Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lutsousek: zkoušela jsem toho adlera - volno má,,,ale cenově vyjde skoro stejně jak vokurek,,a bere si s sebou i asistemta,,tzn, 2 x oběd, večeře a pití,,tak nevím,,
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: nevybrali, nejdřív musíme mít obrázek nebo návrh, podle kterého by prstýnky udělali.. Takže ještě asi půjdeme někam něco vyzkoušet a snad nám něco padne do oka :-) Vy je budete mít hotové kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
helca: aha, to jsem nevěděla, že má i asistenta.. tak počkejte, co ten Vokurka.
Odpovědět
lenieka : Tak 13.3 jsme to sepisovali a říkali za měsíc, tak jsem zvědavá, kdy dají vědět :-) My si tam teda vybrali z těch vzorů, tak jsem ráda :-)
Odpovědět
lenieka : Koukám na ten web a vybrala bych si tam :-D Mají tam krásné prstýnky :-)
Odpovědět
lenieka : Pejsanek má taky prstýnky co mi a když jsem viděla ty její, tak jsem byla úplně nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: to víš, já jsem hrozná vybíravka. A Rosťa ještě horší :-D Jak je máte široké? Já právě nechci nějak moc... Jenže když tam bude kamínek, tak budou možná muset být širší. Podle toho, jestli tam budeme chtít i rýhu nebo ne :-) Super, že se se ti tak líbily :-) Jdeme mrknout na oznamka, tak zatím paaa
Odpovědět
hele holky ted me tak napada....... kdyz mate obhednanyho fotografa na cely den, tak to ho musite pozvat i na ten obed, co? :-S
Odpovědět
Leni, mně to nejede, stáhla jsme to, nainstalovala a nejde to otevřít, co s tím, nevíš?
Odpovědět
lenieka : No přesně nevím, ale asi tak 4mm typuju :-D No můj je taky děsnej, ale na prstýnkách jsme se shodli naštěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - my máme prstýnky 6 mm a vypadjí mnohem líp na ruce než ty stejně 5mm
Odpovědět
A já ani nevím, jak máme široký :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak my ty 4-5mm...si myslím :-)
Odpovědět
mlzka9 : určitě jo, my budem hostit kameramana, fotografa i kapelu.. ale budou bokem, u jiného stolu, a taky dostanou výslužku ;-)
Odpovědět
Máme to stejně jako Angebot ;-)
Odpovědět
My to budeme mít tak, že budeme mít kameramana kamaráda, fotografku jen na obřad, jinak bude fotit kdo bude mít foťák a jednoho hudebníka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme kameramana strejdu, fotografku na celej den, takže oběd jí určitě dáme a bude sedět u stolu s náma (nechci ji chuděru odstrčit do kouta) a DJ přijde až po jídle ;-) ale dovolíme mu si večer určo zobnout z rautu :-)
Odpovědět
my kameru nemame ale foto bude hostena protoze ej to kamoska a mame lidovou cenu
Odpovědět
Tak mi máme na hostině fotografa, DJ, kde budou sedět teda nevím, ale určo je pohostíme, tak jsem to myslela ;-)
Odpovědět
holky ja mam dnes z toho nekonecna takovou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: Jakto, že ti to nejede, nenainstalovalo se to špatně? =-) Mně to jelo hned... Já to teda neinstalovala, ale vím, že tam Rosťa zaklikl vlastní instalaci a pak už tam snad nic zvláštního nezaklikával, to je divný... mitote: gratuluju k restauraci :-)
Odpovědět
Dobré ráno děvčata, tak kde to vázne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám prázdniny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka.... no ty se teda máš,,,,
Odpovědět
kachorka : ahojky Kači, tak jsem psala tý paní od tebe na ten dort, ale neozvala se mi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Zkoušej volat...
Odpovědět
kachorka : Dobře..na sms nereaguje,jo?? Zavolám ji teda :-)
Odpovědět
Zdravím holky:-)
Odpovědět
helcapelca : Helčo chtěla jsem se zeptat, kde jsi našla ten super závoj? Strašně se mi libí, ale nikde jsem takový neviděla :-(
Odpovědět
hvezdicka: bylo to v olomouckém salonu,,teď si nemůžu vzpomnět,ale zjistím to,,jinak hodně firem ti ho ušije dle obrázku na zakázku,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?