr 2 z ebay za 10 dolarů a svědkyně mi tam dneska hodila další mini, růžový a hnědý. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?