Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca: no ona má asi tři balíčky cenový, my máme obřad+skupiny+novomanželé+hostina, časově je to cca 5hodin za 7500. Ale my máme obřad a hostinu na jednom místě, takže to bude takový individuál :-) Buď odejde dřív a cenu upraví nebo tam s náma bude dýl a fotek bude víc. Ale bude mít už asi plno..zamlouvala jsem jí rok předem.
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: mohly bychom se natočit navzájem ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
romca: On s tím přišel, že se nemusím starat, že vše zařídí,,,Já jen vyberu šaty,boty a tak,,,pak prstýnky,,a max. mu navrhnu, co by tam mělo být nebo ne,,poradím foto a kameru,,ale jinak zařizuje on,,,
Odpovědět
Lenienka: taky nikoho nemáte?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak když nikoho neseženete.... :-D :-D :-D ale nebudu si brát podpatky, abych rychle utíkala, až se na to video podíváš :-D
Odpovědět
Tgak výzdobu a tak bych na skoromanžovi nenechala, to je na chlapa trochu moc, chci to mít podle sebe, jemu je to stejně jedno :-N
Odpovědět
Lutsousek: já furt doufám, že někoho seženeme, ale už nevím koho hledat........... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: nemáme a ani nikoho mít nebudeme. Spokojíme se s fotkama :-)
Odpovědět
no já chci někoho tak na 12 hodin,,od rána do večera,,
Odpovědět
Profilova fotka
helca: no stejně toho tvýho obdivuju, že je tak aktivní! Ten můj se musí do všeho dostrkat, většinou jen řekne " dobrý, berem" :-D Všechno obvolávám a zařizuju já. Jen se mnou jede, když je něco potřeba. Veletrhy vyloženě protrpěl a celou dobu komentoval :-D A asi by se mi ani nelíbilo, kdyby to zařizoval on. Taky to chci mít podle sebe...
Odpovědět
lutsousek: on my chtěl udělat překvapení,,,a na druhou stranu-on s tím přišel, že se chce ženit,,já se klidně nechám překvapit,,on ví určité věci, co bych nepřekousla a co ´tam zas chci,,takže pohoda,,ale vždyť toho na zařizování moc není nebo jo? Šaty,oblek,boty,košile,restaurace,foto,kamera,hotel,,,ještě něco??
Odpovědět
Lutsousek: to je jak u nás, jako teda u prstýnků byl na scéně hlavně on a to furt říkal, že si určitě já nevyberu :-D Jinak je to s ním stejný, chlap, co po něm můžeš chtít :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Helcapelca: nic proti, ale mně z toho chvílama už hrabe a přestalo mě to i bavit, kdybych měla vše, tak je to OK, ale nějak to nezvládám a to budu za 3metry už vdaná :-D teda snad :-N
Odpovědět
lutsousek: jo prstýnky
Odpovědět
co ten pátek po velikonocích???Přidá se někdo,,,???
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no je fakt, že u prstýnků byl taky hlavní aktér on :-D Teda, já měla jasno a ten můj měli všude, ale on si pořád ne a ne vybrat! helca: no moc toho není..ale třeba fotografa bych na chlapovi nenechala. Měla jsem představu o fotkách a hledala si ho, teda ji, sama. A i tu restauraci bych chtěla vidět a schválit. Fontánu taky ten můj našel na netu sám, dokonce tam i zavolal, ale jeli jsme tam spolu. A hlavně výzdobu té restaurace chci mít pod palcem.
Odpovědět
lutsousek: U nás je to ještě o něco jednodušší,,restaurace nebude,,hostina bude někde venku,,prý,,asi na louce,,možná u hotelu na zahradě,,nejspíš
Odpovědět
Profilova fotka
helca: jo, já zapomněla, že to máte na té louce v Břeclavě :-) To je o starost míň, pokud teda nebude pršet. Máte v záloze i ty party stany?
Odpovědět
ono ale většinou ta restaurace dělá výzdobu sama,,,co jsem aspoň slyšela,,a někde i zažila,,nevěsta řekne do jaké barvy a oni to udělají jako překvapení rpo ni,,
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: Nám bude vytvářet výzdobu paní Kožíšková z Nejkrásnější svatby, takže to naštěstí řešit nemusíme :-) V restauraci Zasedmero, kde budeme mít hostinu jsou naštěstí velmi přístupní, takže žádný problém.
Odpovědět
Profilova fotka
helca: jj, dělají to sami. Původně jsem to taky chtěla nechat na nich, ale pak jsem si to rozmyslela. Mám ráda jednoduchou eleganci a chci to mít podle sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca- nic proti,ale přijde mi ,že tu svatbu bereš dost pasivně
Odpovědět
lutsousek: můj to zažizuje z jeho kamarádku, která jde i na svatbu - má v Brně agenturu gastrofull servis, takže tomu rozumí, ale jestli tam budou stany nebo ne, fakt nevím,,,,
Odpovědět
romca13: ono to tak trošku je,,,důležité je, že se máme rádi,,ale jestli tam budou ubrousky s takovým nebo jiným vzorem,,nebo jestli tam budou kapky rosy,,to je pro mě nepodstatné,,
Odpovědět
a co ten pátek 9.4.,,nikdo???
Odpovědět
Profilova fotka
helca: jak píše Romča... taky mi přijde, že máš docela pasivní přístup. I s tím, že se chce ženit přítel...tak všechny nás o ruku požádal přítel. Ale že bysme to měly brát, že se chce ženit on a my přijdeme jen v šatech k hotovýmu, mi přijde divný. Bych si připadala divně...jít na vlastní svatbu a celou ji prakticky nechat na někom jiným. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
helca: já ještě nevím... mám víkendy školu, tak uvidím, jak to bude. Taky mi spíš vyhovují všední dny.
Odpovědět
On to bere pro mě jako takové překvapení,,,tak ono zavolat do restaurace, foto a kameramana není nic složitého,,
Odpovědět
Profilova fotka
helca: nejde o to někam zavolat. Jde o to to společně vybrat, zařizovat. Berete se vy dva. Tak by to mělo být společné plánování Vašeho dne. Svatba není dovolená. A teda ani tu bych nenechala jen na něm :-) Překvápko je to pěkný, o to nic. Co já bych dala za trochu větší aktivitu toho mýho...ale s mírou. Budu tam přece taky a beze mně by ta svatba být nemohla.
Odpovědět
Profilova fotka
helca: a už máte vybrané oznamko?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?