Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
helcapelca : My máme 21. srpen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helca: když vás oddá kamarád, tak nemusíte zjišťovat, jestli je termín volný, že? To je super. :-) Já bych brala ten srpen. 11.září je profláklý datum skrze Usámu a 9.10 už bude docela zima...
Odpovědět
lutsousek: no musíme, on oddává i ostatní páry, kteří chtějí. Prácě proto máme tyhle termíny, dřív nechceme, do června bychom to asi nestihly,,,a přes prázky je mega horko,,,to říká i můj o tom srpnu. Chce září Já vím, že 11.9. je profláklé datum,ale to bychom našli v historii něco asi na každé datum,,,tak ještě nevím
Odpovědět
holky, nezlobte se, ale fakt si uvědomte, kvůli jakým nesmyslům se tu dohadujete.. Na jednu stranu je to docela k pousmání, na druhou stranu je to tak strašně dětinský!! Představte si, že někdo umírá hlady, nemá pitnou vodu, prožívá poslední dny žiovta, přišel při autonehodě o blízkýho a já nevím, co, takoví lidi mají teprve starosti! Tak se nelamte hlavu s takovýma zbytečnostma, svět přece není jen o vás a vaší svatbě! Otevřete oči! A nebuďte na sebe zlý, zítra už tu nikdo z nás nemusí být! :-|
Odpovědět
angebot: na co narážíš?
Odpovědět
Profilova fotka
helca: tak to je taky pravda, že každý datum s sebou něco nese... Toho 11. bude ještě teplo, takže proč ne. Ale je to dva týdny později než ten srpen, takže už je to celkem jedno...
Odpovědět
angebot: Deni svatá pravda, jenže mitote má tendenci z blbiny dělat aféru na několik stránek, tak co s tím chceš jako dělat?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
angebot ---myslíš to dohadování včera???? mám na to stejný názor, však jsem ho tu taky napsala
Odpovědět
lutsousek : Díky za receptík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - já myslím, že bycho mitote už mohly nechat, ne?? tím, že se k tomu vracíš to jen rozhrabuješ,,,, už se k tomu nevracej
Odpovědět
romca13 : Jo Romčo, ale když ji napíšeš ať to neřeší, že se už tom nechceš bavit, tak stejně se k tomu furt vrací a chce to probírat a dělat ze sebe chudinku ]-(
Odpovědět
romca13 : OK. Změňme téma :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvězdička: není zač, ať chutná :-) Holky, tak už to nechte být.... dala jsem si do alba ten cheesecake ve formě svatebních dortů :-)
Odpovědět
lutsousek: jj
Odpovědět
lutsousek : Hm..vypadá to dobře...hlavně ten s tou čokoládou :-D
Odpovědět
Každej má snad právo říct názor a to jestli se tu někdo bude s někým dohadovat je snad jeho věc, ne?! Když vám to vadí, tak to nečtite a je to ;-) Angebot: kdyby si to měl člověk uvědomovat, tak se ani nezasměje, takže si myslím, že každej má žít tím co je a né tím co by mohlo být, to vše k životu patří, sice je to krutý, ale je to tak!!! Romčo, aspoň někdo je tu upřímnej, že řekne Mitote pravdu co si myslí a tak :-)
Odpovědět
ssimmikk: Mám stejný názor jako ty lutsousek: Takže potvrzeno datum 11. září - potvrdil ho miláček, mně se to nelíbí 11.9.2010 - taková postupka, vypadá to,jako kdybychom to chtěli-je to moc úmělé - jak třeba 8.8. 2008 nebo tak. Ale zas, když to chce on, miusím mu dopřát ať si něco udělá dle sebe nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj, ten s čokoládou je krutej :-D ještě doladit celkový vzhled a bude to eňo ňuňo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hleca: no vidíš, já si té postupky všimla až teď, jak jsi to řekla :-) Mě by to nenapadlo, to v tom hledat. Hlavně, že to schválil ženich. Takový důležitý rozhodnutí ;-)
Odpovědět
Helcapelca: naše datum taky vybíral skoromanža, kdyby bylo po mě, tak máme svatbu už za chvílu :-D Lutsousek: vypadá to strašně dobře, taky prosím o receptík ;-)
Odpovědět
lutsousek: nene, on vybral a já musela schválit-on nechtěl o prázkách,že je moc horko a já nechtěla říjen-kvůli zimě
Odpovědět
helcapelca : Tak nakonec krásnej kompromis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helca: jj, vyřešen problém číslo jedna- kdy! :-D a už jste se domlouvali i na čase? Já chtěla později, abych nemusela ráno brzo vstávat, takže máme v 1. Ale teď po první zkoušce u kadeřnice, jsem zjistila, že stejně budu vstávat v 6 ráno :-D A to mi to jen hodila na natáčky, pod sušák a sepla... ssimmikk: a kterej? Chilli nebo cheese?
Odpovědět
Lutsousek: třeba oba, aspoň se kouknu a do něčeho se třeba brzo püstím :-) díky ;-) Jinak a co třeba pomazánky, dnes mě napadlo nějákou udělat, ale nevím jakou, nějáká inspirace holky? :-)
Odpovědět
lutsousek: Obřad máme hned v půl 11
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: máš to v IP. Nic holky, jdu obědvat :-) Tak zatím paaa
Odpovědět
Lutsousek: díky ;-)
Odpovědět
Holky, už se mi na všechno o čem jste tady psaly sbíhají sliny, nechci už otravovat Lutsouska, nechcete mi to některá přeposlat do IP prosím? :)
Odpovědět
nzodiova : Jo pošlu ti to :-)
Odpovědět
hvezdi: Děkuju ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?