Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
helcapelca : Jak bydlíte?? My bydlíme s přítelovými rodiči v jedné domácnosti, takže tady by se dvě kuchyně nevlezly :-(
Odpovědět
My opravujem baráček po jeho rodičích,,,Ti k nám ale víkendy jezdí, protože taky stěhují,,momentálně bydlí jinde,,ale za 3 roky jdou do důchodu, tak se nastěhují zpět k nám,,ale nebudeme mít nic společného. My budem nahoře,oni dole,,máme i jiný vchod,,
Odpovědět
helcapelca : Tak to máš super :-)
Odpovědět
hvezdicka: Ale to taky hned tak nebude,,sakum pinkl bychom chtěli být do Vánoc komplet hotoví s bydlením,,,teď se hlavně těším na tu kuchyň,pak obývák,,pak svatba,,a azbytek,,
Odpovědět
helcapelca : To musíte mít dobrou práci, že takhle najdenou všechno děláte :-)
Odpovědět
no platíme to ze stavebního spoření,,platila mi to mamka,,a od 15 si to paltím sama,takže tak,,
Odpovědět
helcapelca : To máte jako úvěr ze stavebka?? Nebo jak?? :-o
Odpovědět
no 1. jsem chtěla,,ale pak jsme řekli, že nebudem nikde zadlužení, tak ty penízky vyberem, co se za ty roky našetřilo
Odpovědět
ale co jsem se dívala, tak ze stavebka je ten úvěr nejlepší,,naštěstí ho ale použít nemusíme,,vyjde nám to,,
Odpovědět
Profilova fotka
dobré skoro poledne :-) hvězdička: a ta pivnice, to je v přízemí nebo až úplně dole ve sklepě??? Já totiž dorazím taky až kolem 5... musela jsem to kvůli drahýmu přesunout, abych vyvenčila psa... a na jaké je to jméno? Já vás bez brýlí nenajdu :-D nikaa: Já taky nežehlím :-) Žehličku sice mám, ale použila jsem ji snad jednou z euforie, když jsem si ji koupila... helca: my máme kuchyň decodom... mají ji v asku a v kice. Ale my pro ni sami jeli až do Brandýse n.L., protože tam nám ji nacenili o 50 tisíc míň, než v Brně. ]-( A to ji mám malinkou s ostrůvkem...
Odpovědět
lutsousek: O 50??Tak to je mazec,,musím to poobcházet kvůi srovnání cen,,vůbec nemám představu,,prozradíš mi velikost a cenu,klidně v IP,,vím totiž jen ségřinu z Koryny,má docela hodně velkou skoro za 200 tis. Potřebuju srovnání ať vím,kam a jestli mě nechtějí ošulit
Odpovědět
Profilova fotka
helca: jj, o 50... jinak Oresi je asi jedno z těch levnějších studií a kvalitou to odpovídá, bohužel. Zařizovali jsme byt před 3/4 rokem komplet a prolízala jsem všechny fóra a diskuze o bydlení... Naši stavěli zároveň s náma a mají taky malou kuchyni do L a stála 100. Takže bych začala cenovým stropem a pak až výběrem studia.
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: Nežehlíš jo? A jak to teda děláte?? No je to v přízemí asi. Paní mi říkala, že nám to číšník ukáže, takže přesně mi neřekla kde to jo :-( Budeme tam už takže nás určo najdeš kolem 5 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: nežehlím :-D nemusím... pračka pere naštěstí tak, že je prádlo krásně rovný. Tak až bude nějaká slečna obcházet stoly a blbě čumět,, kdo u nich sedí, tak to jsem já :-D
Odpovědět
lutsousek : Však už jsme tě viděli, takže na tebe určitě houkneme :-) To teda máme asi blbou pračku s tchýní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: mně to s tím prádlem jde až v této pračce, předtím jsem taky musela žehlit... já nevím, v čem to je, jako jestli má nějaký spešl program, funkci nebo tak... fakt nevím, ale žehlit nemusím a to je super :-D Tak jo, když tak volejte... ale pokusím se vás najít. :-)
Odpovědět
lutsousek:no já vybírala dle netu,kde se mi kuchyně líbily-a to byla Koryna,Sýkora,Oresi a Hanák...možná ještě Gorenje,,prolezu všechno a uvidím, co nabídnou,,já mám strop 160,,, hvezdicka: Já žehlím jen košile a něco málo,,,mám sušičku a z toho prádlo žehlit nemusíš,,,
Odpovědět
Profilova fotka
helca: tak strop máte dobrej, to vyberete. A to je i se spotřebiči nebo bez? Ještě můžu doporučit Symersky, kamarádka designerka tak kdysy pracovala a kuchyně mají super.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi --- my máme úvěr na byt tak y přes stavebko avychází nám to úplně nejlíp, ,,,,,
Odpovědět
lutsousek: však říkám, padá na to moje jedno stavebko,,,je to se spotřebiči,,nevím z čej´ho by ty skříňky musely být,aby to bylo 160 bez spotřebičů,,,Symersky??To neznám,,ale kuknu,,díky
Odpovědět
Profilova fotka
holky dnes se bohužel nemůžu stavit s těmi slevami za vámi :-( Nejsem v Brně, ale myslím na vás, zítra bych to mohla mít u sebe, kdyby některá z vás chtěla, můžu předat třeba na hlavním nádraží u KFC :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helca: tak skříňky máš buď z masivu nebo obyč... a záleží na velikosti a značce kuchyně. Takže jsem viděla i za 160 bez sp. :-) Jde o ty pojezdy, kování, prac.desku, výjezdy atd... A pak ty spotřebiče taky něco stojí, takže je to tak půl na půl. Ta cena. Fuj, už bych stavět znova nechtěla :-D
Odpovědět
romca13 : No my to taky chceme na tu nástavbu ze stavebka a nebo chceme zkusit manželskou smlouvu co dávají na začátku roku :-)
Odpovědět
lutsousek: Tak to jo..masiv nechci,,chci modernu,,mně se líbí ty elegantní bílé kuchyně v kombinaci s černou,,,něco jako pitevna-jak tu říkaly holky,,
Odpovědět
pejsanek : S těma slevama si nedělej hlavu Jani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje švagrová s bráchou mají kuchyň Sýkora, tu levnější variantu. Je docela maličká a stála 165 tis včetně spotřebičů. Ale musím si rejpnout, že nechápu, proč tak drahou, když skoro vůbec nevaří :-)
Odpovědět
Jsem na to sama zvědavá,,,naštěstí já vařím hodně,,, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já hlavně když vyperu, hned to krásně vyvěsím tak, že se to žehlit nemusí...a hned jak to sbírám..hned skládám a je to :-) šlo mi to v jakékoliv pračce ;-) helca: to máš těžký s tou kuchyní....tak jde opravdu o to, jaké si vybereš kování a i tím se ti to prodraží a taky typ skříněk atd :-) ...my máme kuchyň do písmene U 5/3/2 metry a bez spotřebičů se super kováním nás vyjde na 80...ale pulku kuchyně mám v prostoru a nemám nad nima horní skříňky...však to obejdi a uvidíš ;-)
Odpovědět
Holky já už se tý svatby nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi .. no já po tý sobotní zkoušce taky :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?