Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenieka : Jo taky jsem to baštila :-) Jinak vařím vepřové na houbách a knedlík k tomu bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mně právě miláček sdělil, že se vrátí z hor už dnes...což je sice hrozně fajn, ale já chci udělat cheesecake a mám dneska školu, takže těžce nestíháááááám!!! Niki: ty vývazky jsou super! Zastřihneš konce a nikdo to zkoumat nebude. A výběr barev je perfektní. Helca: ty šaty jsou super! Budeš na té louce fakt jako Milagros :-)
Odpovědět
lutsousek : Co je cheesecake? Jako sýrový dort? Jak se to dělá?? :-)
Odpovědět
lutsousek: Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj, sýrový dort americký, ale je to strašná mňamka :-) Asi ho budeme mít i jako svatební, protože nemusíme marcipán... Dělá se z Philadelphie, vajec, cukru, vanilky, másla, a sušenek. Já tam ještě dávám Riccotu :-)
Odpovědět
lutsousek : Jééééééééé tak polovinu ingrediencí neznám...já tyhle moderní jídla neumím :-) Jsem pro klasickou českou kuchyni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no já ráda vařím nový věci :-D je to pro mě taková osobní výzva... mušle, tiramisu, italský rizoto a tak. Ten cheesecake je hrozně jednoduchý a s jahodama je to neuvěřitelně výýýýborný!!!!! :-)
Odpovědět
lutsousek : Máš na to někde recept krok po kroku?? Já jak to nemám napsaný, tak jsem z toho v pasti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: najdu ti ten můj na netu. Ono těch druhů je víc a každý se dělá trochu jinak...
Odpovědět
lutsousek : Jo dík...mrknu na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek-- já bych taky chtěla ten recept :)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, máš to v IP. Romčo, jdu ti to taky napsat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek : Děkuju, ale asi budu za blbou, ale co to jsou ricotty?? Vanilkového extraktů, to je jako co? To se dá koupit normálně v obchodě?? :-o l
Odpovědět
hvezdicka07 :Luci prosim tě, mají v té nej.svatbě i vzorky těch oznámení? Chtěla bych to naše vidět, než za něj dám tolik peněz.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, Ricotta je italský přírodní sýr, něco jako Mascarpone co se dává do Tiramisu. A ta Philadelphie je taky sýr, prodává se ve vaničce normálně v obchodě. Je to lepší než to Buko a stojí to stejně. Ten vanilkový extrakt se prodává v malý lahvičce, jak bývají kypřící prášky a vanilkový cukry...Já to všechno nakoupila v Globusu. Ale měli by to mít i v Tescu nebo Hypernově. :-)
Odpovědět
angebot : Ahoj Domi, jo mají tam celé album :-D Určitě si vybereš. My si ho našli na netu a pak se tam šli na něj podívat :-)
Odpovědět
lutsousek : Ok a je to teda sladký dort nebo slaný?? Matou mě tam ty jahody :-D
Odpovědět
lutsousek : Budu to dělat až v létě až budou jahody na zahradě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: sladký :-) Toho sýru se neboj. V tiramisu ho taky necítíš. Je to takový lehký dortík. Ne moc přeslazený a místo jahod můžeš dát třeba maliny, borůvky...co prostě zrovna mají v obchodě nebo ti chutná. Já ho měla v Haciendě i s mangem a výborný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj, domácí jahody jsou nejlepší! My to taky jíme celý léto, když jsou :-) Jinak dneska budu dávat naše mražený, na to rozpečení je to jedno... lepší než kompot nebo kupovaný bez chuti.
Odpovědět
lutsousek : Hm..zkusím to, ale musím prvně nakoupit ingredience...jsou takový extra, že to nebude zrovna nejlevnější, co??
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jůů taky ráda experimentuju ve vaření :-) jen nevařím moc často, pořád někde jezdíme... pošli mi ten receptík, prosím, taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Před několika týdny jsem kupovala čerstvé jahody a byla jsem překvapená, že měly i nějakou chuť :-)
Odpovědět
Tak 25.září se nevdávám-hledám nové datum. Zapomněla jsem, že jde mamka 23.9. na operaci a bez ní se vdávat nechci
Odpovědět
lenieka : Já bych jahody nekupovala je to totiž hnus a ještě za to chtějí kdoví co ]-( Nemáš nějaký recept na jídlo z fazol? Ten můj je miluje, ale nic z toho kromě polívky neumím :-(
Odpovědět
Teda holky, vy jste se tu rozjely s tím kuchtěním ;-) Venku je krásně :-) to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: máš ho v IP. :-) Já teda jahody těď kupovala asi třikrát, ale chuť měly jen jedny... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: a zkusila jsi chilli con carne? To je něco jako guláš, ale ostrý a s fazolema :-)
Odpovědět
Tak máme nové datumy-28. srpen, 11. září nebo 9. říjen - teď jen, co vybrat?
Odpovědět
lutsousek : Nee...to by mohl ten můj jíst :-) Zase tam budou extra ingredience?? :-D Pošli prosím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?