Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - ty budeš mít v úterý odpoledne čas ???
Odpovědět
Tak mi počítáme na každou odobu do výslužky zhruba 4koláčky+něco na hostinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi já bohužel nemůžu, ráda bych , ale mám odpolední. Tak snad někdy příště. Jo Simi, tak já to taky tak vidím. Jen pro rodinu udělám o něco větší.
Odpovědět
tak dkyž budou v rodině čtyři členi, tak dáme 16koláčků nebo tak nějak, říkám to zhruba, řekla jsem mamce, že to nechám na ní, už tak budu mít s malou co dělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: mám uplně ze stejného salonu :-) :-)...však koukni ke mě do alba...mám tam fotečky 8-) Já si je zamlouvala už před vánocema, a po movým roce jsem tam byla doladit drobnosti :-) Objednáme si teda ty lampionky hromadně? myslím, že se můžem dostat v poho přes těch 50ks a to už je tam taky zase nějaká sleva ne? Taky počítám na výslužku cca 4koláčky ( podle toho jek budou velký ) na osobu :-) předběžně počítám že 1000 určo nechám dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme si nechali udělat 2 kg koláčků, což je asi 400 a druhá strana taky ze 2 kg. Ale my jsme na výslužky napočítali jen tak 15 krabiček z naší strany...
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem zpet a jdu vas docist...mela jsem srevni chripku a celou noc i den prozvracela...i ted jsem jeste slaba jak mucha a porad jen spim
Odpovědět
angebot: na koupi me saty staly 6000,- a byly asi 2x pujceni :-D hej tak to mi napis do IP kdo je tam namysleny pitomec :-D ja tam nikoho takoveho neznam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky...všechny co jsem obeslala, mi napsali, že takové koláčky, jako chci já, nepečou :-( :-( chjo...já snad pro ně fakt do té Prahy budu muset dojet ]-(
Odpovědět
nikaa: a jake chces?
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tu...včera to bylo na plese náročný a dneska jsem KO :-D Jinak jsem se chtěla zeptat, kdo máte dort od p. Ondrové, zda jste měli možnost ty její dorty ochutnat. Někdo tu myslím psal, že posílá vzorky nebo něco podobného :-) Díky moc za odpovědi :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : ano, dostali jsme 4 druhy na ochutnání a spoustu cukroví, hodím foto do alba, tak mrkni ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
angebot: se zeptej kolik by ty tve staly na koupi....vsadim se ze ten rodil nebude nijak velky:-D
Odpovědět
angebot : Deni a jak Ti chutnali? Mě napsala na ten můj dortík dobrou cenu, tak přemýšlím, že to změním, protože v Novojanu mi řekli pálku a to jen za jeden dortík. A to vám dala jako jak na ochutnání, plátek od každýho nebo jak??
Odpovědět
hvezdicka07 : dala jsem do alba fotky, tak mrkni ;-) Chutnaly mi všechny, ale nejvíc ten, který je na té fotce už potažen marcipánem, to bylo kakaové těsto + tvarohový krém + do toho budem mít ovoce.. Ceny má fajn a dorty pěkné.. Kolik ti řekli v Novojanu? Mitote: No 6000,-, to čumím, já si je pujčuju za 5900,- :-D Tak to se zeptám, za kolik by je prodali ;-)
Odpovědět
angebot: ja sice chtela rovnou kupovat ale vim ze tam prave az tak velky rozdil nebyl, vypocitavaji cenu podle toho kolikrat byli pujcene :-) hele a napis mi do IP ty namyslence :-D
Odpovědět
angebot : My chceme ten co máme v albíčku s těma dvouma srdíčkama a řekli mi cenu kolem 2000,- jen za ten jeden dort bez těch srdíček :-( No a paní Ondrová mi napsala 1 700 i s těma srdíčkama, což je super :-D My nechceme vořechový, protože máme na ně v rodině alergiky, ale jinak se mi líbí ten co tam je dvoubarevný :-)
Odpovědět
mitote : no ale já myslím jako celkově ze showbyznisu, ne někde od tebe z divadla víš ;-)
Odpovědět
hvezdicka07 : tak to je fajn ta cena.. no ony ty dorty byly každej jiný piškot a jiný krém, to že byly potežené čokoládou, na tom nesejde ;-) ;-) my ořechový taky nechem, fuj fuj :-D
Odpovědět
angebot: jo tak...tak to vis...kazdy kus neco jineho :-D ja zatim mela stesti na tyhle lidi i ze soubyznysu :-D
Odpovědět
angebot : A to tam jste přijeli a ona to tam prodává ty vzorky nebo jak? A za kolik má cukroví a dělá i svatební koláčky??? :-)
Odpovědět
my chceme ten co mame v albicku s malinama a rekli nam v cukrarne 1800,- a chceme ho jogurtovy, mnamiky...jinak ty trubick yz belgicke cokolady
Odpovědět
hvezdicka07 : domlouvala jsem se s ní po emailu a řekla, že až bude mít svatbu, schová mi na ochutnávku cukroví a udělá nám dortíky, jestli dělá koláče to nevím, však kukni na ten její web, je tam i tel.stačí zavolat, je moc ochotná
Odpovědět
angebot : My si zrovna teď píšeme po mailu, takže uvidím co mi napíše :-) Děkuju za info :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : nemáš zač ;-)
Odpovědět
angebot : A máte od ní taky cukroví? Kolik má za kg??
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: chci ty co mám v albíčku...se 4mi náplněmi a vrchem plněné
Odpovědět
my jsme chteli od p. Ondrove oblozene misy, ale 500,- za jednu (co ma v albicku) nam prislo moc :-S kor kdyz jsme se podivali kolik by stala kdyby jsme si ji udelali sami :-(
Odpovědět
nikaa666 : Leni, tak takové jsem nikdy ještě nikde neviděla :-(
Odpovědět
nikaa: a to ti nikde neudelaj? :-( zkus Adinu cukrarnu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?