Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Holky hodila jsem do alba na chvíli toho mýho, tak mrkněte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci...to jste šli na ples zrovna ne ? ;-)
Odpovědět
nika: Jo Leni to jsme šli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Romčo....dneska mám sukni...takže nebudeš sama :-D když má být dneska prej 17° :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no super :) vška už přes okno cítím, jak je tam krásně :)
Odpovědět
Holky, tak já pádím :-D Odpoledne se budu těšit a vemte fotky svým manžílků, ať se mám na co mrknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - na té fotce jak jsi tam sama bez brýlí ti to moc sluší,,, víc se k tobě hodí to jemné líčení,,, jak jsi snědá, tka ti opravdu stačí málo, jen trochu rozjasnit oči a lesk na pusu a hotovo,, kočka :)
Odpovědět
romca13 : Romi dík a to jsem se líčila sama :-D
Odpovědět
Myslím, že mi ty kontaktní čočky rozjasnily oči :-D Vypadám jinak a můj si na to začal už taky zvykat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci - no já nemám kde vzít fotky, žádné si netiskneme, máme je v PC ... a navíc jsem už v práci a domů ani nepůjdu,ale miláčka mám v albu to je dobře, že si manža na to zvykl,,,
Odpovědět
romca13 : Tak toho tvýho jsem viděla i na živo ze zadu :-D Tak ty nemusíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vás vždycky dočíst, to je hrůza :-D nzodiová: jj, jak psala mitote, mám je z Pauliny :-) ale nechávala jsem si je trošičku zkrátit a našít tkaničky na připnutí vlečky v Ano. mitote: nooo, tak tenktokrát jsem tam pro ně šla s mamkou, tak si dávaly bacha na pusu, ale i tak jim máti málem něco řekla :-D Zkrátily to relativně dobře, ale trvalo jim to o dva týdny dýl a cena byla o 100% vyšší než mi řekly. Bez omluvy, komentáře, nic. Ty korálky mi asi ztratily. Tu vysačku se značkou taky. Opět bez omluvy. Prý, že se to možná najde teď, jak se budou stěhovat. :-/ Ta jedna, že mě chápe, že to chci najít...ale ať si počkám další 2 týdny, že by se mi ozvaly, jestli se to někde našlo... jako kdyby mi aspoň řekly, že se omlouvají, tak fajn. Ale tohle je chování na hovado :-( A vůbec nechápu, proč to odstříhávaly...bylo to až nahoře na šatech. Dám k nim nový, čistý, značkový šaty ještě s vysačkou a vrátí mi je špinavý jako prase a bez ní. Nevím, ale tohle je první svatební salon, kde ve špinavých botech lezeš až do kabiny a šaty ti tahají po špinavé zemi. A ty tvoje jsem tam neviděla :-( jsem je chtěla ošmírovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvězdička: tobě to tak sluší na té fotce!!! Princezna, jemnoučká a krásná! :-) To tvoje líčení je o dost hezčí než od té vizážistky.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - taový jednání v Paulině?? mazec ... a hvezdicce to moc sluší, jak už jsem jí psala, jí opravdu stačí rozjasnit oči,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: nee, v Paulině to bylo super :-) Tohle jsou zážitky z Ano.
Odpovědět
hvezdicka07 : taky mám s čočkama veselý historky :-D jsem jela autobusem domů a jak byl klimatizovanej, tak tam bylo hrozný vedro že mi to uplně vysušilo oči a pak jsem ještě vlezla do mrazu a to bylo uplně strašný.. pak jsme šli nakupovat do Kauflandu, a já si to jedno oko furt třela až se mi jaksi rozostřil obraz a zjistila jsem, že mi čočka z oka vypadla, tak jsem se musela vrátit k regálu, kde jsem se domnívala, že se mi to stalo, udělat zátaras, aby mi na ni někdo nešlápl a začla jsem po zemi hledat :-D jsou takový lehce namodralý, tak jsem ji hned našla, opucovala a vlepila zpět do oka :-D :-D :-D no hrůza! :-D a jednou o vánocích jsme zase s mužem, švagrem jeho švagrem a bratrem pařili na komplech hru a z toho jsem si to oko taky přesušila a čočka mi spadla na stůl mezi cukroví :-D :-D no a tak je to furt, ale jsem na ně tak zvyklá, že bez nich nedám ani ránu! ;-) ale kazí to dost oči, takže po svatbě plánuju laser.. Ale brýle už bych nechtěla teda, zvlášt v létě, pořád volit, jestli si chránit oči před paprskama a být poloslepá, nebo mít brýle ale ksichtit se kvůli slunku :-D
Odpovědět
lutsousek : no mám tam zamluvené šaty tak jsem z toho teda celkem zděšená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: no, když po nich nic nechceš, jen půjčit nebo koupit šaty, tak asi dobrý :-) Ale já jim donesla svoje a první reakce byla: jaká je to značka, kolik stály, kdo je prodává a že je na nich vidět kvalita a že nejsou z činy :-D a poořád je ošmatlávaly a vyptávaly se... tak by mě zajímalo, proč se ta vysačka a korálky vlastně ztratily. ]-( No a ty moje šaty mají krajku delší než satén a musí být opravdu na zem a jsou bez kruhů- to byl pro ně kámen úrazu- chtěly mi je udělat 3cm nad zem a s kruhama. A když jsem řekla ne, tak to začalo :-D Dělaly chytrý, že jsou švadleny a že to má být, jak oni řeknou a že tomu nerozumím ani paní z pauliny atd. A když mi je našpendlila do mnou požadované délky, tak mě nechala s rozeplou vlečkou couvat až dozadu k sedačkám a pak jsem musela jít dopředu a u toho říkala: tak teď určitě zakopnete a spadnete a šaty si roztrháte. Já nespadla, nezakopla, šatům se nic nestalo...a na ní bylo vidět, jak je zklamaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - aha, já myslela, že v Paulině, proto jsem se lekla
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - takež máš šat koupené z pauliny a v Ano sis je nechávala zkrátit, jo???
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jj, koupené v Paulině a zkrácené v Ano. Mě k nim do Ano poslala přímo paní z Pauliny... a ještě jsme u nich zúžovali vestu pro ženicha, jelikož na něj se tak úzký nevyrábí a udělaly to taky špatně- musíme jít znovu.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: to je pěknej mazec....a jak ti je mohli vrátit špinavý ]-( jesi on je někdo neměl na sobě....proto ta ustřižená vysačka....bych jim nedala ani korunu za to :-(
Odpovědět
lutsousek : to je teda mazec jako.. jak říká nikaa, přjde mi to , že je někomu půjčili, což je teda nehorázný! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no, jsou ušmudlaný celý- sukně, živůtek, fakt komplet :-( Já už se s nima nechtěla hádat, byla jsem ráda, že ty šaty nezničily, toho jsem se bála. Nevím, co bych pak dělala :-( A nechat si je od nich čistit?! No, to si je raději vyperu já doma :-) Nebo je dám do čistírny. Já neříkám, že tam mají špatný šaty... mně se nelíbily ani jedny, ale zase u nich ceny odpovídají kvalitě. Takže super, nic předraženýho jako jinde. Ale když jsou teda ty švadleny, jak o sobě hrdě říkají, tak by měly respektovat přání zákazníka a chovat se slušně. Já jim dala peníze za tu vestu, šaty a tu vestu budu platit znova. A vzhledem k jejich cenám, jsem jim tam nechala slušný peníze... Já nevím, asi jim vadilo, že jsem donesla kvalitní šaty a nebrečila jim tam, ať mi je opraví, že jsou hrozný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi zrovna psali z nejkrásnější svatby....že mi udělaj tyrkysovou stuhu na zakázku :-) hihi a že mi pošlou vzorníky....supeeeer :-) jen aby to nestálo majlant ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: no, to mě taky napadlo... radši na to ani nemyslet. Když jsem tam byla na zkouškách, tak se na ně ptaly nevěsty, co tam byly. Doprčic, ale kdyby je ty ... půjčily, tak by je snad aspoň vyčistily, ne?!
Odpovědět
lutsousek : tak třeba se báli, že si pro ně přijdeš a budou v čistírně a nebudou to mít jak omluvit.. NEVIM, ale je to strašný!! Já tam zažila dvě baby a obě byly moc sympatický, ale pokud je toto pravda,tak je to mazec! ]-( :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt mazec,, no a co jsi jim na to řekla, když jsi je viděla tak špinavý????
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: nooo, teď mi dochází souvislosti. Zdržovaly to o dva týdny, než bylo na smlouvě. Ježíš, jdu si je pořádně prohlídnout. Třeba je jenom na někoho navlíkly, když to zkracovaly..ale kdo ví. Jo, já zažila taky obě. A když si tam holky půjčovaly od nich, tak byly jak mílius... a běda, když se některá zeptala na ty moje. To hodily takovej pohled...
Odpovědět
Profilova fotka
romca: oni byly ušmudlaný už při druhé zkoušce... tak jsem se ptala, když jsou v obalu, proč jsou špinavý i na živůtku a ona to nějak zakecala, jako že mají špinavou zem a že jsou nemožně dlouhý a k tomu živůtku se nevyjádřila..(ale zkrátily je o centimetr, takže nemožně dlouhý nebyly). No a teď už jsou teda hodně špinavý, jak od prachu... Já začala řešit tu vysačku a korálky a tak jsem se naštvala, že jsem tu špínu neřešila. Byla jsem ráda, že jsou šaty celý.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?