Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jo taky myslí, že to bude jedna z nich. Co? Jaký night shopping?? No já ráno brzo vstávám takže už jsem v pyžamu. A to je jen dnes? To dej vědět co jsi nakoupila. Gabrin: Já si je tam taky vezmu, myslím, že ta cena je dobrá, nechci úplně ty nejlevnější.
Odpovědět
Holky koukám na dorty p. Ondrové a teda musím říct, že krááááááááááása. Kolik si bere za kg/Kč???A dělá i cukroví?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: jj, jenom dneska... a ve všech obchodech jsou speciální slevy a třeba v peeku je šampíčko a občerstvení a tak :-) no sama jsem zvědavá, jestli něco pořídím
Odpovědět
Hvezdicka: cukroví má na svatby kg za 260 kč a dortiky má levný. Ten s těma schodkama za 1200 kč a třeba třípatrový potažený marcipánem za 1700 kč.
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: 1700? Myslím, že někdo mi psal menší cenu, to ti řekla přímo ona?
Odpovědět
peta: Ten co jsme ji ukazovali my byl totiž nějaký větší typ, že měl asi víc kilo. ALe většinou se to točilo kolem 1500 kč. KOlik jsi slyšela ty? A nám to řekla přímo ona no..
Odpovědět
Holky, tak jsem té p. Ondrové napsala a poslala jsem ji obrázek dortu co chci, tak uvidím co mi napíše :-D A chutnala jste některá od ní dort???Jaký to měla??
Odpovědět
Tak nám pí Ondrová říkala, že třípatrovej pro 50-60lidí, což je ten větší 1200kč =-) tak teď jste mě pěkně rozhodily, ale pokud to nebude pravda, tak jí ho tam nechám :-D :-D :-D :-D :-D nééé, to bych neudělala, ale ozvala bych se ;-)
Odpovědět
ssimmikk: Moc se omlouvám, teď koukám že ho má za 1300 kč :-D jujda, to jsem ale popleta..
Odpovědět
nzodiova : Niky ona tam má ceník??
Odpovědět
Nám řekla 1200kč, tak nevím teda, ale říkala, že ten velký, třípatrový, potaženej marcipánem stojí 1200kč =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: No tak jak říká Simča, taky počítám 1200.Ještě se jí konkrétně zeptám na ten náš. hvezdicka: my od ní měli 3malé dortíky. a Angebot psala, že 4,hm,tak teď nevím co ještě dělá za druh.marcipán byl výborný, jen v čokoládovém krému nebyl úplně rozmíchaný cukr, tak jí chci zavolat a prostě ji na to upozornit.
Odpovědět
Článek se načítá
tak 1300 za dort je super ne? nas vychazi asi na 1800 ale asi budem mit neakou protekci :-D
Odpovědět
Spíš řekni, kde protekci nemáte? =-)
Odpovědět
ssimmikk: no je lehci rici kde ji mame: kyticky, kadernice, vizazista, dorty, divadlo, kolacky,...tj asi vse :-(
Odpovědět
No ona mi poslala kalukalaci všeho na svatbu, i cukroví minizákusků a výslužek a napsala tam 1300 kč za třípatrový dort pro cca 60 lidí a to jsme se ještě nebavily o žádném určitém typu, no sice je to jen 100 kč rozdíl, ale nevím proč :-) a já jsem dort na zkoušku měla, ale říkám moc mi nejel, ale asi jsem si špatně vybrala, nechala jsem udělat ořechový korpus, vanilkový krém a potažený marcipánem. A bylo to na mě až moc sladký, těžký a korpus suchý, ale asi je to fakt špatným výběrem. Říkala jsem si že zkusíme ještě znovu třeba vanilkový korpus i s kousky ovoce a řeknu jí ať je míň sladkej a méně krému. Ještě jí dám šanci, třeba tehdá neměla svůj den 8-) když slyším že vám chutnalo, tak si to nedovedu jinak vysvětlit.
Odpovědět
jo a vlastne jeste budeme mi protekcne zadarmo nejaky luxusni auticka pro nas dva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niky mě ten oříškový taky nesedl. Přítel sice jako, že jo, ale žádná bobma. Byl strašně sladký.Takže ten určitě nechci. Chci jen s tím ovocem, možná i jedno patro čokoládové a zeptám se co dělá ještě. Jinak na netu má ceny minizákusků.Mě, ale udělá jen dort, nemá prá na víc místo. Tak cukroví beru jinde, za 190Kč. Holky jdu do hajan, zítra mám 12tku, tak to bude dlouhý.
Odpovědět
Peti a mužu se ještě zeptat kde bereš cukroví? Děkuji ;-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Dobrou noc a ať Ti to rychle uteče :-D Do kdy chceš ten seznam věci?? Zítra jdu totiž ke kadeřníkovi a pak jdem na ples :-)Tak nevím, zda to stihnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
P. Buchtová z Tvarožné, bylo úžasné, určitě si od ní vezmem i na Vánoce :-D
Odpovědět
Nzodiová: ještě jsem nechutnala, budu v dubnu ;-) jinak já mám cukroví od pí Buchtové, jak Peťa Peťo, to je fakt dobrý, že jsme se tak shodly na dortu a cukroví A svatební dort máme čokoládovej :-D
Odpovědět
tak to má paní Buchtová super cenu, na to že jsem na ni slyšela všude samou chválu, tak jsem myslela že bude dražší. No a dortik od ní nechcete proč?
Odpovědět
ssimmikk: tose potom musíš podělit o zkušenost ;-) dobrou holky...
Odpovědět
holky ja mam dnes super den :-) rano prisla nova zehlicka, milacek byl povysen v praci :-) spolupraucji s jendou neziskovkoua podarilo s emi pro dobrocinou akci domluvit alenu antalovou a misu noskovou a pracuji jeste na petru bendovi :-) a navic mi dosla vyhra i s bonusem :-) hej hej hej to je dnes happy :-D jsem si za to koupila cokoladu :-D
Odpovědět
Jééé, Antalová bydlí kousek od nás, potkáváme je.........brácha chodil s její nevlastním synem do školy :-D
Odpovědět
ssimmikk: jo? ja se s antalovou znam :-) hrali jsme spolu v divadle a jeji neter mi jde za druzicku :-)
Odpovědět
jj maji pekny baracek :-) na hlavni silnici :-D nedavno jsem k nim vezla jeji svagrovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. Jééé taky máš šatky z Litovle...jsou moc krásné ;-) a sluší ti moc :-)...kdy jsi tam byla zkoušet? My teda figurky mít nebudem, nějak se nám to nelíbí, ale kdybych měla vybírat z těch tvojich, tak ten můj je vášnivej rybář...takže by vyhrála jasně ta s udicí :-D Holky s těma dortama, já bych si asi neobjednávala dort znovu u někoho, kde mě nechutnal :-( pochybuju, že jiná příchuť bude jinak sladká a tak...Sice je to super cena...ale to já si raděj připlatím a 100pro vím, že bude výbornej, na léto lehoučkej...a budu ho jíst i já :-) ( jinak dorty nejím...krom italskejch tvarohovejch a medovníku )...představa klasa dortu s přeslazeným krémem v tom pařáku...no nevím Každopádně vám ale přeju, ať je podle vašich představ i chuťově....;-) a že jste ochutnali jen špatný druh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. tak si teda asi taky objednám ty lampionky jak vy :-) přijde mi to docela fajn cena
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?