Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : fakt? :D já jsem celou dobu myslela že v pondělí.. takže až uterý jo?? A dozvím se kde je ten mamut prosím :-D
Odpovědět
angebot : No jsme Ti to už popisovali, ale holky Ti psali, že se sejdete u KFC na nádraží :-)
Odpovědět
angebot : Pokud bude vůbec mamut, když je tam v úterý zavřeno :-(
Odpovědět
hvezdicka07 : já to právě nikde nenašla.. aspoň ulici mi napiš prosím, u KFC v 15.30 nestihnu být, to teprv pojedu z práce.. :-(
Odpovědět
angebot : Já půjdu taky později...je to Baštova 8. Jo napsala mi ta paní Ondrová mi napsala, že má plno :-( Nemáš jiný typ?
Odpovědět
hvezdicka07 : jiný typ nemám, ale zeptám se ti v práci ju.. :) a která květinářka ti řekla tu sumu za tvoji kytku? A sraz teda už v utery u mamuta ju ;-)
Odpovědět
angebot : No právě psala před chvíli Romča, že tam mají v úterý zavřený, tak uvidíme kam se teda půjde. Tu kytku mi řekli v květinářství v Bystrci. Jinak ty jsi mi dávala kontakt na tu slečnu do Lišně?? Tak ta mi napsala 1 300,-
Odpovědět
hvezdicka07 : nene, já jsem řekla kontakt na moji kamarádku z Flora Art - pošli mi fotku kytky na mail, nebo máš ji v albu? Zeptám se, za kolik by ji udělala, mám u ní lepší ceny ju ;-)
Odpovědět
angebot : http://www.beremese.cz/album/view.php... Je to tahle.
Odpovědět
angebot : Jen ty růže bych chtěla rudý :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : zítra se ji zeptám ju ;-) do kolika penez se musíme vlézt?
Odpovědět
angebot : Jé tak to nevím...zeptej se ji na kolik by to vyšlo a uvidím :-) Vůbec o tom nemám šajnu co to může stát, ale 1500 se mi zdá moc :-(
Odpovědět
Článek se načítá
hvezdicka07 : oki, zeptám se a uvidíš.. je fakt, že je ta kytička moc pěkná a bohatá, ale 1500,- je šílený.. ;-)
Odpovědět
angebot : Jsi moc hodná, díky...kdyby to vycházelo furt přes 1000,- tak si nechám udělat radši tu malou kulatou :-)
Odpovědět
angebot: Je sice pravda, že ta co jsem Ti posílala mě víc chytla za srdíčko, ale nedá se nic dělat a s malou to přežiju :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : já si tam nechávám dělat moc moc moc bohaté kytky, a vycházejí max. kolem 500,-, teď jsem měla kytku 5 růží, asi 8 tulipánů a nevím čeho všeho, byla tak "tlustá" že jsem ji nemohla ani udržet a stála 500,- , myslím, že se s ním domluvíme ;-)
Odpovědět
angebot : Páni, tak to bych Ti byla fakt vděčná, kdyby to vyšlo. :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : neslibuju, ale myslím, že by to mělo jít, uvidíme ;-) dám vědět!
Odpovědět
angebot : Dobře, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dole je to otevřený, ale nevím, jestli tam jsou normální stoly nebo jen ty s těma pípama..... zkusím tam ještě zítra zavolat a dám vědět, každopádně v úterý v 15.45h u KFC -- Denis - myslím, že jsem ti poslala na sebe číslo, tak kdyby něco, tak můžeš volat
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Luci je moc pěkná, ale dej si pozor ať není zase moc velká, mě paní v salonu radila ať nemám moc velkou kytku, páč jsem málá a drobná, což ty taky. Tak jenom předávám co mi poradili :-)
Odpovědět
romca13 : Romi, tak mi dejte vědět, abych věděla kam dorazit, ju??Přišla bych později asi nebo bych se tam nějak dostala sama :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Jasně děkuji, ale mě paní v salónu říkala, že si můžu dovolit převislou :-) Tak uvidím. Kdyžtak té flóristce ukážu šatky a ona mi řekne ne?
Odpovědět
hvezdicka07 : řekne ti , neboj ;-)
Odpovědět
angebot : Já si myslím :-) Děkuju :-)
Odpovědět
Holky jdu si lehnout, tak dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé holky děkuji, že jste na mě s bublifukama myslely ;-) Na horách bylo super, ale už jsem měla lyžování až až, takže jsem ráda, že jsme doma. Co zajít v úterý jinam než do Mamuta? Třeba do té čajovny Světluška a nebo do Encounteru... Taky jdu dp hajan, dobrou noc...
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Jo jo, to by ti měla poradit. Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky tak jak po víkendu...my teda s kamoškou slavili 30tiny a teď bych nejraděj odpočívala než knedlila v práci :-D Vidím že Mamut asi padá....tak vymyslíme něco jiného :-) třeba jak tu navrhovala Lenča...klidě můžem ;-) A můj největší úspěch za víkend jeeeee..........mám koláčky.... 8-) hurá hurá...ve čtrtek jdem na ochutnávku a domlouvat se :-)
Odpovědět
Dobré ráno děvčata, tak k tomu srazu. Mě je jedno kde to bude, hlavně mi dejte vědět, abych tam mohla dorazit :-) Jinak Leni gratuluju ke koláčkům. Máš je takový jaký jsi chtěla? A kolik Tě budou stát??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?