Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
jéé já mám vlastně fotky na facebooku, tak vám sem teda nějakou stáhnu :-D nějakou normální :-D
Odpovědět
ssimmikk : tak teď jsi mě prozradila :-D
Odpovědět
angebot: Ty jsi měla ty dortiky od pí. Ondrové na ochutnání za kolik? :)
Odpovědět
Nzodiova: cukroví od ní mám, kolik má za kg nevím, na netu má ceny za kus.............nechutnala, jen koláčky co jí tam Miška hned odebrala k snědku :-D ale teda měla to dovolený ;-) mám v plánu, že bych jí o něco řekla, ale je hodně chválená a má to nádherný........někdo jí odsud zkoušel, ale teď nevím kdo, už v tom mám guláš :-D
Odpovědět
tak mě holky máte v albu, nelekejte se :-D nzodiova : ochutnávka byla zdarma, dort bude kolem 1500,- vrčím na šalinu, zatím páááá ;-)
Odpovědět
ssimmikk: No já jsem jí dnes volala a říkala že se mám stavit ve čtvrtek. No nebyla moc příjemná, ale kdo ví co se na druhé straně "drátu" dělo, tak ji nemůžu hned odsuzovat. Mně právě tady někdo říkal že od pí. Buchtové bude mít cukroví kg za 190 kč, což je super cena a při našem množství by se to hodně vyplatilo. Po telefonu mi říkala že má cukroví ceněný na kg a minizákusky na kusy, ale podrobnosti mi řekne až k ní přijedu. No a já jsem na stránkách žádné ceny nenašla, neposlala bys mi prosím odkaz do IP? No nevím jak se tam v ten čtvrtek dopravím sama :D vy jste jeli autem?
Odpovědět
angebot: Co bychom se lekaly? Jsi moc pěkná ;) ale nevím proč jsem si tě představovala jako brunetku :)
Odpovědět
JJ, byla jsem u ní autem, jinak minizákusky má na kusy a cukroví myslím, jak říkáš, nevím, ale je to levný a prej i dobrý, od pí Ondrové budu mít dort na ochutnávku v dubnu, tak pak můžu říct... ;-)
Odpovědět
angebot: Nám dala cukroví taky na ochutnání taky zdarma, ale dort tam na uchutnání nebyl :)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: na ORL ve vojenské jsem před několika lety chodila, trhali mi nosní mandle...
Odpovědět
ssimmikk: Tak to se určitě poděl o zkušenost s dortíkem od pí. Ondrové :) No a nevíš jestli tam nějak nejede i nějaký autobus?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak já mám zítra jen ranní, takže se za vámi zastavím, ale došla bych až tam kolem páté, to tam snad ještě budete :-D nzodiova: Niki, já jsem od ní už taky měla dortíky na ochutnávku. Jinak ceny jsou pokud si najedeš na objednávky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti - no jasný, že tam budeme, a stav se rády tě uvidíme :)
Odpovědět
Ahojky holky, den tu nejsem a už mám co dělat, abych to dočetla. Zítra za vámi dorazím do tý kavárny, protože musím počkat na mužíčka až mě tam hodí, takže tam budu po 4 :-) Snad to najdu :-) Jinak angebot děkuju za optání. Zítra to dořešíme až se sejdeme ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - a nemůžeš dojet MHD?
Odpovědět
p.e.t.a.: Peti já tam dorazím později, takže neboj já tam na tebe určo počkám :-)
Odpovědět
romca13 : To bylo na mě :-) No můžu jet do KR. POLE a tam to nechat a pak dojet MHD. To by šlo, ale tam na místě určo nezaparkuju :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka -jj, to bylo na tebe :) a MHDo z domu ti nic nejede?
Odpovědět
romca13 : No prosím tě...to neé...Já se do Brna odvezu, protože tady to je s MHD složitější :-) Holt nebudu konzumovat alkohol no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci - aha , no já myslela, že vám tam normál MHD jezdí :)
Odpovědět
Romčo jezdí, ale to musím prvně do bystrce a pak šalinou a tak :-(A jezdí to tak jednou za hoďku :-( Už ani nevím, co mám auto, tak autobusem nejezdím. Byl by problém, kdybych přišla po čtvté???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak další srazík mi uteče:o(( Zítra musím po práci domů, ptž mám doma pesana a přítel příjde z práce až po deváte..tak ho nechci nechávat celej den samotnýho doma. Co kdyby jsme udělali teda ještě jeden srázek tuto sobotu? Některým z Vás s to přes týden taky nehodí, tak co Vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
mě se ty víkendy moc nehodí, ale klidně si srázek udělejte,, :):):) hvezdi - vůbec ne,,, doraž jak budeš moct :)
Odpovědět
romca13 : No on manžílek potřebuje do města, ale jelikož dorazí až před 4, tak bych tam byla něco po 4. :-) Jinak k těm víkendům je to u mě taky složitější, ale kdyby byl s holkama co můžou jen o víkendu, tak bych si to zařídila :-) To se nemůžu nechat ujít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mně se ta kavárna moc nelíbí :-( Kafé nepiju a za víno a nealko tam jsou moc vysoké ceny :-p No nic, půjdu dřív domů...
Odpovědět
Profilova fotka
kači - tak si dáš o to víc dortíků :-D
Odpovědět
romca13 : A co zajít někam jinam?? Třeba do nějaké hospůdky??To bych byla radši, ale přizpůsobím se :-) Ten Pegas jak tu padl, tak tam to není špatný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemusíme. Si dám svařák nebo něco a aspoň nepřijedu tak pozdě jak minule. Dortíky nemusím...
Odpovědět
Profilova fotka
no je to tam už zamluvené,,, však příště můžeme jit jinam,,,, však to není poslední srázek, ne????
Odpovědět
romca13 : Jasně, že není poslední :-) Ještě mám daleko do svatby :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?