Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Holky chtěla bych prodat bílou kabelku, ale nevím kam to šupnout...myslíte, že by to šlo i sem na bazárek? Není svatební, ale je nová a ještě v záruce, ale nenosím ji...jsem se unáhlila no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- myslí, že ji sem klidně můžeš hodit,,, jsou tu i jiné, než svatební věci,,,
Odpovědět
romca13: Fajn, tak já to nafotím a hodím to sem :-)
Odpovědět
Můj problém je, že mě bilý věci moc dlouho bilý nevydrží, takže už jen a jen jedině černou kabelku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: ten Pradontax je výbornej, ale ta chuť děsná.... používá ji ten můj a trvalo mu, než si na ni zvykl :-D
Odpovědět
lutsousek : Tak to jsi mě teda potěšila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: :-D to věřím! Ale pomohla mu během měsíce.
Odpovědět
Teda to má ta pasta fakt tak děsnou chuť? :-p
Odpovědět
ssimmikk: nemá-není to nic hrozného,,,
Odpovědět
Profilova fotka
no já ji zkoušela a hrozný to pro mě bylo... ale zvykneš si, Luci. Píšou to i na té krabičce :-D Prý za 2 týdny ti bude chutnat. A tomu mýmu pak i chutnala.
Odpovědět
Dneska se mi do rukou dostalo zajímavé oznámení - samovýroba. Bohužel jsem ho nevyfotila,,,slečna utrhla kus kartonu nebo krabice,,,popsala to ručně a nalepila tam mašličky a srdíčka z přírodního lýka,,
Odpovědět
Jen teď přemýšlím, co budu psát na oznámení já,,budou oddáni v ten a ten den a tu a tu hodinu,,,na louce u Břeclavi??To asi ne, co?? Už mi dokonce do IP psala jedna holka z Břeclavi,,, že slyšela, že se tam bude někdo na louce brát a pak četla mé příspěvky v diskuzi,,tak se musela zeptat,,jestli to nejsem já,,a potěšila mě,když napsala,,že mi to dkonce trochu závidí,,že je to tam krásné,,,a že nemám mít strach,,že se mi to bude líbit,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvězdi: tak jsem do zlatnictví volala a dnes tam jdeme :-) a pak ještě na Soběšickou. Dnes vás nestíhám, zase vás asi budu dočítat na dobrou noc :-) helca: můžeš tam napsat GPS souřadnice té louky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemáte někdo doma řezačku na papír? A4?? Asi blbej dotaz, co? :-) Jsem teď vyměnila právnícká skripta za kreativní nůžky a dodělávám ty básničky k oznamkám. Ale ještě potřebuju tu řezačku na jmenovky... nůžkama to dělat nechci. :-|
Odpovědět
lutsousek: to fakt nemám,,, lenieka: Když ty souřadnice ale nevím ani já,,,budu tam prostě dovezena,,
Odpovědět
Tak se můj drahý na mě obrátil s radou,,,fotograf a kameraman,,dneska prý něco obvolala, ale vše obsazeno,,už nevím koho,,poradíte?Napiště mi jsem nějaká jména a já půjdu volat, prosím,,
Odpovědět
Profilova fotka
Helčo, můžu doporučit fotografa Kamila Jursu - Fotofidelity, jen nevím, jestli bude mít na Tvůj termín volno. Natáčet svatbu bude Jirka Májek z Němčan, ale ten má už určitě plno :-D jestli chceš, můžu Ti do IP poslat kontakt na Leoše Zavadilíka, taky točí svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
helca: no to bude problém takhle na rychlo někoho dobrého sehnat.... Zkus třeba Igoo Adler... nebo Jaroslav Robert....nebo Jan Andrašší.... a Kamila Štrofová.
Odpovědět
pejsanek: to budeš hodná lutsousek: ani jedno jméno mi nic neříká, ale kuknu na net a zkusím obvolat,,,třeba někdo vypoví termín,,
Odpovědět
pejsanek: a na kolik ten Májek vyjde??,,,hjen pro představu?,,
Odpovědět
Profilova fotka
helca: tak toto jsou fotografové, kteří jsou dobří a nejsou tak profláklí, takže je znát nebudeš. Jěště není špatný Martin Hlaváč. Všichni dělají i svatby, jinak glamour, fashion a tak... Ti známí fotografové jsou dávno plní. :-|
Odpovědět
lutsousek: To je mi jasné,,Ty máš koho??A na kolik vyjde?,,
Odpovědět
Profilova fotka
helca: já už ti psala, že mám Simču Smrčkovu......
Odpovědět
lutsousek: promiň,,vlastně jo,,já si to neuvědomila,,
Odpovědět
Profilova fotka
helca: taky záleží, jaký styl fotek chceš.. pokud ty tradiční, tak těch bude volných dost. Pokud i trochu víc umělecký a pěkně upravený, tak to bude horší... ale zkus ty, co jsem ti napsala. :-)
Odpovědět
lutsousek: ten Igoo Adler vypadá vcelku dobře,,už jsem mu psala,,tak uvidím,,snad se z té ceny nezhroutím,,
Odpovědět
Profilova fotka
helca: a vy ho chcete na celý den?
Odpovědět
lutsousek: ja rezacku na A4 mam :-) dokonce dve...a jeste na A5 velnkovkou a pak deset ozdobnych nuzek :-) jinak ja ted sedim v busu z Prahy...prijemny den...napsali mi taky ohledne hostiny a rautu z Nekonecna...velice vstricni, restauraci nam celou zavrou, muzeme mit 20l vlastniho vina bez spuntovneho...doporucili nam nejake kavy a pripitky...no zatim jsem moc spokojena...a 45Kc za pripitek mi neprijde moc - sampus za 31,- nechceme :-)
Odpovědět
lutsousek: jj,,kolik vy za ní daváte a za jak dlouho??
Odpovědět
Profilova fotka
helca: my ji máme jen cca na 5hodin za 7500. mitote: Fakt??? I s tou podložkou? Nůžky mám.. Ale tu řezačku potřebuju na jmenovky... nikdo ode mě ji nemá. :-( A nevadilo by ti, kdybych si ji půjčila?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?