Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no hlavně k tobě by se mi líbila menší,,, ty jsi hrozně droboučká,,, zkus se zeptat Lucky, co by pro tebe tak viděla,,, má hodně nápadů,, je super,,, mě se hodně líbila ta, jak jsi mi posílala mailem,, ta červená, bílý orchideje, a mírně převislá,, bla taková jemná,, ale zase je potřeba, qaby se ta kytička líbila tobě,, to je důležáité :)
Odpovědět
romca13 : No napsala mi ty varianty co jsem Ti přeposílala do toho mailu :-) Prý se mám prvně rozhodnout jaký tvar kyti chci a pak se dá semnou pracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík :-) hvězdi: vítej zpět :-) taky by se mi k tobě víc hodila kulatá... Romca: tvá nová favoritka kytí je krásná ;-)
Odpovědět
romca13 : Je to jsem se mrkla až teď na novou kyti....budeš mít taky kulatou?? lenieka : Děkuji Leni, však už mi po vás bylo smutno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ona je to favoritak už dlouho, jen jsem ji měla v jiném albíčku,,, ale budu mít ty barvy orbácené,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romi: jsem to chtěla taky navrhnout...příští týden krom pondělí jsem k mání :-) Kafíčko s váma si vždycky ráda dám :-)
Odpovědět
nikaa666 : No, tak to naplánujte a dejte vědět...ráda zajdu :-) lenieka : V pátek si jdeme pro prstýnky, tak jsem zvědavá a těším se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hvezdi: to počasí je na prd...je fajn že vám vyšla aspoň ta nálada ;-) Kyti bych si k tobě představovala, jak už to psaly holky, spíš kulatou s mírným převisem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hvezdi: dáme Pegásek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já příští týden můžu úterý - od 17.00h, středa - od 16.00h, čtvrtek od 15.00h,,,
Odpovědět
Holky musím se vás něco zeptat...taky se vás příbuzní ptají, když jim oznamujete, že se budete brát, jestli jste si to rozmysleli dobře??? Už jsem na tuhle otázku fakt alergická :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můžeme dát pegásek,, já jsem pro :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych byla pro středu bo čtvrtek
Odpovědět
nikaa666 : Klidně dám pegásek...aspoň zkusím to obilný pivko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak na to se mi ještě nikdo nezeptal...u nás spíš probíhalo to, že jako kdoví co bude a kdosi nám řekl, že se prej stejně rozvedem...a to fakt potěší :-( nesmíš je poslouchat 8-) To je jen závist :-D
Odpovědět
romca13 : Tak mě je to celkem jedno...přizpůsobím se :-)
Odpovědět
nikaa666 : No mě to jako tato otázka fakt už se..e...protože nebereme se po měsíci, tak by si toho mohli nechat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidíme kdo se ještě přidá a kdy se jim to bude hodit :-) já vcelku taky přizpůsobím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci....Ti říkám...závist :-D
Odpovědět
nikaa666 : Závist?? Od tchýně a přítelovi babičky??? To mi nějak nesedí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi, Leni - tak nás se teda ještě nidko neptal,,, jen možná do Lukeho vrtal jeden kamoš,ale to je takovej magorek, takže jeho beru s rezervou
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky raději pro středu nebo čtvrtek,,,
Odpovědět
romca13 : Jako mě se ptali, tak jsem se pak toho mýho (Michal) ptala, jestli si to tedy dobře rozmyslel :-D To na takovou blbou otázku ani nevíš co odpovědět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: super. Doufám, že budete s prstýnkama nadmíru spokojeni ;-) My budeme objednávat příští týden. Za 14 dnů by pak měly být hotové :-)
Odpovědět
lenieka : Kde nakonec?? Kdy Ty můžeš na srázek???
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: jo tak od rodiny? Tak to nám právě spíš říkaj kamarádi, bo vzdálení příbuzní....tak to jooo to je jiná..
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: U Sokopa. Na té Soběšické. Ještě jsme přemýšleli tam, kde máte vy, ale u Sokopa to vyjde ještě o něco výhodněji ;-) Usnadním vám rozhodování - můžu jen ve středu :-)
Odpovědět
lenieka : Aha, tak to pak dej do albíčka a za kolik, jestli to není tajný :-) Právě jsi rozhodla o srazíku...ještě musíš v kolik :-) nikaa: No, kdyby to byly kamarádi, tak na to kašlu, ale když jsou to příbuzní, tak mě to akorát nas...re. Kdyby jsme spolu byli chvíli, ale už spolu budeme celkem dlouho na to, aby nás brali jako dva :-) Nebo takový ty kecy...já myslela, že spolu budete na psí knížku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: až to budu vědět, zveřejním ;-) Neptají se příbuzní ze srandy? Mně by se hodilo v 17.h., ale kdyžtak dojdu :-)
Odpovědět
lenieka : No mě to teda moc srandovní nepřipadá, ale moc si to asi beru, protože ten můj říkal, že si z toho nemám dělat hlavu. Tak mě je čas celkem jedno, takže jak to napíšete, tak příjdu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?