Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
problému se šatama se taky bojím, naposledy, když jsem měla půjčený šaty na prodlouženou, jsem si je na schodech přišlápla a udělala na nich díru jako hrom :-o Naštěstí jsem měla velmi šikovnou babičku, která je zašila tak, že si v půjčovně ničeho nevšimli ;-) Teď by to ovšem bylo horší :-S
Odpovědět
Peti: tak je fakt, že kolikrát mám nervy na pochodu, ale přijde mi, že si vše kolikrát moc beru, místo, abych nad tím mávla rukou........ale to je jedno, tak i tak nějak to dopadne 8-( Tak to já toho mýho do ničeho takovýho nedonutím, taneční zamítl hned, tak s ním asi nehnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: tak to je super, díky za info ;-) Už se těším na ochutnávku našeho dortíku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já to mám Simi podobný, většinou to sice vypadá, že jsem úplně nad věcí, ale nějak v podvědomí to hlodá a já z toho zas mám běhavku. Ježiš tak mě napadá, doufám, že mě to nechytne na svatbě :-D :-D lenya: Jo po mě chtěla 80Kč
Odpovědět
My budeme mít teď 30.dubna dort, tak jsem zvědavá, jakt o dopadne :-N Peti: to jsme na tom stejně =-) a ta svatba mi na tom jen přidává, aby to se mnou pak na svatbě neseklo :-| Jinak už se mi pracuje na oznámku, zkusí mi ho vytvořit kamarád co dělá webovky ;-) je šikovnej, tak snad to bude podle představ.........nabídl mi několik variant, tak jsem zvědavá, na jakej papír oznámka tisknete, na nějákej tvrdší nebo jakej? Za co 80kč? Teď mi to nějak uniklo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Simmik: No spíš bych volila nějaký tvrdší. To ti teda úplně udělá konečnou formu? Tak to je dobré, vidíš, už se to hýbe dopředu ;-) Za tu ochutnávku, co jsem od ní měla.
Odpovědět
Jj, Peti teď si bude hrát s tou fotkou, změní prvně pozadí a u druhé varianty to změní úplně, tak uvidím........jen nevím na co to pak vytisknout, je ze sever.moravy, tak si pro to nepojedu, ale to už snad pořeším.........a co fotopapír? To je asi moc lesklý, že? Já myslela jestli na to není nějákej spešl papír, obyčejnej je na nic....... :-| uvidím, jak to dopadne, jinak se na to vykašlu a bude obyčejný oznámko a je 8-( Tak to je fajn 80kč za ochutnávku, my budeme mít přímo dort, jsem zvědavá jestli bude vypadat, jak inzeruje =-) Já jdu do hajan, skoromanža mě tu nahání, tak nevím jestli něco :-N chce nebo za ten včerejšek, že jse bolestma nespala :-| no uvidíme :-D tak brou nocinku nevěstinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se v těch papírech taky nevyznám. Mě v Japosu lesklý papír s fotkama nedoporučili. Takže bych volila něco tvrdšího. Tak ať to ten kamoš zkusí, však uvidí jak to bude vypadat. A ty mu ten papír máš poslat?
Odpovědět
no my mame vybrane oznamko z JAPOSU ale chteli jsme jin ypapir, vybrali jsme si s vytlacenymi srdicky ale ve finale je to bez nic hze to pry nejde tak tam vlitne v tydnu at ukazou papiry ze kterych to jde udelat, protoze s hladkym papirem je to moc obycejne
Odpovědět
Peťo: nene, on mi to pošle přes PC a já si to pak jen natisknu nebo nechám někde natisknout, uvidím, jen nevím jakej papír zvolit, budu muset po něčem kouknout............... ;-) Tak brou noc nevěsty a krásný sníky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to bys pak Simi mohla jít do tý Mantily, to tě vyjde levně a snad by ti i poradili.
Odpovědět
Mantila dela i na miru? maji web?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: myslím, že mají, stačí do vyhledávače zadat Mantila. Ale oni normálně nedělají oznamka, spíš jen tisknou. Ale pokud to má Simča hotové, tak by to neměl být problém.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěsty :-) Tak jak bylo o víku? Počasí hnus co :-( Já konečně skoro dodělala vývazky...ale ještě mi jich cca 10 chybí a už to bude komplet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) já už zase od rána pracuji na bc... :-/ Aspoň, že je venku hnusně, tak mě to neláká někam trajdat. Simčo, zkus se jít na papíry mrknout do Vágnera. Já tam kupovala na jmenovky. Mají tam přímo papíry do tiskáren (i inkoustových) a jsou tvrdý s reliéfem dle výběru. Dají se koupit i na netu ;-) Mají Arch A4 za 7Kč, na netu se dají objednat po balení 20 archů. Mám v albu i obrázek toho papíru, ale běž se mrknout, jak vypadá v reálu.
Odpovědět
Ahoj holky, děkuju za rady, do Vágnera skočím a když nebudu vědět nebo něco, tak skočím do Mantily, ta mě taky už napadla ;-) O víkendu bylo teda počasí hnus a celej týden nemá být jinak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek: tak ať Ti to pěkně jde od ruky ;-) Já si zrovna chtěla jít pro něco na obídek, ale jako čekám kdy se spustí zas nějaký slévaro...chjo Simi: mě taky nenapadá nic jiného, než ten Vágner s těma papírama....a nebo ještě tisknou za docela dobrou cenu na různé papíry na Slovanu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ssimmikk: dočetla jsem se, že vám Žebětínský dvůr dopadl? To je super, gratuluju! Na papíry jsem ti taky chtěla doporučit Vágnera, ale holky mě předběhly :-) My to vyřešíme tak, že to necháme natisknout na papír, co budou mít v copy centru. Chceme hladký, takže to by mít mohli. Na pátečním srázku se vás nakonec sešlo dost :-)
Odpovědět
jo jeste maji krasne papiru ve Vankovce v te Papeterii kup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra si jdu holky pro oznamko :-) je dost že je taky maj hotové. by mě zajímalo, kdybych jim nenapsala dneska, kdy by se ozvali :-(
Odpovědět
holky my jeste oznamko ani neobjednali :-) se stydim :-D ja dnes vyhlizim v mejlu finalni raut...nemuzu se dockat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak ty máš ještě čas na oznamko ;-)
Odpovědět
jojo :-) ale tak at uz je to z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás má o víku babi s dědem zlatou svatbu, tak to zrovna rozdáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: to bude dobrá příležitost :-) A hlavně tam budete mít všechny pohromadě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni...no právě :-) už se těším :-) kdy budete dávat vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, rodině (tj. bráchové a teta) dáme oznamko příležitostně, až se s nimi uvidíme (naší straně tento měsíc - neteř bude mít křtiny, tak využijeme příležitosti) a kamarádům pošleme pozvánku emailem a papírovou jim taky dáme, jak se s nimi potkáme :-) S některými se uvidíme teď o víkendu, tak snad bude do té doby oznamko na světě...
Odpovědět
Teda holky, samá lepší příležitost na oznámka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: Mě to s příležitostí u křtin napadlo až teď, co Léňa psala, že je bude dávat na oslavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Tak my už oznamka rozdali přítelově rodině. Té mé je dám asi na konci května. Jo, Leni příští týden jdu vyzvednout ty lampiony, tak jak bude další srázek tak je vezmu ju.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?