Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nikaa666 : Tak jako jo, ale přestalo by Tě to za chvilku bavit i když ty máš ten barák, tak bys měla práce asi furt, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no to mi ani nemluv...to máme na další desetiletku :-D :-D ale zase je to radost si dělat na svým...snad nás to nepřestane bavit. Nikdy bych nevěřila, že mě bude bavit zahrádka, ale o víku už jsem neodolala a musela jsem se tam jít hrabat jak bylo krásně :-D :-D asi stárnu holky :-D Hvezdi, ale ty jsi říkala, že budete taky spravovat ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca: my budeme mít kuchyň od nás z Rájce, tam je firma která děla kvalitně, hezky a levně...navíc pro rájecký se slevou :-)
Odpovědět
nikaa666 : No budeme dělat nástavbu, ale je ve hvězdách kdy :-(
Odpovědět
nika666-já se chci stavit v Oresi,u sýkory,Koryna nebo Hanák,,,podle netu bych si u nich vybrala..,
Odpovědět
helcapelca : Nesnáším ty kuchyně co vypadají jako pitevna :-S Tchýni se dělala před rokem kuchyň a máme to složené ze skříněk z Ikei a jaká je krásná :-)
Odpovědět
hvezdicka:To je co??Kuchyně jak pitevna?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no tak pitevna je dobrý přirovnání.....já mám hlavně ráda dřevo, takže nějaké moc velká moderna na mě není :-) V Oresi jsem měla jednu favoritku, ale na živo to nebylo zas tak super :-( a ty ceny zas taky tak úžasné nebyli...
Odpovědět
nikaa666: Do konce měsíce tam prý mají slevy 20%-tak tam chci mrknout,,,neúžasné ceny??To si mám představit co??Musím se kuknout-vůbec nemám představu-cenovou,,
Odpovědět
helcapelca : Přesně jak popisuje nika...ty dnešní moderny..hnus. Vypadá to jako pitevna. Zlatý dřevo...z toho Ti dýchne kus domova a pohody :-)
Odpovědět
A tak někomu se ty pitevny líbí...to nikomu neberu, ale mě teda nee a tomu mýmu taky nee :-) On by nejradši bydlel v dřevěným srubu :-)
Odpovědět
hvezdicka: V Ikei jsem se taky dívala,,ale mám strach z toho,,že bych to nedokázala tak psokládat,,a navíc ty zabudované elektrospotřebiče,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
helca: tak to se jdi kouknout..pro představu...není to totiž žádná levná záležitost. Hlavně když má být kuchyň funkční....nejdražší je na tom kování, pojezdy atd..na tom se pravda dá ušetřit, ale když už tam máme trávit nějakej ten časík....já jsem teda pro to...když už...tak pořádně ne?? :-) Každej má jinej vkus, ale přijde mo hrozně nepraktické ty leštěné materiály do kuchyní...kdo to má pořád uklízet aby to nebylo ochytané a ošmudlané....to možná tak pro hospodyňky, které tomu vaření moc nedají a nemají děti s upatlanýma ručičkama :-D :-D Ale jako fakt....věc názoru ;-)
Odpovědět
nika666: Máš pravdu,,já v kuchyni trávím moc času,,strašně ráda vařím a můj strašbě rád jí,,,ale je mi jasné, že do toho vrazím,,ale zas na kuchyni šetřit moc nechci,,ta je nadlouho,,a hlavně v ní jsem fakt skoro pořád,,
Odpovědět
nikaa666 : Svatá pravda Leni :-) helcapelca : Naši chlapi si tu kuchyň dělali sami..kachličky a všechno a pak jeli jen do Ikei a nakoupily skříňky. Máme v nich zabudovanou mičku a mikrovlnku a dobrý :-) Jako píšu, že my, ale spíš tchýně..já na tu svoji kuchyň pořád čekám :-(
Odpovědět
hvezdicka: jj,srub,,to znám,,a ještě nejlépe z jedné strany řeku, abychom mohli chodit na ryby a neměli to daleko,,,a z drujé strany les,,a tam zas na posed na čekanou,,, :-D
Odpovědět
helcapelca : No nějak tak, ale ten můj ryby nechytá. By u toho nevydržel. Musí furt něco dělat :-)
Odpovědět
hvezdicka: no můj chtěl až po svatbě,,ale řekla jsem, že do půlky prázdnin ta kuchyň bude a hotovo,,,tak to jsou dobří, že to zvládli,,nechceš mi poslat fotku??Možná se tím i trošku ušetří, když si to skládáš sama,,
Odpovědět
helcapelca : Určitě se ušetří :-)
Odpovědět
hvezdicka: Budu ty ceny muset omrknout,,uvidím,co mi dají v tom oresi a v jiných studiích a pak zkusím nypočítat i tu ikeu,,můžeš mi říct, jak velkou máte kuchyn a na kolik zhruba vyšla??Klidně v IP,,vlbec nevím řádově kolik si na to nachystat,,
Odpovědět
helcapelca : A pošleš mi za to svoje foto? ;-)
Odpovědět
hvezdicka: Co s tím pořád máte,,zítra jdu k holičcce na nový sestřih,,tak mě v pátek můžeš vidět naživo,,
Odpovědět
helcapelca : No já tam v pátek, ale nebudu :-(
Odpovědět
hvezdicka: Tak tu fotku schov,,po holičce Ti pošlu mé foto,,,
Odpovědět
helcapelca : Fajn :-)
Odpovědět
Holky, tak jsem rezervačku udělala u Mamuta, ale je to v pivnici, doufám, že to neva. Kavárna je zavřená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi,,, to vůbec neva,, jen mi napiš třeba do IP na jaké jméno je to zamluvené.,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
helca: a jak velkou kuchyň chceš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
holky já pořád nevím, kde mám objednat ty košíčky na výslužky :-( odkud máte vy?
Odpovědět
nikaa: No já mám ji vyměřenou asi na 22 metrů čtverečních,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?