Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lutsousek: Můžu se zeptat odkud máš šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko a už se taky těším x-) Já měla včera na oběd chlebíčky :-D Měly jsme v práci oslavu... A pak jsem se dojedla rizotem. Nic moc inspirace :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak rizoto je celkem dobrá inspirace,,, je to rychlý,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ale nic moc originálního. I když je fakt, že se dá udělat na sto způsobů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi...nééé je tam napsáno NA dneska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - aha ,,, já se už lekla, že jsi dnes vstávala ve 4,abys mohla uvařit :)
Odpovědět
lutsousek: a jak to zkraceni saticek dopadlo? nzodiova: lutsousek je ma ze salonu Paulina, kupovala si je, je to Annais Bridal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi...no ještě to tak :-D :-D
Odpovědět
nikaa666 : čiči gyros :-D :-D :-D :-D mňamka fakt :-D já zas vždycky když jdu kolem okýnka na české a zavoní mi pod nos ta jejich pizza tak neodolám :-D je to tam snad už dvacet let.. sice čím dál měnší a dražší, ale dobré pořád stejně :-D a jsem teda zvědavá, jestli někoho z vás poznám! :-D
Odpovědět
ahojky holky, tak jak to jde dneska? Jsem vzhůru už od 7 dneska, tak si užívám sluníčka :-) Jinak se na vás odpoledne těšíma a dorazím přímo na místo, takže můžete mi napsat kde v tý kavárně přesně budete, abych vás tam našla?? Dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no já tam nikdy nebyla, ale určo nás tam někde uvidáš :) angebot - neboj, bude nás po hodinama víc,,, my si tě najdeme ... já mám černé kraťasy, zelený svetr a černou vestu,,,
Odpovědět
hvezdicka07 : sraz 15.45 na české u hodin, ale ty pokud dojde později, tak půjdeš směrem na Moravák, a jak je křižovatka kde můžeš buď směrem na moravák, nebo svoboďák, tak půjdeš jakoby na svoboďák, a jak je po levé straně to parkoviště, tak u něj je kavárna Rendez vous, je malá, a tuším, že máme být někde vzadu, ale určitě nás nepřehlídneš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
romca13 : kraťasy? brrr, to bych zmrzla :-D oki, tak si to zapamatuju snad :-) ukládám si tvé číslo, kdyby něco, budu volat ju ;-)
Odpovědět
romca13 : Jak uvídím moc ženských pohromadě, tak to určo budete vy :-D :-D :-D angebot : Dík za popis, ale ten můj ví, kde to je...doufám, ale mě spíš šlo o to, kde vás najdu v tý kavárně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - vždyť už nás znáš, tak neboj :) angebot -- tak ono včera bylo teplíčko, tak jsm si říkala, že si toho teplíčka využiju :) včera jsem je měla už taky a bylo moc příjemně :)
Odpovědět
romca13 : Jo tak Tebe poznám určitě :-D Jinak teda na kraťasy se teda ještě necítím, ale obivuju Tě :-) Máš pod tím aspoň punčocháče?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no jasný, žemám punčochy, zase takový blázen nejsem,, a mám kozačky,,, už jsem ale před 2 týdny potkala hllku, ta měla kraťasy jen pod prdel a sandály,,, mazec,,,,
Odpovědět
romca13 : Tak to bych zmrzla...teda mě je zima na nohy i v létě :-( Ten můj chce, abych nosila víc sukně, ale mě je prostě furt zima :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: rezervaci máme vzadu za rohem - vejdeš, projdeš podél baru - na konci se dáš doprava a tam nás najdeš :-) Hm tak já sukně taky skoro nenosím a to proto, že máme v létě v kanclu takovou zimu, že bych tu zmrzla :-( zní to divně, ale sedíme v přízemí, metrové zdi a přímo sem nesvítí vůbec. Je to příjemné ochlazení, ale sedět tu celý den je nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no já jsem taky pořád zmrzlá, od noh potřebuju teplo, ale mám kozačky, takže pohoda,,, ahlavně mám pořád zmrzlej nos :) i doma
Odpovědět
Profilova fotka
romca: to já taky, a večer před spaním i zmrzlé nohy. To mi vždycky Rosťa poděkuje, když je strkám k němu, abych se ohřála :-D Ale dělám to skoro každý den, takže si už zvyká, i když jsou okolo toho kecy, že si mám umýt před spaním nohy teplou vodou. Jenže i to nepomáhá... Než zalehnu do postele, jsou zase studené ]-( :-D
Odpovědět
lenieka: ja je taky strkam k lukymu, nohy do klina a ruce pod tricko :-) a on vzd ymuze mit infarkt :-D
Odpovědět
Leni, když tak se zeptám, když vás nebudu moc najít, ale myslím si, že vás najdu :-D Romi, tak nos by mi nevadil, ale nohy mě přímo se...je to hrůza. Mám to furt jak žabák :-( Jo děvčata budu mít brýle :-(
Odpovědět
Leni s tím zahříváním to mám stejně. To je vždycky keců :-D Mám i elektrickou botu na zahřátí, ale to mi pomůže chvilku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že jsme na tom s nohama všechny stejně :-D Elektrickou botou mi už taky bylo vyhrožováno :-D hvězdi: a já si ráno říkala, jestli přijdeš v brýlích nebo bez... :-)
Odpovědět
lenieka: No Leni mě se ta čočka podařila ztratit, takže mám smůlu :-( No, ale už jsem si objednala nový, protože je to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já bez ponožek už neusnu :) ani v létě
Odpovědět
Tak jsem se nabaštila práškama a jsem po snídani :-!
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: Jak se ti to podařilo?! Jsem ráda, že sis čočky oblíbila :-)
Odpovědět
lenieka : Protože jsem neskušený tele no :-( Sundávala jsem si je nad umyvadlem a ještě jsem si nevzala brýle, takže než jsem si pro ně došla, tak už jsem ji nenašla :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?