Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
cauky tak jsem zpet z termalek, no nic extra, Laa je lepsi navi cmam cely den nejaky blby, dostala jsem to tak nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste hledali básničky na oznamka?? Nějak se mi nedaří na netu něco dobrého najít:o(
Odpovědět
efendy: my nebudeme mit basen, jen citat z maleho prince
Odpovědět
Profilova fotka
efendy,,, my taky nemáme žádnou básničku,,, ale u většiny oznamek mají na výběr z různých citátů,,,ale jestli cheč něčo spešl, tak na netu toho bude uroč hafo
Odpovědět
Profilova fotka
romca13 ..no to sem si taky myslela, ale zatím teda nic moc :-( Asi budu muset říct skorotchýni, aby nám něco složila, tak jako bráchovi od přítele :-)
Odpovědět
Ahoj holkýýýýý, kde to vázne? :-N Mně včera chytly křeče večer do břicha, asi žlučník, či co, no úžasný, dnes to je o něco lepší, aspoň můžu chodit....jak mě to nebaví :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Simčo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vařím, balím, odjíždím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kači -- no tak přeju š´tastnou cestu,, a aby ses nám vrátila :)
Odpovědět
Ahojky Romčo, co je novýho, dnes máš taky pyžamový den? :-N Já koukám po kytkách a už fakt nevím.........asi bude změna, jednu jsem posílala hvězdičce co se mi oíbila a myslím, že si jí taky bude brát, tak nevím..........
Odpovědět
Profilova fotka
simi - no dnes už jsem převlečená, už jsem byla i v obchoděa te´d vařím,, Luke šel do práce, tak bych měla trochu poklidit,,, vytřít podlahy atak,, ale nějak se mi zase nechce
Odpovědět
Tak skoromanža je taky v práci, měly jsme jet odpol.pryč, ale padlo to, tak nevím co budeme dělat :-| není mi teda dobře, ale nechce se mi být doma :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já teď vařím a Luke by snad měl odpoledne už přijít, tak budeme tančit :)
Odpovědět
jééé, vy budete tancovat? Tak ten můj řekl, že v žádným případě tančit nebude a já už to taky neumím :-N takže u nás bude ploužák a pak něco pozvolnýho, uvidíme......... Co dobrýho vaříš? Já jen peču kuře, nemám na to, abych něco vyvařovala a navíc su o rohlíkách, tak co chceš 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tancovat budeme,ale jak říkáš, my to právě neumíme , tak musíme něco nacvičit, abysmese tam nemotali,,,, dělám hovězí ragů, tak uvidíme co, z toho bude, dělám to poprvé
Odpovědět
Takže se učíte sami??? To snad ani nejde se to naučit sami, ne??? :-o My hovězí nikdo nejíme, takže u nás bych s tím nepochodila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no my chceme něco na ten tanec vymysle, to nějak zvládneme, u nás všichni ví, že tančit moc neumíme, že od nás nemůžou čekat zázraky :)
Odpovědět
Hm, tak ať vám to dobře dopadne ;-) Včera jsi mi nasadila brouka do hlavy a trochu mi to do sebe zapadá......
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jaký byl víkend? Já se teď vrátila od našich a mám prací odpoledne... :-| A náš pes začal ráno hárat, takže uklízet nemá ani cenu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé..to mš vůbec nedošlo, že bysme měli asi taky něc natrénovat na náš společný tanec..co to tak většinou holky bývá? Něco pomalýho, že?
Odpovědět
my jsme chodili pred pul rokem do tanecnich, navic lukas delal irsky steb, ja jazz dance tak neco umime ale na prvni manzelsky tanec oslovime meho znameho choreografa, popr choreografku at nam vymysli neco pekneho, netradicniho a vtipneho
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my nic extra teda nechystáme... budem normálně trénovat valčík na písničku...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak já mám zase učící den ;-( No Simi nestraš se žlučníkem, snad to nebude nic vážného. Romi to tancování ti závidím, aspoň se pobavíte ;-) , nás to čeká o prázninách v nějaké taneční škole, už se těším jak si budem houpat po nohách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky, hlasim navrat z Rima, bylo tam nadherne, vcera jak v lete, pripalila jsem si nos 8-) tady je táááák hnusne, bleeee ]-( my planujem, ze zacnem tancovat normalne plouzak a po chvili to poradne rozbalime, chcem si natrenovat nejaky extra cislo, akorat se trochu bojim, jak to zvladnu v tech satech..... =-)
Odpovědět
ahoj holky, taky plánujeme nějaký super novomanželský tanec.. Uděláme si nějaký remix známých vypalovaček a taky začneme ploužit a potom to rozbalíme. Snad se svou dlouholetou taneční praxí něco vymyslím :) přítel zase dlouho tančil latiskoamericke a standartní tance, tak snad se z toho něco vyklube.. :-D
Odpovědět
holky nemáte nějaké foto inspirace na děkovné dorty?? Jsem se nakonec rozhodla, že to nechám na své sestřenici místo paní Ondrové, tam to budu mít totiž zadarmo :-D u p.Ondrové nechám jen hlavní dortík..
Odpovědět
Ahoj holky, tak to vám tiše závidím, já toho mýho k ničemu takovýmu nedonutím...........jsem ráda, že bude aspoň ten ploužák :-( Peti: to mě straší ten můj a mamka, že to není možný, že je to žlučník, tak sjem jim řekla, že to mám z nich, jak mě furt nervujou :-N :-D Ale co, slepák mám už za sebou, játra nemocný, tak si dám ještě žlučník a pak už to bude snad lepší ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: já jsem ho ani nutit nemusela, ukázala jsem mu něco na youtube a on z toho byl nadšenej a hned, že jo :-D akorát moc není zatím čas to nacvičit, musíme pomalu začít angebot: my děkovný dorty nebudem mít, jenom 1 velkej pro všechny a ten bude od pí Ondrové holky, kdo jste měl na ochutnávku od pí Ondrové, platily jste za to? My s ní máme domluvený, že nám nechá krabičku koncem měsíce, ale nevím, jestli za to něco bude chtít, resp. jestli jí mám sama něco dát..... Ještě mi chybí koláčky, vím, že se to tu probíralo nejméně 100x, ale mně se to nechce zpětně hledat :-N Poraďte prosím někoho dobrýho a cenově přijatelnýho, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi taky nacvičíme spíš něco pomalejšího, žádnou divočinu, asi bych taky měla problém se šatama. No Simi, od nervů bývá hodně věcí, takže možná ani nebudeš tak daleko od pravdy.
Odpovědět
lenya79 : já jsem neplatila nic, ale asi proto že ji znám, holky ostatní říkaly že platily.. myslím 50 nebo 80 kč..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?