Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty :-) Balonky mít budeme a plánujeme nafouknout heliem ;-) Jinak Leni tam mají bublifuky za 8kč, což je krása a sliju je Mišce, levnější už určo neseženu ;-) Peti, moc děkuju, to by se mohlo hodit, uvidím co taky řekne skoromanža ;-)
Odpovědět
Leni, u těch cylindrů nečtu, že by byly s přísavkama, nevíš? Jinak koukni na svatba-obchod tam mají cylindry za 180kč a kvítko na to seženeš za pár šupů........ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak balonky mít nebudem..ale svědkyně mi koupila prý lampionky...tyrkysové :-D tak ještě nevím kam s nima :-)
Odpovědět
Tak my nebudeme mít ani balónky, ani lampiony :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my budem mít ohňostroj :-D
Odpovědět
lenya79 : No jo snobíci :-D :-D :-D
Odpovědět
lenya79 : Dojdeš na sraz?? Co se tu chystá?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: néééé, to nejsme!!! Jen jsme to viděli u kámoše na narozkách a moc se nám ten nápad líbil a ani moc draho to nevyjde...Sraz je ve středu??? Taky to vždycky čtu zpětně a na konci už nevím, o čem se holky bavily na začátku. Jestli je to ve středu, tak bych mohla dojít až po 19té
Odpovědět
lenya79 : Tak to by určo šlo, protože my tam na 100% zkejsneme :-) A na kolik to příjde?? Všude slyším jak jsou ohňostroje drahý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: určo přijď i po 19té ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: to nevím, zařizuje to přítel a bude to pro nás dělat za nějakou extra cenu kámoš, u kterého máme v hotelu hostinu...Nepředstavuj si nic velkolepého na půl hodiny :-D hvezdcicka + nikaa: tak super, došla bych, i když nevím, jestli bude se mnou ještě nějaká extra zábava po dni v práci a 2 powerjógách :-S A kde budete??? Abyste se třeba pak nepřesunuly nebo něco...
Odpovědět
Profilova fotka
teda dneska jste nějaký plodný celý den :-) Kdo to má pořád dočítat??? lenya: jeee, my taky budeme mít ohňostroj :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenya: myslím, že budem v tom Pegasu..ještě jsme se zatím ani jednou nepřesouvali :-)
Odpovědět
Jj, já si taky myslím, nikdy jsme se nepřesouvaly a když budeme vědět, že dojdeš, tak určo neodejdeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak to je super ;-) a kdo vám to bude dělat? A v kolik ho budete mít? My bysme chtěli o půlnoci, tak snad si druhej den nebudou lidi stěžovat...na vesnici maj babky furt nějaký kecy :-S Jinak v pátek se jdeme domluvit na prstýnky (konečně!), tak jsem zvědavá, na kolik nás nakonec vyjdou. Máme vlastní zlato a dělat je nakonec bude můj bývalý přítel :-o tak doufám, že ho ukecám na pořádnou extra mega slevu :-)
Odpovědět
Lenya: teda od bývalýho prstýnky to je pořádnej úlet :-D Lde to vůbec máte, obřad a hostinu? Nějak jsem to asi zapoměla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
simča: no to jo :-D Mě to napadlo hned, že by je mohl udělat on, ale ani jsem se to neodvažovala před přítelem říct. No a pak jsme ho potkali na veletrhu na výstavišti, kde měl stánek, a dali jsme se tam všichni 3 společně do řeči a bylo to naprosto v pohodě a můj kupodivu proti tomu nic neměl, hned se ho sám vyptával co a jak a tak bylo hned rozhodnuto :-) :-) Obřad máme v Denisových sadech v Brně a hostinu v hotelu Vinum Coeli v Dolních Kounicích
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: no budeme ho mít od Pyrotechnik z Brna. Ale bude už v 10, aby ho viděli i prarodiče :-) Tak co, aspoň budou mít babky o čem drbat... se vůbec neboj to vypustit až ve dvanáct! A s těma prstýnkama je to dobrej úlet :-) ale proč ne, když to bude výhodný
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak to jo, my tam budem mít nejstaršího mýho dědu a ten určitě smutnej nebude, když náhodou ohňostroj neuvidí, navíc pevně věřím, že dědouš vydrží i do půlnoci :-D jiné prarodiče už nemáme ;-( No já z toho jinak obavu nemám, mně jsou babky víš kde, ale ten kámoš, majitel hotelu, z toho pak má nějaký problémy, když se tam dělá bugr po 22 té :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já fut nevím co za kytku :-( vím, že chci vínovou, ale bojím se, aby nebyla moc tmavá/smutná, takže asi něco bílýho do toho...ach jooo, nemůžu se vůbec rozhodnout, v neděli se pojedem podívat do nějakýho velkoskladu, tak snad tam něco objevím
Odpovědět
lenya79 : Tak to jsme dvě :-D Já nevím jaký tvar...chci určitě růže vínové, ale co k tomu??
Odpovědět
ahoj holky, tak saty budou az v pondeli, byly nachystane ale jeste jsem chtela par uprav...jinak perlicky jsou nasity, saty zkraceny :-) a za ty upravy si vzali 200Kc a za bolerko k satum taky 200,- takkze se vsim vsudy jsou saty za 6400,- moje :-D jinak mam den jak svina, vysral se mi ptak na hlavu....vazne vtipny
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no jo vlastně, máme obě vínovou, že? ;-) a obě jsme malé ;-) já asi nejspíš budu mít kaly a k tomu bílý růže, ale ty kaly maj tlustý stonky a bojím se, abych neměla pak dole obrovskej svazek... Asi je zatím favoritka ta, co mám v albíčku. Budu mít na ruce náramek ze stříbrných perliček a stejný jsem si koupila právě i na kytku, že se tma nějak zakomponujou....
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: posraná hlava teda fakt nic moc, to bych si to šla asi hodit ]-( Šaty - super za tu cenu!!!! Ja mam za 9 litru pujceny :-S
Odpovědět
lenya79 : Tak mě bude nejspíš dělat kytičku tady jedna paní z beremka...mimochodem nejen mě, ale tady skoro všem :-) a ta mi dala na výběr několik variant...ale zatím nevím ani tvar :-(
Odpovědět
lenya: no ja jsem s ez toho soku smala :-D a pritel se hihnal na cely brno...aspon ze to utrel a uted uz mam dnes opet umytou hlavu... jj uz hodim foto do alba satu
Odpovědět
Lenya: ono taky záleží na tipu šatů a pak se můžeš dívat na cenu......... ;-) taky mám půjčení za 8tis.
Odpovědět
tak uz jsou v albicku, posledni dve fotky, na te posledni jsou videt ty nasite perlicky a to bolerko za dve kila :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
jeste budou drobne upravy a v pondeli hura doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si holky pul hodky zacvivila..a tece ze mne jak z vola :-D :-D Nekoukáte někdo na přešlapy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?