Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak promyslete, jdu do hajan, zítra mě zas čekají nemocní caparti. Už mám nachystany kokinka, jsem taková hodná teta :-D
Odpovědět
p.e.t.a.: A zamluvila bys to tam, pokud nebude nikdo proti??? Tak dobrou noc :-)
Odpovědět
já nepiju čaj ]-( Peta: to by jste asi utekly a obsluhující mě vykázali, já nejsem potichu :-N jááááááááááááá chciiiiiiiii kofolůůůůůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Luci, teda nemám číslo , ale zkusila bych ho vysondovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se taky přidat na sobotu? Akorát nikoho z vás neznám a asi nepoznám, budu muset nastudovat fotky :-) Jinak je mi jedno kdy, protože přítel bude celý den fuč a já mám v plánu akorát nákupy. Jsem nekuřačka, ale když se půjde někam, kde se kouří, určitě to přežiju ;-)
Odpovědět
lenya79 : Klíďo se přidej a chceš jít do restaurace MAMUT nebo do vinotéky na Orlí??
Odpovědět
lenya: Každá další brněnská nevěsta je vítána :)
Odpovědět
Holky jdu spát, tak to vymyslete a do so mi dejte vědět :-) Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka + nzodiova: díky holky, to je od vás milý ;-) Mně je úplně jedno kam, nebyla jsem zatím ani v jednom z těch lokálů :-D Ale bydlím skoro v centru, tak je mi to fakt jedno...
Odpovědět
Mně je to jedno, ale mamut je na nádru, což je ideální, ale klidně může být změna, hlavně néééé čaj ]-( :-D
Odpovědět
dobrou děvčátka :)
Odpovědět
Holky tak si to rozmyslete a dejte vědět...jdu spát, tak páčko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrou noc holky :-) ale v mamutovi bych si dala něco i na véču :-D nebo si skočím pro čiči-gyros, to je jedmo :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a není ten mamut to, kde si můžeš sama čepovat pívo? :-D Dobrou všem!
Odpovědět
lenya: Jo to je ono :)
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: myslela jsem, že je to spíš pivnice a choděj tam chlapáci lopat škopky :-D ale klíďo můžem tam, abyste si nemyslely, že jsem nějaká fiflenka :-)
Odpovědět
lenya: No já jsem tam byla jen dvakrát. Myslím že dole jsou ty škopky jak říkáš a nahoře takovej bar :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko....holky dík za včerejší fajn společnost :-) ..doufám, že tu dneska ráno někdo budete...jsem v kanclu sama, tak abych si měla s kým pokecat :-D
Odpovědět
nika: Ahoj, chvilku tady budu, snad nepohrdneš mou společností :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :) jj, včera to bylo fajn a už se těším na příště,,, já tu jsem Leni :) Ahoj Nikol :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajne :-)..jj taky se těším na příště :-) a doufám že se nás sejde zase o něco víc :-) Jsem večer přemýšlela, jestli sem ještě jít na pokec...ale jakmile jsem si sedla...bral mě spánek...takže jsem v 9 byla tuhá jak veka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, já už tu jsem taky, jen mám dnes dost práce, takže tu asi moc nebudu :-( Nebo vše zvládnu super rychle a po obědě se tu objevím :-D efendy: předběžně můžeme dát srázek toho 8.4. a uvidíme, jak se to vyvrbí ;-) Jestli budou srazy opravdu každých 14 dní, tak mám pocit, že to za chvíli přestanu stíhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: jsem se koukala jak máš v albíčku to oznamko s těma srdíčkama....jsem je jeden čas taky chtěla...jen s hnědou stuhou :-) už si je někde sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: já to měla zase včera docela hektické...ale dneska toho mám méně :-) kde ty vlastně pracuješ? Jsem se už možná ptala...ale nějak zapomínám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni poslala jsem ti odpověď do IP, toto tu nechci zveřejňovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oki ;-) chápu 8-) to já zas na sebe všechno bonznu :-D :-D jsem děsná
Odpovědět
Profilova fotka
leni - já to chci taky vědět:)
Odpovědět
nika: Nene nakonec jsem si vybrala jiné v Japosu. ALe to s těma srdíčkama má myslím Mitote :) romca: Dobré ráno :) Holky nikdo z vás s námi v sobotu nepůjde? Ráda bych vás poznala.
Odpovědět
Profilova fotka
Nikol kdyby to byla jiná sobota....ale zrovna máme školení mimo Brno a navíc v neděli ráno odjíždím na hory...a to ještě spravujem barák, takže jsme každou so-ne na stavbě :-( se jen tak nemůžu utrhnout když chceme brzo bydlet :-D ale po velikonocích se snad nějakej víkend najde... ;-)
Odpovědět
lenya79 : ahojky :-) prosim tě, koukám, že máš stejný oznámka jako my, už ti dorazily? jaké jsou? bych tak potřebovala vidět vzorek než je objednám :-D nemohla bys je prosím vyfotit v reále? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?