Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lutsousek a romca13 : Teda já houby miluju všude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek --- jj, ta cena odpovídá,,, je to děsně drahý masenko,, ale výborný,,,, bych si dala tatarák,,, doma jsm ho dělali i z vepřové panenky,,, to je taky masenko mňaminky
Odpovědět
romca13 : Tak v dnešní době jsou proti malým svatbám nebo co, protože ani na Princezně nám tu hospodu nezavře a kdyby zavřel, tak tam musíme udělat útratu 30 000,- :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci -- no já je mám taky moc ráda, jenže ten můj nejí strašně moc věcí, takže spousut věcí ani nevařím, bo bych to jedla sama
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - vás bude jen něco kolem 20, že? kolik máte rozpočet na hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
tak leda nějou menší hospodu,,, která by kapacitou odpovídala počtu vašich hostů
Odpovědět
to jsou blbosti, my mame utratu 10-15 a budeme mit zavreno pro nas :-) spise je to o slusnosti restaurace a jeho majitele...a na rautu mame uzavreny cely patro pro sebe se satnama toaletama barem a salem a mame to za 5 tacku na 8hodin a jeste s vybavenim spise se jennekolik smejdu snazi vydelat kde to jde 8-(
Odpovědět
romca13 : Já teda nesnáším květák...ble a můj si teda nevybírá, ale nestrčí do pusy sirový rajče, ale je zajimavý, že kečup a lečo jí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci -- jo tak rajčata taky nejí,,, dřív jedl aspoň lečo, ale to teď taky už ne,, ale kečup jí,,,, pak nejí zelí, fazole, kapustu, nic bílého, houby....
Odpovědět
Profilova fotka
hele, já to pro dnešek balím,,, už opravdu,,, talk pa
Odpovědět
romca13 : Ono je prý na přehradě v létě hrozně moc lidí a hlavně cyklistů, takže když bude hezky, tak by tratil, tak nám zavře jen na hostinu a pak na raut se přesuneme do vedlejšího sálku k baru, ale když jsem tam byla minule, tak mě málem trefilo, když mi řekl, že přes nás tam budou chodit na záchod :-( Jsem z toho na mrtvici. My máme tu Princeznu za kopcem, takže to máme blízko domů, takže proto jsme volili ji, ale jsem z toho zklamaná no. Hlavně z těch záchodů, pač tam je v létě lidí jak sra...ek a budou tam všichni očumovat :-( Když bude pršet, tak to zavře, ale co, když nebude?? :-( :-(
Odpovědět
Romi, tak to Ti teda nezávidím :-D To by u mě asi umřel hlady :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: sushi je taky dobrý, ale o tu svoji nevinnost s pravou svíčkovou bys měla přijít- stoí to za to :-D hvězdička: třeba začne pršet, když vám začne hostina a uzavře to ;-) Ale nevím, co je horší, jestli déšť nebo lidi proudící na záchod.. ale co, pršelo by vám štěstí :-) romca: doboru, já už to taky balím.
Odpovědět
lutsousek : Jsem si říkala, že v Lysicích by mohlo být krásně a na přehradě by mohlo pršet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: si 21.srpna zahraju na šamana a pokusím se ti vyvolat déšť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic holky, jdu do sprchy a spáááát! Tak dobrou :-)
Odpovědět
Jééé, ztak m i svíčkovou teda mít nebudeme, budeme mít knedlíčkovou polívku a grilovaný maso-kuřecí a vepřový ;-) pak zeleninový talíře a večer obložený mísy :-N teda nevím, ale u nás nikdo hovězí nejí, svíčkovou dělám z vepřovýho masa ;-)
Odpovědět
lutsousek : Jo tak díky, to budeš hodná :-) Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to mi nesmíte dělat...hned po ránu takový chutě....no nic jdu se nasnídat :-D My máme předkrm, polívku a svíčkovou, ale výbornou...jsme ji tam před 14 dny měli a to ještě nebyla uplně čerstvounká uvařená jen pro nás, prostě labužo 8-) ....budeme k tomu mít 2knedlíky obyč a 2 nějaké spěšl :-) My neplatíme žádný poplatek za pronájem...pouze cca 1000,- za založení tabule a jinak nic...no a to tam ještě máme svatební apartmá od hotelu jako svatební dar :-) Romi: bižu je nádherná...já na štrasu ujíždím ;-) a tobě to moc sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - díky moc .. ještě nevím s tou čelenkou,, mám ještě další dvě ....uvidím jak to bude vypadat k účesu, protože chci závoj, tak aby to nebylo moc přeplácané, ale to se rozhodnu až mi budou zkoušet účes
Odpovědět
Profilova fotka
Romi to pak vyzkoušíš a uvidíš...ono se to zase nemusí až tak zdát moc...stejně si potom sundáš závoj po obídku ne? nebo ho budeš mít celý den?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no určo ho pak shodím,, nechám si ho jen na obřad, focení a pka na oběd a pak půjde asi dolů,,, uvidím až to zkusím
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte náhodou nějakou zkušenost s restaurací U Zajíčků v Mokré nebo s restaurací U kostela v Újezdě u Brna. Předem díky :-)
Odpovědět
lutsousek : cukroví a dort mi peče paní Ondrová z Brna, má na webu ukázky tvorby a má skvělé ceny.. dostali jsme na ochutnávku krabici cukroví + 4 durhy dortu (každej jinej piškot a jinej krém) a mohli jsme si vybrat, co se nám líbí.. Jinak květiny - v Brně znám taky skvělou Floristku, můžu poslat kontakt.. Spolupracuju s ní už několik let a navíc se teď sama zabývá svatbama.. mitote: co je holky podvod, jsem trochu mimo? :-D Jen abych taky někomu nenaletěla.. A šatky mám z ano a jsem spokojená, budeš si tam půjčovat i nějaké doplňky? Jinak nás menu vyjde na 255,- kč 160,- svíčková 65,- šunková rolka a 30,- hovězí vývar s knedlíčky + ještě přípitek za 60,- takže oběd všeho všudy na 315,- Kč/os. a přijde mi to normální cena úměrná tomu kde to máme ;-)
Odpovědět
romca13 : taky jsem byla požádána o ruku ve španělsku!! :-D A paráda ;-)
Odpovědět
a k tomu pronájmu to je teda síla, že si někde účtují ještě i pronájem, když tam máte celou svatbu! Kvůli nám zavřou celej hotel, a ještě nám dají apartmá zdarma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot -- bylo to tam krásný, že ??? romantika jak blázen,, kde jste přesně byli?
Odpovědět
byli jsme v Blanes.. chtěl mě původně požádat o ruku v Barceloně, ale hned první den se nám rozbil foťák, tak jsem řekla, že do Barcelony bez foťáku nejedu, tak se zhrozil a požádal mě o ruku hned ten večer :-D Rok před tím jsme byli v Lloret de Mar a je tam prostě náááádherně!! Stálo to dobrej peníz a zážitky krásný ;-) Kde jste byli vy? A koukala jsem na fotečky, vy děláte tady z beremka nějaké srazy? Taky bych šla podělit se o tuto "nemoc" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot - my byli v Calella de mar - takže kousek od vás,,,, jinak měly jsme jeden srázek minulý týden a bylo to super,,, teď tu padl návrh na 23.3.2010 - že bycho zase zašly na kafíčko a pokecat,,, takže kdo by mohl pište,,,, byla bychopět pro Mamuta, bylo to tam fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak bakalářku se líbí, takže můžu velese pokračovat :-) angebot: paní Ondrovou znám, dívala jsem se na jeí web a dortíky má krásný. No, uvidím, komu to nakonec svěřím. Pořád mám v záloze tu holčinu z Internacionalu, slíbila, že mě vezme k nim do práce na ochutnávky, tak se těším, mňam. Ale můžeš mi teda poslat ten kontakt na tu floristku? Mně úplně rozhodili na tom veletrhu... takový pálky za kytky a ani se mi nelíbily :-( Oni mi za tři hlavičky růží a pásek na ruku řekli 500. Přitom ten pásek jsem našla na netu za 46Kč a jedna růže je 50Kč, když moc. :-/ Jinak máte prakticky stejný ceny za jídlo jako my. Taky mi to nepřijde nijak přemrštěný...a kde to teda máte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?