Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
helcapelca : No je nádherný, ale já už závoj mám zamluvený u šatů :-(
Odpovědět
hvezdicka: Caxa olomouc, mají i webovky,,,vévévétečkacaxatečkacz
Odpovědět
helcapelca : No tam mají všechno úžasný co jsem koukala, ale je to poněkud z ruky :-(
Odpovědět
hvezdicka: skoro všechny šaty v albu mám z tama stahlé,,,mají tam hezké,,,
Odpovědět
helcapelca : To mají, ale bohužel semnou by tam neměl kdo jet :-(
Odpovědět
helcapelca: já se tam chci vydat i sama,,ikdyž si nechám šaty šít,,myslím,že to stojí za to,,udělám si takový výlet,,
Odpovědět
helcapelca : Tak já už šaty mám zamluvené, takže teď už tam nepojedu, abych se ještě nenechala zvyklat :-D Tak pak dej vědět co a jaký to bylo :-)
Odpovědět
hvezdicka: Já tam pojedu,ale určo až tak za měsíc,,teď mně to vůbec nevychází,,,ale chci ten závoj,takže tak,,
Odpovědět
helcapelca : Tak to pak písni jak jsi pochodila :-) Oni to i prodávají? Koukala jsem a mají tam ceny jen půjčovného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kachorka uvařila!!! a papá :-)
Odpovědět
kachorka: A co jsi vařila dobrýho?
Odpovědět
Profilova fotka
já taky papám :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Těstovinys kuřecím masem a nivovou omáčkou. Recept z tv prima - Prostřeno
Odpovědět
kachorka : Tak to mrknu...a je to dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
Kači -- já se na to včera taky dívala a měla jsem na to velkou chuť a chystám se na to taky,,, a nato tiramisu taky,,,
Odpovědět
kachorka: To miluju:-) hvezdicka: jj, půjčují, ale po telefonu mi řekli,,že i něco mají na prodej,,
Odpovědět
Holky a dáváte tam i tu brokolici?? Já ji totiž moc nemusím :-(
Odpovědět
Nepotřebujete některá stužky třeba na vývazky nebo auta? Mám 6 mm stužky-takovou průhlednou, asi tyl,ale obšitá - bílá asi 20 metrů a zelená taky 20 metrů
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi --- no tu si tam dávat nemusíš,,, nebo jen jako přílohu,,,
Odpovědět
romca13 : Tak to je dobře, ale zas ten můj by ji tam i snědl, tak uvidím, ale já ji určo vynechám :-D Jo jinak nemáš nějaký recept na fazole?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - tak mu tu brokolici k tomu normál jen přidej na talíř,,,, a na fazole recept nemám,,, drahouš je nejí, tak to nevařím :(
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo to dobré. My jsme totiž zrovna včera dostali odřezky z nivy. Přímo z výrobny. Brokolici jsem nevařila. Ale vaří se zvlášť a na talíř to můžeš dát jenom mu.
Odpovědět
romca13 : Ten můj je chce furt, tak musím na něco zkouknout na netu :-) Jinak prodávám bílou kabelku...mám ji v albíčku, tak kdyby měl někdo zájem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci -- já tam žádnou kabelku nevidím,,,
Odpovědět
romca13 : Teď Romi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď čtu v Sedmičce, že v Tescu v Avionu mají automatické pokladny, tj. bez pokladních, každý si nákup spočítá sám. Pamatuju si, že jsme kdysi měli v angličtině obrázek, že takto to jednou bude. A je to tu...
Odpovědět
lenieka : No chudáci lidi jsou bez práce :-(
Odpovědět
tak to brzo krachnou,,,lidé jsou vynalézaví,,,najdou zase sźpůsob, jak to ošidit,,
Odpovědět
helcapelca : Přesně...ukradnou to i tak a ukradnou toho víc zvlášť, když budou vědět, že je nikdo nekontroluje :-D
Odpovědět
hvezdicka07 o pár řádků nahoře jsem se dočetla že sháníš recept na fazole... stále je to aktuální??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?