Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přečetla jsem si tvůj super monolog :) hoď sem fotečky :)
Odpovědět
jj, tak jsem si pokecala, néééé? :-D :-D :-D Jinak hodím, moment ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co děláů malá? už spinká?
Odpovědět
jj, už hajá, ale teda dnes si zase navymýšlela :-| :-D to je čůrání, pití, pak jiný ponožky a že má hlad, no furt dokola 8-(
Odpovědět
tak uz je tu i zbytek :-)
Odpovědět
Holky, fotky dodám zítra.........musím je ještě zmenšit........... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu spinkat,,,, tak zítra se Simi těším na fotečky,,,, papa a dobrou
Odpovědět
Jj, taky jdu za chvílu do hajan......a taky Romi dodej foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: :-D :-D Simi, tak ten tvůj monodialog nemá chybu. A kdy se zas pojedete podívat na hříbátka? Teda já už se těšila na fotky a teď musím čekat do zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, tak já mám fotky v albíčku,,, těším se na Simčiny,,, tak šup šup :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) já se k vám dřív nedostala, včera jsem usnula.. byla jsem hotová. romca: fotky dobrý... ale mě si teda fotit nemusela, to je hrůza :-D ssimmikk: :-D :-D :-D super samo-pokec včera
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,, tak co jsi se ještě včera dozvěděla zajímavého???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
romca: no Helča mě teda zklamala, čekala jsem něco jinýho... :-( jak vzhledově, tak chováním.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, našla jsem tu svatbu té s krátkýma šatama z caxy... http://www.beremese.cz/album/album.ph... a tady je ten ženich ve svetru http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jaký byl srázek, myslím, že podle fotek je to choclit, ne? Teda koukám, že jste otužilé, už jste seděli na zahrádce.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci --jak zklamala? tak vzhledově jsem si ji představovala úpln ětak jak vypadala,,,ale chováním mě spíš překvapila, že se s ní dalo normálně bavit,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
peti -- jj, je to choclit
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek :-) tak jak to včera šlo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni,,, no překvpivě to bylo v pohodě,, ,teda dle mého názoru
Odpovědět
Profilova fotka
A ptal se jí někdo na to jestli je to ona a co to tu psala?
Odpovědět
Profilova fotka
a já čekala nějaké vzrůšo :-D :-D možná vím co myslel lutsousek tím, že čekala něco jiného
Odpovědět
Profilova fotka
peti .. jj, ptali jsme se, říkala, že je to ona, ale prý některý přezdívky to ona nebyla, tak nevím,ale většinu otázek přešla, třeba když se jí lutsousek ptala, proč se zaregistrovala 6x.... říkala, že jí vždycky smazali,,, no taky jsem se ptala, co všechno je teda pravda, cotu píše a co je vymyšlené,,, no to taky pořádně nevysvětlila,,, první co bylo, když jsme se představily, tak řekla : tak kdo mi přišel rozbít hubu?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- taky jsem čekla, že to bude nějaké akční,ale proběhlo to v klidu,,, ale byla jsem tam jen chvíli, tak třeba se to pak rozjelo,,,když přišla Mitote,,,, nevím
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to mluví za vše
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak to je dobré. No asi sama pořádně neví.
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslela, že buď nepřijde vůbec, nebo že bude mít přebarvené vlasy a hrát si na někoho jiného nebo že bude urýpaná, prostě jak se projevuje tady na BRMS,,, a to prostě nebylo,,,
Odpovědět
Profilova fotka
no ja cekala i vzhledove,ze bude jina. Kdyz tak rypala do mitote,ze je tlusta,tak jsem cekala,ze prijde nejaka vychrtla anorekticka,suprove oblecena a ono nic-normalni holka. A fakt se s ni dalo i bavit,zadna hadka,nic. Jen me stvaly ty jeji otazky: a jakou mas kytku,ukaz prstynek atd,jak pri diskuzi. Ale ona vse zamluvi a rekne jen,co chce. Jo a rekla mi,ze vypadam jako Monika Bagarova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jdu zmenšit ty ftky, ať je sem můžu hodit ;-) Jinak jako řekla bych, že mě teda svým projevem nezklamala, měla tam cosi co jsem očekávala, takže jako přesně takovou jsem jí čekala, akorát na to jak tady vystupovala bych řekla, že by mohla mít větší sebevědomí a nebo ho má, ale nedala to včera najevo........ :-N Jdu na ty fotky.... :-)
Odpovědět
ahoj holky ...jsem tady nová....prosím poradíte??? Chystáme teprve zásnuby,respektive předvčerejšky mi poslal mejlíka,jestli bych chtěla před svatbou ještě zásnuby...teda jsem s nadšením souhlasila....ale teď ten můj dotaz: já samozřejmě očekávám prstýnek ...dostává snoubenec taky nějaký dárek??? Daly jste vy svému partnerovi nějaký dárek???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?