Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Dalizza, tak pro něj byl dárek, že jsem řekla ano a pak postýlkový mazlouškaní :-D :-D :-D Ne teď vážně, nedala jsem mu nic, myslím si, že se to ani nedělá, on mě požádal o ruku já řekla ano a nějak jsme to nerozmazávaly, akorát nám začaly přípravy na svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalizza: ahojek..u nás to proběhlo stejně jak u Simči.....žádost, já řekla ano a pak jsme si udělali grilovačku s mojima rodičema, kde požádal o mou ruku...mamce dal kytku a taťkovi něco dobrého k pití :-) Ale je fakt, že hafec lidí se mě ptalo, jestli jsem mu taky dala zásnubní prstýnek...jsem na ně hleděla a pak jsem se dozvěděla, že prý se dřív dávalí zásnubní prstýnky i chlapům :-D...takže takové dnubní ve formě zásnubních
Odpovědět
Nikaa: tak o tom jsem nikdy neslyšela, že by se zásnubák dával i chlapům, ale budu ráda, když si někdy vezme snubák, natož zásnubák :-D
Odpovědět
Holkýýýýýýýýýý, už jsem sem dala fotky ze srazíku ;-)
Odpovědět
A zase sama, samotinká :-| teda holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý =-)
Odpovědět
Nevěsty, kde vás mám?????????????? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
k těm prstýnkům,,, naši mají oba dva zásnubní prsten,, taťka ho samozřejměn nenosí, ani ten snubní,, ale má je :) vlastně te´d myslím, jestli si je nenechala mamka zemenšit a nenosí je místo těch svých, který už byly z atěch 30 ošoupané,,,, simčo,,, já seprávě vzbudila,,, jsem nějaká unavená, tak jsem usnusla,, a teď jdu vařit
Odpovědět
dík za odpovědi ... myslela jsem si taky,že mužský nic nedostává ... Hezký víkend všem
Odpovědět
Téééda Romi, to já už mám uvařeno i buchtu upečenou a chystám se, že udělám pomazánku-hermelínovou ;-) Dalizza: není za co a tobě taky hezkej víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simčo - já se stihla jen vzbudit, přesunout se k PC, pak se nasnídat, dát prádlo do pračky a pak usnout u TV,,, no a teď jsem zase tu a u toho vařím,ale fakt je mi nějak divně, taková divná zima mi je, jak kdyby na mě něco lezlo
Odpovědět
jejda, tak ať na tebe leze chlap a né něco jinýho ;-) Ale dnes je hnusně, takže není divu :-(
Odpovědět
Kachorko: ano je to ona, co tady má několik niků :-D Jak je holky, co jste pěknýho vyváděly? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simi,,, tak já jsem celý den proflákala,,, ještě od rána jsem v pyžamu a teď už se teda převlíkat nebudu,,,jsem teda ostuda,,,,
Odpovědět
Teda Romi, tak to se mi ještě nikdy nestalo, abych byla celej den v pyžámku..............takže pyžamový den, ju? :-D
Odpovědět
ssimmikk: Kdyžtak já vím na co je ta 25% sleva na oznámení z Futura, je to Goldpress, máme ho taky :)
Odpovědět
Holky, vím že bylo teď v poslední době srazíků hodně, ale já budu tenhle týden do čtvrtka v Brně. Nechcete něco podniknout? Už bych vás chtěla poznat, zatím jsem viděla jen Hvězdičku, Simika a Mitote..
Odpovědět
Profilova fotka
simčo - no jo, pyžamovej den, mě se nechtělo převlíkat, ven jsem vůbec nešla, takže jsem se dnes tak flákala nzodiova - no já bych teoreticky mohla,, jen teda ještě nevím, jaký den,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak já jsem taky v pyžamu, ale asi půl hoďky tak na Romču nemám :-D Já dnes dělala absolventskou práci a učila se psychiatrii, zítra to stejný, takže nic moc. nzodiova: no já nevím jak budu mít služby a už je těch srazů nějak moc :-D
Odpovědět
Tak j tento týden nemůžu, skoromanža má odpolední, pokud bude pěkně, tak jedině někam na zahrádku s Miškou, ale jen na chvílu..........jinak nee :-( Nzodiová: Děkuji moc, hned jdu kouknout na jejich stránky ;-) No sice jsme se viděly, ale ještě spolu ani nemluvily :-( a navíc jakej podíl bude z té výhry na oznámko do Japosu??? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky čumíte na Čt 1 na miss na svatební šaty? :-)
Odpovědět
jj, koukám ;-)
Odpovědět
kachorka: Taky taky ;)
Odpovědět
Simik: Bohužel jsme už uplatnili slevu, takže žádný podíl :-D :-D ale je to dobrej nápad, my jsme vylosovali taky 4 výherce, tak bychom měli pobrat provize :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se koukala:o)) Ale potěšilo mě, že se mi žádný nelíbíly víc než ty moje:o)) Ale obdivuju ty holky, jak v těch šatech elegantně chodí..to ještě budu muset nacvičit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já odjíždím zítra do Anglie, takže taky žádný srazík... Byla jsem dneska fotit s kamoškama kalendář pro kamarádku na svatbu. Každá s nějakým zvířetem (kůň, lev, dikobraz, slepice, býk...) 8-)
Odpovědět
kachorka: To je pěkný, dobrej nápad :)
Odpovědět
holky já vás nestíhám.. už se ani nepokouším to dočíst, to fakt nejde.. co jsem v té nové práci, tak jsem u pc tak 20 minut denně,takže to jaksi moc nejde... snad se vám všechny přípravy daří.. a hlavně se nám to pekelně rychle blíží!! :-o ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky koukala na šatičky,,, a zase v tom mám guláš,,, hrozně se mi líbí ty závoje zvrchu,,, já se picnu,,, jsem zvědavá, co s tím nakonec udělaám
Odpovědět
holky kde je miss svatbení šaty? na čt 1 je miss česko slovensko ne?
Odpovědět
Profilova fotka
angebot... jj, je ale měly tam přehlídku ve svatebních šatech
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?